Çarşamba , Haziran 9 2021

NOKIA’NIN RENKLİ TELEFONU 5228 TÜRKİYE’DE!

Nokia’nın şimdiye kadarki en uygun fiyatlı dokunmatik cihazı Nokia 5228 yaz aylarında Türkiye’de…

Türkiye’de satışa sunulan Nokia dokunmatik cihaz ailesinin yeni üyesi Nokia 5228 hareketli bir yaşam sürüp, müzik, fotoğraf ve video için mobil cihazlarını kullanan ve yaşamlarını online’da paylaşan kişiler için tasarlandı. Nokia 5228 ile kullanıcılar Ovi Mağaza’dan uygulamalar, oyunlar, videolar ve diğer servisler gibi içeriklerin yanı sıra Nokia 5228 Comes With Music Edition ile Ovi Müzik’ten şarkıları da doğrudan mobil cihazlarına indirebiliyorlar.

Nokia Türkiye Satış Müdürü Çiçek İcan “Müzik ve sosyal ağlara erişim özelliklerine sahip bir cihaz isteyenler için uygun fiyatıyla çok cazip bir seçenek sunan Nokia 5228 büyüleyici renkleriyle de göz dolduruyor” diye belirtiyor.

Nokia 5228’den Ovi Mağaza’yı ziyaret etmek de çocuk oyuncağı. Kullanıcılar cihazın ana ekranından kolayca erişebildikleri Ovi Mağaza’dan hemen istedikleri içeriği indirmeye başlayabiliyor ve cihazlarını popüler uygulamalar ve oyunlarla kişiselleştirerek daha eğlenceli hale getiriyorlar. Yeni uygulamalar, oyunlar, videolar ve çok daha fazlasının sürekli eklendiği Ovi Mağaza, Türkiye’de Türkçe olarak sunuluyor.

33 saatlik çalma süresiyle kullanımı kolay bir müzik çalar olma özelliğine sahip Nokia 5228’in Comes With Music Edition modeli ile Türkiye’de Mayıs ayında sunulan Nokia’nın sınırsız müzik erişim servisi de kullanılabiliyor. Nokia 5228’de muhteşem bir müzik deneyimi için 3,5 mm konektöre bağlanabilen kulaklıklardan da yararlanılabiliyor. Ayrıca Nokia 5228 en sık kullanılan müzik, fotoğraf ve video gibi medya ve uygulamalara hızlı erişim sunan bir Medya Çubuğu da içeriyor.

Yenilikçi Contacts (Kişiler) çubuğu 20’ye kadar kişiyi küçük resimleriyle göstererek, hem bu kişilere hem de bu kişilerin e-posta, telefon aramaları, fotoğraflar ve diğer sosyal medya güncellemeleri gibi iletişim geçmişlerine hızlı bir erişim sağlıyor.

Nokia 5228 Türkiye’de 2010 yazında sunulacak.

ENGLİSH

Nokia’s most affordable touchscreen device, the Nokia 5228 so far during the summer months in Turkey …

Offered for sale in Turkey, the new Nokia touchscreen device family and a life member of the Nokia 5228 mobile, music, photos and video on mobile devices and is designed for people who share their lives Online. Shop Ovi from Nokia 5228 users with applications, games, videos and other content services, such as the Nokia 5228 Comes With Music Edition as well as from the Ovi Music are able to download songs directly to mobile devices.

Nokia Turkey ICANN Flower Sales Manager “access to music and social networking features for those who want a device that offers a very attractive price with amazing colors, the Nokia 5228 is striking,” he said.

Nokia 5228’den Ovi Shop to visit the child’s play. Users can easily access from the main screen of the device from Ovi Shop can immediately begin downloading the content they want and personalizing the device with popular applications and games are more enjoyable. New applications, games, videos and much more is added constantly Ovi Shop in Turkey, in Turkish, is presented.

33-hour playback time of a music player that features easy to use Nokia Comes With Music Edition 5228’in model presented in May in Turkey with access to Nokia’s unlimited music service is also available. For a superb music experience, Nokia 5228’de 3.5 mm headphone connector can be connected can take advantage of. The Nokia 5228 also the most commonly used music, photos and video, offering quick access to media and applications includes a Media Bar.

Innovative Contacts (Persons) bar up to 20 people under their pictures, showing both the people and that person’s e-mail, phone calls, photos, and other social media such as updates on communication history with fast access allows.

The Nokia 5228 will be offered in the summer of 2010 in Turkey.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

21 yorumlar

 1. Kredi çekmek bu ekonomik şartlarda pe çok insanı mağdur etmektedir. Temkinli haracamalar yapmak için bütçeyi iyi ayarlamak gerekmektedir. Bu ise insanın şahsi düşünceleriyle çok zor olmaktadır. Özenle hazırlanmış bu telkini dinleyerek belli bir plan dahilinde cebimizi kontrol altına alabiliriz.

 2. en çok da bu sihirli değneğin gerçek !! olmasını çoook istiyorum…zira denemek istediğim çok ürün var…

 3. Yirmi dört makamda çalgı çalan çalgıcıya, dinleyen yoksa çalgısı yük olur. Aklına ne yanık bir nağme gelir, ne de on parmağını çalgı çalarken oynatası gelir. Mevlana

 4. çocuklarımla daha iyi ilişki kurmayı çok isterdim onları çok seviyorum ama bizim yetiştirilme tarzımız çok farklıydı

 5. iş, güç, telaş, stres derken vücudumuzu çok ihmal ediyoruz. ama unutmamalıyız ki “osho”nun da dediği gibi vücudumuz bize sadece bir emanet. ona iyi bakmalıyız.

 6. Güneşin sana ulaşmasını istiyorsan gölgeden çık. Konfüçyüs

 7. Aşırı kıskançlık güvensizlik iki tarafada olumsuz etkileri var ilişkiyi baltalamakdan kurtarmak için ideal. hollandaca türkçe

 8. ilk hafta biraz midem bulanmıştı ama bu olumlu bir göstergeymiş. şuan 3.haftanın içindeyim hem değişimleri gözlemlemeye başladım hem de stres filan kalmadı, çok rahatlıyorum lehce ceviri

 9. Fotoğrafik hafıza teknikleri ülkemizde layık olduğu değeri henüz görememektedir. Bu telkinle geniş kitlelere yayılacağını düşünüyorum. Fotoğrafik hafıza tekniklerini öğrenerek birçok alanda fark atabiliriz. calculus

 10. migren eşimin büyük derdi. bu cd ile kurtulursa hepimiz rahatlarız. normal penis

 11. Mutlu Olmanın Şifreleri https://t.co/d0JA0qOa sinavda basarili olmak icin dualar

 12. günlük haytımızda yaşadığımız stres ve bunalılardan kurtulmak ve rahatlamak için iyi çalışma bence. sevişmek ne demek

 13. @demrsinem Ben kitaplardan Cok yararlandım . Ama sadece “kişisel gelişim” kitaplarının yetmiyecegi kanısındayım. Ama faydası olur tabii alkol resimleri

 14. evdeki huzur zenginlik budur..bence bu cd devlet eliyle tüm halka verilmeli. yaşlanma karşıtı kremler

 15. yillar sonra kisisel gelisim harici kitap okuyorum kadın ve erkek birleşmesi

 16. hızlı okuyup çabuk anlamak çok süper olurdu rüyada kulaklık görmek

 17. ŞÜKRÜ BULUT

  Benim için bir mucize olacak baş ağrılarımın son bulması.. Bu mucizeyi gerçekleştirecek mi acaba? Deneyeceğim ve mutlaka sonucu bildireceğim. italyanca ögrenme

 18. ahmetdurul: Mehmet Dikmen’in 1001 Hadis kitabı (Cihan Yayınları) Bu kitabı bir kişisel gelişim kitabı olarak da herkesin okumasını öneririm kızlar nelerden hoşlanır

 19. Kişisel gelişim kitaplarının en kralı: insan beyni

 20. Herkesin günün yorgunlugunu atabilmesiçin gevşemeye ihtiyacı vardır herkes kullanmalı. degistirmek istiyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂