Perşembe , Ağustos 2 2018
Ana Sayfa / Teknoloji / NOKIA N8’İN ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI!

NOKIA N8’İN ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI!

Nokia’nın merakla beklenen yeni amiral gemisi N8’in çıkış tarihi resmen açıklandı. İşte o tarih…

Nokia’nın büyük umut bağladığı yeni akıllı telefonu N8’in çıkış tarihi açıklandı.

Nokia’nın İletişim Müdürü Tapani Kaskinen tarafından açıklanan tarih, 30 Eylül. Fin gazetesi Kauppalehti’ye konuşan Kaskinen ön siparişlerin, 30 Eylül’de dağıtılmaya başlanıcağını açıkladı. 16 GB dahili hafızası ve çoklu dokunmatik ekranıyla Nokia severlerin sabırsızlıkla beklediği telefon, artık Ekim ayı içinde kullanıcılarının ellerinde olacak gibi görünüyor.

Telefonun, kullanıcılara gönderileceği tarihi doğrulaması Nokia’ya sorulduğunda, firma sessizliğini sürdürdü. Ekim ayı içinde Nokia’nın N8 ile neler yapabileceğini hep beraber göreceğiz.

ENGLİSH

Nokia’s much anticipated new flagship N8’in official release date was announced. On that date …

Nokia’s big hopes on the new smart phone was announced N8’in output.

Nokia’s Communication Manager, the date announced by Tapani Kaskinen, 30 September. Finnish newspaper Kauppalehti’ye Kaskinen speaking of pre-orders, announced on September 30 başlanıcağını distributed. 16 GB of internal memory and a multi-touch screen phone, the Nokia lovers to look forward, in October now seem to be in the hands of users.

Phone, on verification will be sent to Nokia users were asked, the company has continued silence. Nokia’s in October, together, we’ll see what I could do with N8.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. Herkesin içinde bulunduğu koşul, başına gelebileceklerin en iyisidir. İçinde ölüm olmayan bir kişi, dışarıda da onunla karşılaşmaz. Dreamer

  2. Hiçbir şeye cesaret etmeyen, hiçbir şeye ümit beslemesin. Schiller

  3. “Metabolizmamı hızlandırmalıyım ve kesinlikle egzersize başlamalıyım” bunu hep söylüyorum ama sonuç yok. Bu cdlerin bunu başarmamda faydası olacağına inanıyorum. satranç nasıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.