Perşembe , Haziran 4 2020

MUTLU BİR İLİŞKİ İÇİN 20 ETKİLİ TAVSİYE

1000 kişinin katıldığı bir araştırma sonucunda mutlu ilişki için yapılması ve yapılmaması gereken 20 şey ortaya çıktı. Sizinde bu listeden öğrenebileceğiniz şeyler olabilir.

1. Ne kadar önemli olduğunuzu düşünün. Çekici olduğunuzu düşünün ve bundan zevk alın. Bunun yanında kimden hoşlandığınıza da karar verin.

2. İlişkide önemli olan nedir, beklentileriniz neler, yaratıcı olun. Ancak karşınızdakinden her zaman açık davranmasını isteyin. Çevresel faktörleri düşünmeyin, karşılaştırma yapmayın, sadece sahip olduklarınızı düşünün.

3. Neye odaklanmanız gerektiğini bilmelisiniz. Problem ya da çözüm. Problemleri tespit edip çözüm geliştirmelisiniz. Aldığınız her karar bir seçimdir.

4. Ne istediğinizle ilgili gerçekleri başkalarına değil, kendinize itiraf edin. Kimseye bişey anlatmak zorunda değilsiniz.

5. Herkese ne istediğinize dair gerçek düşüncelerinizi söyleyin. Aşık olduğunuzu kişiyle korkmadan vizyonunuzu ve hayallerinizi paylaşın.

6. Siz seçim yapmadıkça ilişkinizin adı konulamaz. Ruhunuzun derinliklerinde hissettiğiniz gibi karar verin.

7. Özgürlük önemlidir. Ekonomik bağımlılık ya da bağımsızlık durumlarında ilişkiyi korumak önemlidir.

8. İlişkilerde kendinizi kandırmayın, güven içinde sürdürün. Saygı güvenle kazanılır, saygıdan aşk kazanılır. Gerçekleri anlattığımızda hediyemiz dostluktur.

9. Doğrunun mahremiyetinden korkmayın. Gerçek başkalarının söylediklerinden daha önemlidir. Gerçeğin ne olduğunu bilirseniz onu anlatırsınız ve karşınızdaki kişi size her zaman güvenir.

10. Eğer ilişkiniz iyiye doğru gitmiyorsa, muhtemelen daha kötüleşiyordur. Hayat dinamik ve hiçbir şey aynı kalmıyor.

11. Her ilişki tektir. Her iki tarafında, yürümesi için de emek vermesi gerekir.

12. Partnerinizin işi sadece siz, sizin işiniz sadece partneriniz değildir. İlişkinize bu gerçeği gözeterek devam edin. Partneriniz birşey söylediğinde durup dinleyin ve ona ilgi gösterin. Çalışmak gereken gerçek bir dünyada yaşıyorsunuz. Gerçek olmayan beklentilerinizin ilişkinize zarar vermesini önleyin.

13. Kayıtsız şartsız aşk zordur. Şu sıralar çok fazla işiniz yoksa onunla yakından ilgilenin. Siz kayıtsız şartsız başkasına kendinizi verdiğinizde, o da size kendisini verecektir. İlginiz çok dağıldığında onun da ilgisi dağılacaktır. Onunla olduğunuzda sadece onunla olduğunuz anı keyifli yaşamaya çalışın.

14. Geçmişte yaşadığınız kırgınlıkları dargınlıkları unutun ve bugünden başlayın. Sorunlarınız olduğunda sadece o anki sorunu çözün, eskileri karıştırmayın.

15. Çoğu insan şimdiki ilişkilerini eskileriyle kıyaslar. Bunun yerine eskileri anı olarak geride bırakıp şu anı ve yeni birlikteliğinizi yaşayın.

16. Tartıştığınızda kendinize ‘bu bittiğinde sonuç ne olacak?’ testi yapın. Siz haklıysanız diğer kişi yanlış mı? Bunu ve hayatın ne kadar kısa olduğunu düşünün. Boş ve anlamsız tartışmalara girişmeyin. Sadece kabul edilmek ya da edilmemek mi istediğinize karar verin. Gülüp geçin ve önünüze bakın. Bu tür durumlarda tarışma yerine daha yapıcı yollara başvurmayı deneyin.

17. İlişkilerde hatalı kimse özür dilemeyi bilmeli. İnsanlar da hata yapabilir. Bağışlayıcı olmalı, hatalardan ders çıkararak hayatınızı sürdürmelisiniz.

18. Negatiflik, canını acıtma ya da küfür iz bırakır. Tıpkı keskin bir bıçak gibiiyileşmeyen izler bırakır. Bu izlerin neden oluştuğunu ve ağzınızı açmadan önce neler söylemeniz gerektiğini iyi tartın.

19. Partnerinizle konuşmamazlık etmeyin, ona anlamayacağı şeyler söylemeyin. Hiç bir anın garantisi yok. Yaşadığınız anları en iyi şekilde yaşamaya çalışın. Sevgi ve memnuniyetle sihirli bir dünya oluşturun. Birlikte olduğunuz ve size yaşattığı güzel anlar için ona her zaman teşekkür edin.

20. Ona olan sevginiz kadar ona ne söylediğiniz, nasıl söylediğiniz, nasıl davrandığınız güvenip güvenmediği, gelecekle ilgili düşünceleriniz, hayatınızı onunla paylaşmak isteyip istememeniz hepsi önemlidir. Tüm bunları ve yukarıdaki 19 maddeyi tekrar gözden geçirerek yaşamınızı şekillendirin.

ENGLİSH

1000 people participated in the research results and to have happy relationships make for 20 things emerged. You can learn something from this list may be one.

1. Consider how important you are. Think you’re attractive and you get pleasure. Besides, from the likes you decide.

2. What is important in relationships, what expectations, be creative. However you want to act against the always open. Do not consider environmental factors, make comparisons, just think of what you have.

3. What you need to know need to focus. Problem or solution. Must identify problems and solutions. Every decision is a choice that you receive.

4. Facts about what you’re willing not to others, please admit to yourself. You do not have to tell anybody anything.

5. Tell everyone what you want to think about reality. Without fear that you’re falling in love with people who share your vision and your dreams.

6. You can not put the name of your choice, your relationships. Decide on the depth of your spirit as you feel.

7. Freedom is important. In cases of economic dependence or independence is important to maintain relations.

8. Do your own blood relations, maintained in the trust. Esteem is earned with trust, respect is gained from the love. When we tell the truth, our friendship is a gift.

9. Do not be afraid of the right of privacy. Real is more important than what others say. If you know what it’ll be real, and the person you always rely on.

10. If the relationship does not go for the better, probably worse than. Life is dynamic and nothing remains the same.

11. Each relationship is unique. On both sides, will have to labor for the execution.

12. Partner’s job only you, your business is not just your partner. Keep these facts in regard to your relationship. Stop and listen to your partner and you say something to her attention. Having a real world need to work. Unreal expectations to prevent damage to your relationship.

13. Unconditional love is hard. At this moment you do not have a lot of work to deal with him closely. You give yourself to someone else, you unconditionally, he will own you. Interest in him is too distracted attention will be distracted. You’re just trying to have pleasant memories of him are.

14. In the past, forget the anger and the disappointment you’ve had to start from today. The problem is only the current issue of resolution, do not mix old.

15. Compared with the current relations of old people. Rather, as the old and left behind memories and these memories and to live your new combination.

16. When you discuss your ‘this is finished, what will result?’ Make test. If you justify the other person is wrong? And life is so short, think of how. Do not engage in free and pointless debate. Just go to or want to accept the decision. And go and see the roses in front. In such cases, try to apply tarışma instead of more constructive ways.

17. Relationship to apologize in person should know is incorrect. People can also make mistakes. Must be merciful, you should continue your life by removing classes of errors.

18. Negative of, or profanity to hurt you leave behind. A sharp knife, leaving just traces gibiiyileşmeyen. These tracks were created and why open your mouth before you say what you need to weigh the good.

19. Do not talk to your partner, do not say things will not understand him. No warranty is not a moment. Living in the moment the best way to try to live. Create a magical world of love and happy. Together, you and that you always thank him for having the good time available.

20. Tell him that you have love for him up, how you say, how the trust and confidence to act, thinking about the future, and you do not want to share with him all your life is important. All this and the above review article 19 to the shape your life.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. bunu ablama uygulatmalıyım. o baya zorlanacam diyip duruyor…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂