Cumartesi , Nisan 17 2021

MÜKEMMEL VÜCUDUN SIRLARI

Yumuşacık ve pürüzsüz bir tene sahip olmak düşündüğünüz kadar zor değil. Bedeninize olan sevgiyi belli etmek için ona düzenli bakmalı, faydalı alışkanlıklarınızla onu şımartmalısınız. İşte size özel vücut bakım tüyoları…

Nemlendirmek
Yeni nesil nemlendirici kremler vücut tarafından kolayca emiliyor ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanız için yardımcı oluyor. Günlük nemlendirme bakımıyla birlikte her banyodan sonra tüm vücudunuza nemlendirici sürmeyi alışkanlık haline getirin. Faydalarını kısa süre içinde göreceksiniz.
Tavsiye: banyodan çıktıktan sonra ıslak vücudunuza bir miktar bebe yağı sürün. Durulamadan, kurulanın. Cildiniz yumuşacık olacaktır.
Aknelerle Savaşmak
Akne ve sivilceler sadece yüzünüzde değil sırt ve göğüs bölgesinde de olabilir. Tıpkı cilt bakımı yapar gibi vücudunuz için de bakım yapmalısınız. Derinlemesine temizlik ürünlerini uygulayabilir, vücut bakım maskeleri kullanabilirsiniz.
Akne ve sivilce oluşumunu önlemek için sentetik kumaştan yapılmış kıyafetler, aşırı parfüm içerikli kozmetikler kullanmamaya özen gösterin.
Yüzünüzde olduğu gibi vücudunuzda sabun kullanarak temizlik yapmak cildinizin kurumasına ve gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Cilt tipinize uygun duş jeli ya da banyo köpükleri tercih edebilirsiniz.
Tavsiye: Sırt bölgenizdeki akne ve sivilceler için eşit oranda limon ve yoğurdu karıştırıp maske haline getirin. Limon maskesini sırtınıza sürüp 15 dakika bekleyin. Ilık suyla durulayın.
İstenmeyen Tüyler
Ağda, epilasyon aleti, tüy dökücü kremler tüylerinizden kurtulmanızı sağlar. Hangi yöntemi tercih ederseniz iki uygulama arasında çok zaman geçmesine izin vermeyin. Tüyleriniz ne kadar uzun olursa, almanız da o kadar zorlaşır. Her epilasyon işlemi sonrası cilt tipinize uygun nemlendirici ürünle cildinizi mutlaka nemlendirin. Hem teninizin pürüzsüz olmasını hem de batık sorununun önlenmesine yardımcı olacaktır.
Tavsiye: Bacaklarınızda oluşan batıklar için ev yapımı çözüm uygulayabilirsiniz. Epilasyon yaptıktan sonra bacaklarınız kuruyken ponza taşıyla çok bastırmadan, aşağı yukarı hareketlerle ovun.Ponza taşı; hem ciltteki ölü derilerin temizlenmesi hem de batıkların giderilmesi için etkili bir yöntemdir.
Fırçalamak
Banyo yaparken doğal kıllardan yapılmış fırçayla vücudunuzu fırçalamak derinlemesine temizlik, kan akışını hızlandırmak ve dinlendirici özelliğe sahiptir. Kuru cilde sahipseniz yumuşak fırçaları tercih edin.
Tavsiye: Basen bölgenizde selülit sorunu yaşıyorsanız banyodayken vücut fırçasıyla yuvarlak hareketlerle ovun. Kan akışını hızlandıran bu yöntem, selülitle savaşırken en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.
ENGLİSH

excellent body secrets


To have a smooth and velvety skin is not as hard as you think. To be certain that you love your body, it should look at regularly, you must indulge him with good habits. Here are just a special body care tips …

Humidify
The new generation is easily absorbed by the body moisturizing cream and a smooth appearance is achieved for your help. Daily care with hydration your body moisturizer after bathing to drive her into the habit. You will soon see the benefits.
Advice: After the bath a little baby oil on your body wet crawl. Rinse before dry. Your skin will be soft to the touch.

To War with Acne
Acne and acne on your face not only in the back and chest can be. Just like skin care makes your body need to care for. Deep cleaning products can be applied, you can use the mask body care.
To prevent the formation of acne and acne clothes made of synthetic fabrics, extreme careful not to use perfumed cosmetics content.
As your body using soap on your face to clean your skin dry and causes clogged pores. Appropriate for your skin type shower gel or bath foam may be preferred.
Recommendation: back in your area for acne and acne can mix evenly with lemon and yoghurt into your mask. Lemon and 15 minutes to take your mask back. Rinse with warm water.

Unwanted Feathers
Wax, hair removal tool, allows you to get rid of your feather molt user creams. Which method you prefer between the two applications do not allow much time to pass. What if your hairs long enough, or so much harder to get. After each hair removal process for your skin type your skin with moisturizing products always moisten. To make your skin smooth and also will help prevent ingrown problems.
Recommendation: The legs of your home-made solutions which can apply for wrecks. After you set up your legs while epilation with pumice stone from a very down, move up and down with movements ovun.Ponza; and clearing of dead skin on skin and is an effective method to remove sunken.

Brushing
While taking a bath made from natural hair brush to scrub your body with deep cleansing, blood flow to accelerate and has soothing properties. If you have dry skin and prefer a soft brush.
Recommendation: If you are having problems Basin region of cellulite on your body while bathing with a round brush with movements praise. This method accelerates the flow of blood, while the war against cellulite is one of the greatest help.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

20 yorumlar

  1. Daha iyi olmaya çalışmayan, iyi olarak da kalamaz. Cromwell

  2. yılllardır benimle birlikte yaşayan migren ilaçların etkisizliği yüzünden halen yanımda artık migrene ilaçsız bir çözümüm var , bu cd ler çok iyi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂