MUCİZE YARATAN DOĞAL BAKIM FORMÜLLERİ

Kayısı çekirdeği tozu, siyah üzüm çekirdeği tozu, yulaf tanesi unu, pirinç unu, nişasta ve kil… Bütün bunlar bir araya geldiğinde güzel bir vücudun formülü ortaya çıkıyor!

Bu mevsimde cildinizi hem içten hem de dıştan destekleyip korumanız lazım. Çünkü soğuk havalarda her citte bozulmalar olur. Ebegümeci, biberiye, ısırganotu yağı, üzüm çekirdeği, adaçayı ve nane gibi doğanın nimetlerinin yer aldığı krem ve losyonlardan yardım alsanız daha iyi verim elde edersiniz. Kan dolaşımını hızlandıran adaçayı, hücre yenilenmesini ve cildin elastikiyetinin artmasını sağlar. Üzüm çekirdeği ise yaşlılık lekelerinin giderilmesini ve aynı zamanda kan damarlarının genişlemesine neden olur.

Cilt dostu bu bitkiler ve ürünlerle cilt yenilenmesi sağlanıyor.Tende bazı doğal işlemlere neden olduğu için onarma meydana geliyor. Kozmetik tıbbı “regenerasyon” olarak söz ediyor bu işlemlerden. Bu tür uygulamalar, tabiattan kopmayan, doğanın dengesi ile uyumlu özellikteki işlemler, cilte doğal detoksu gerçekleştiriyor.

Herbalium’un çalışmalarıyla doğal arınma sağlayan birçok yöntem ortaya çıktı. Tende gençlik ve ışıldama gibi sonuçlar yaratan her türlü uygulama ve bitkisel form için doğanın çözümlerini paylaşarak insanları daha fazla bilinçlendirmek gerektiğine inanıyoruz.

Şunu da unutmayalım: Güzellik bütündür. Yüz ve vücut güzelliği birlikte ele alınmalı. Peki, güzel ve diri görünümlü bir beden için doğal uygulamalar ne gibi avantajlar sunuyor? Doğal yollar bu konuda sınırsız. Buradan hepsini paylaşacağım. Ancak öncelikle şifalı bitki banyolarını hayata geçirelim. Doğal bakımı ve doğal kozmetiği tercih eden kadınlar, pek çok bitkinin ekstreleri ve yağlarının getirdiği olumlu sonuçları anlatıyorlar.

Şahane vücut için meyve çekirdekleri

Vücut güzelliğinde sadece şifa banyolarının değil, peeling’in önemini de kavrayalım. Bazı meyvelerin ve tahılların çekirdeklerinin tozları ile yapılan peeling iyi sonuçlar getiriyor: Size tarifini vermek istiyorum. Kayısı çekirdeği tozu, siyah üzüm çekirdeği tozu, yulaf tanesi unu, pirinç unu, nişasta ve kil, işte bu doğal ürünlerle yapacağınız özel beden macunu yüzünüzü güldürecek. Bu tozların hepsinden yarım çay bardağı elde edin. Hepsini birbirine harmanlayın. Su ile hamur yapın ve elde ettiğiniz bu maske ile karın ve bacak bölümü de dahil on dakika bütün bedeninizi ovun. Sonra bedeninizdeki maddeler kaybolmadan banyoda 10 dakika bekleyin. Daha sonra duş alın. Üzerine bir bitkisel nemlendirici sürün. İyi bir tene kavuştuğunuzu göreceksiniz. Bunu ayda iki kez uygulayın.


Son zamanlarda hemen herkes güzellik için bitkisel formüller soruyor. Doğallığın, doğal yaşamın bu kadar yayılması elbette sevindirici. Hepimiz bunu amaçlamalı ve katkılı maddelerin yaşamımızdan uzaklaştırılması yönünde çaba harcamalayız. Buna yönelik ilgi insanların bilinçlenmesi ile de ilgili. Şifalı bitkiler çok eskilerden bu yana güzellik için bir araç olarak kullanıldı. Günümüzde birçok kadın bu yöntemlere “güzellik iksiri” olarak bakıyor. Kırışık bir yüz, dökülen bir saç, sivilceli cilt… Bütün bunlar için tabiat ananın formülü mutlaka var. Sadece o da değil; stresli iseniz, sık sık yoğun düşüyorsanız bunlara da çare doğada…

Bu arada artık bitkisel kremleri de günlük yaşamda pratiğe geçirin. Bunları bedeninize de uygulayabilirsiniz.

İşte bazı bitkisel kremler ve faydaları

Besleyici havuç kremi

Cilt besleyici ve yağ dengesini koruyucu olan havuç kremi, sağlıklı cilt gelişimini desteklemek için geliştirilmiş. İçinde yer alan havuç özleri sayesinde, ciltteki alerji riskini en aza indirdiği kanıtlanmış. Ciltte istenen doğal nemlendirmeyi sağlar, yumuşak kalması işlevini görür. Soğuk ve sıcağın yıpratıcı etkisinden korur. Besleyici özelliğinin yanı sıra kaşıntıları da giderir. Cildi yaşlılık etkilerine karşı korur.

Yıpranmış ciltler için onarıcı sarı kantaron

Sarı kantaron özlü kremlerin de çok faydaları var: Damar büzücü özelliğe sahip. Cilde kaliteli bir nemlendirme sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır. Hücre yenileyici niteliği bulunan bu bitki, özellikle yara ve yanıklarda oldukça etkili.

Üst tabakayı onarıcı biberiye kremi

İçindeki biberiye özleri sayesinde sivilcelere karşı doğal çözümdür. Cildin gözeneklerinin açılmasını, canlanmasını ve yenilenmesini sağlar. Sivilceli cildin bozulmuş olan en üst tabakasının onarılmasına yardımcı olur.

Telefonla soru sorabilir veya bize mail yollayabilirsiniz. Telefonlarımız 24 saat açıktır.

Doğal bir yaşam sizinle olsun,

Doğal Ürün Uzmanı
Volkan Kurt

www.herbalium.net
Tel: 0216 349 44 22
[email protected]

ENGLİSH

formula for miraculous natural care

Apricot kernel powder, black grape seed powder, oat grain flour, rice flour, starch and clay … all these come together when the formula emerges a beautiful body!

This season, and protect your skin both internally and externally to support the need. Deterioration in cold weather is because each Citti. Mallow, rosemary, ısırganotu oil, grape seed, sage and mint where the blessings of nature, such as creams and lotions for help from you, you get better yield. Sage accelerates blood circulation, cell renewal and allows the increase of skin elasticity. Grape seed of the age spots and at the same time to remedy causes the blood vessels expand.

Skin-friendly plants and products of this natural skin renewal process to cause some sağlanıyor.Tende happens for repair. Cosmetic medicine “regeneration” as is mentioned in this process. This type of applications, not disconnected from nature, with the balance of nature in the process features, skin natural detoksu performs.

Many studies and provide a natural method of purification Herbalium’un emerged. Ten youth and all kinds of consequences, such as luminescence application form and herbal solutions by sharing the nature of human need to believe that more awareness.

Let’s not forget it on: Beauty is all. Beauty of face and body should be handled together. Well, a body beautiful and youthful-looking applications for the naturally offers what advantages? Natural ways about it unlimited. I will share them all here. But first let’s implement herb baths. Natural care and women who prefer natural cosmetics, many plant extracts and oils are brought about positive results.

Sumptuous fruit kernels for body

Beauty of the body in the bathroom not only healing, let’s understand the importance of peeling’in. Some fruits and cereals made with powder of the core peeling brings good results: I want to give you directions. Apricot kernel powder, black grape seed powder, oat grain flour, rice flour, starch and clay, that this natural product made with the specific body putty will laugh your face. Dust from all of this get half a cup of tea. To blend them all together. And obtain the dough with water, do you have this mask on the abdomen and legs, including the minutes of all your body parts pride. Substances in your body without getting lost in the bathroom after 10 minutes wait. Then take shower. A crawl on herbal moisturizer. And you should be able to tan well. Apply it twice a month.

Recently, herbal formulas for beauty, almost everyone asks. Naturalness of the natural course of life so pleasing spread. We all should aim it away from the alloyed materials in the direction of our lives harcamalayız efforts. It also developed an interest in people’s consciousness about. Since ancient herbs have been used as a tool for beauty. Today, many women with this method “elixir of beauty as” looking. A wrinkled face, shed a hair, spotty skin … All of this is necessarily a formula for the natural host. Only it is not if you are stressed, they’re often too busy falling in nature cure …

Meanwhile, herbal creams now in daily life to put into practice. Can apply them to your body.

Here are some herbal creams and benefits

Nutritious carrot cream

The carrot oil balance of nutrients and protective skin cream, developed to support the development of healthy skin. Through the carrot in essence, reduce the risk of skin allergies hath proven. Desired to moisturize skin provides a natural, soft-on function will remain. Protects from the effects of cold and hot corrosive. Nutritious as well as itching resolves. Protects skin against aging effects.

Worn for skin restorative yellow centaury

There are also many benefits of concise cream yellow centaury: Vessel has astringent properties. Quality to the skin hydration. Accelerates blood circulation. These plants are equipped with cell renewing properties, especially in wounds and burns quite effective.

Upper layer of restorative rosemary cream

With extracts of rosemary in acne is a natural solution. The opening of the skin’s pores, and renewed to ensure revival. The top layer of skin spotty degraded helps the repair.

You can ask questions via telephone or send e-mail us. Our phone is open 24 hours.

Naturally you get a life,

Natural Product Specialist
Volkan Kurt
www.herbalium.net
Tel: 0216 349 44 22
[email protected]

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

8 yorumlar

  1. Yüksel Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. Mustafa Kemal ATATÜRK

  2. Ortaokul ve lise yıllarımda iddialı olabileceğim kadar deneme yazılar ve şiirler yazardım. Edebiyat öğretmenim günce tutmamı öğütledi, fakat ben başkalarının eline geçmesinden çekindiğim için bunu yapmadım, hala yine de içimden kendi kendime yazdığımı geçiriyorum. İyi bir yazar olmayı, kitaplarımın satıldığını görmeyi çok istiyorum. hızlı okuma indir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂