Cumartesi , Mayıs 1 2021

MODA DÜNYASININ YÜKSELEN DEĞERİ:REBECCA!

Moda dünyasının son yıllarda yükselen değeri sofistike ve minimalist sunum mantığına sahip olan Rebecca, 2007 yılının Eylül ayında Türkiye pazarındaki yerini aldı.

Üst düzey müşteri memnuniyetine sadık kalan Rebecca, sadece ve sadece İtalya’nın Floransa kentinin Empoli kasabasında en üst düzey üretim teknikleri ve teknolojileriyle üretilmektedir.

Yenilenen dünyaya entegre olan ve modayı takip eden Türk kadınına ayrıcalıklı bir alternatiftir Rebecca.  Alınabilir fiyatlarda olması, Türkiye pazarında emsalsiz olması, sadece İtalya’da üretiliyor olması, 25 ülkede vitrin, corner ile mağazalara sahip olması ve sadece mücevher üretiyor olması,  Rebecca’nın önemli farklılıklarıdır.

Rebecca ürünleri bronz, gümüş, altın, çelik, altın kaplama, doğal taşlar, hidrotermal taşlar ve pırlantadan oluşmaktadır.

Tüm ürünleri antialerjiktir ve garanti belgesi ile satılmaktadır. Ürün yelpazesi kolye, kolye uçları, bileklik, bileklik uçları, yüzük, küpe, kol düğmeleri, saat ve cüzdandan oluşmaktadır.

Kadınlara yönelik üretimi ön planda tutan Rebecca, erkekler için de üretim yapmaktadır.

Türk kadını artık kendini ifade edebilmenin alternatif yollarını bulmuştur. Daha yüksek eğitim oran ve seviyesinin getirdiği gelir elde etme avantajını yakalayan Türk kadını artık daha çok farkedilmek istemektedir.

Rebecca’nın şu anda Bağdat Caddesi üzerinde Şaşkınbakkal’da yine Bağdat Caddesi Feneryolu’nda ve Nişantaşı’nda City’s Nişantaşı AVM içerisinde mağazaları mevcuttur.

ENGLİSH

Escalating value of the fashion world in recent years…REBECCA

The escalating value of the fashion world in recent years Rebecca which possesses the logic of sophisticated and minimalist presentation, took its place in the market of Turkey in September of the year 2007.

Rebecca which remains very true to the top level customer satisfaction, is only being manufactured with the latest and top level manufacturing techniques and technologies in the town of Empoli of the City of Florence of Italy.

Rebecca is an alternative to the exceptional Turkish women who is integrated to the renewed world and who follow the fashion closely.  The sensibility of its price which makes it very accessible, the reason that it is only being manufactured in Italy, owning its own display cases, corners and stores in 25 countries and only concentrating on designing and producing the very best jewelry are among the most important differences of Rebecca.

Products of Rebecca are formed of items made of bronze, silver, gold, steel, natural stones, hydrothermal stones, diamonds and products form of items overlaid with gold. The chooses in its wide variety consists of gorgeous necklaces, pendants, bracelets and bracelet charms, rings, earrings, cuff links, watches and wallets.  Although Rebecca places more emphases on producing products mostly for women, this doesn’t stop Rebecca from manufacturing little something for men too.  Turkish women have now found the alternative ways of expressing herself better.  Turkish women who now have the power to firmly stand-up on her feet due to being able to obtain higher levels of education and earn better income wants to be more distinguished nowadays.

Rebecca now has stores found on Bağdat Caddesi, and again on Bağdat Caddesi Feneryolu at Saskınbakkal and in City’s in Nisantası and in AVM Nisantası.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

18 yorumlar

  1. Yoğun iş temposundan sıkılan ve işinden bıkanlar için iyi bir çalışma diye düşünüyorum.

  2. Güdüleme bir şeyi yaptırır; çünkü o şeyi yapmak benim için çok anlamlıdır. Frederich Herzberg

  3. Sıkı bir çalışmanın yerini hiçbir şey alamaz. Deha yüzde bir ilham ve yüzde doksan dokuz terdir. Thomas A. Edison

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂