Perşembe , Haziran 10 2021

MLMIA Sertifikası

network marketing mlmia

Mega Holding Network MLMIA Sertifikası. Neden Mega Holdings En İyisi?

Mega Holdings bünyesinde ethik değerlere çok önem verilmektedir . Megaholdings’te bu tarz ürün olmadan veya ürününü kullanmadan para kazanma şansı nerdeyse sıfırdır!

Mega Holdings bünyesinde siz hiç bir zaman web sitenizi oluşturmadan, başka bir deyişle ürününüzü kullanmadan para kazanamazsınız. Bu kadar basit.

Bunun dışında ürün yapısını inceleyecek olursak;
Her şeyi ile sınırsız bir web site artı kendi sitenizi kendi istediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz bir yapım motoru ve bu konudaki tasarım için sınırsız takviye. Bu ürünün ücreti, senelik 250$(+kdv) veya üç senelik 750$(+kdv) şeklinde değerlendirilmiştir . Bu tarz bir ürün almak istediğinizde biraz ucuzunu da, çok pahalısını da bulabileceğinizin bilincinde olun.
Mega Holdings, ne en pahalı web site paketini satıyor ne de en ucuzunu . Fakat ürün değerinde mi , insanlar harbiden paralarının karşılığını alıyorlar mı vs. gibi suallere bakacak olursak iki değişik yanıt vermek olası.

İlk olarak MegaHoldings şirketi her sene düzenli olarak MLMIA (Multi-Level Marketing International Association) sertifikasını alır . MLMIA , Network Marketing sektöründen türemiş olan saadet zinciri gibi oluşumlara karşı, bu sektörden milyon dolarlar kazanmış kişiler tarafından 1985 senesinde kurulan bir vakıftır. Bu müessesenin kesin olarak bir dolar dahi ticari emeli yoktur ve Network Marketing şirketlerini sertifikalandırırlar. Bu sertifikanın rastgele bir legal zorunluluğu yoktur. Eğer Network Marketing şirketi kendisine güveniyor ise MLMIA başvurusunu yaparak kendisini bu vakıftan denetlemesini ister.

Sertifika kriterleri :

  • Satılan ürün , insanların ihtiyacı olan bir ürün mü?
  • Ürün piyasa değerinde mi?
  • Sistem ürünsüz kullanılabilir mi?
  • Şirket ödemelerini zamanında yapıyor mu?
  • Şirketin ürün dayanağı yeterli mi?

network marketing mlmiaBu gibi soruların yanıtları neticeninde MLMIA her sene şirketlere sertifika verir. Mega Holdings her sene bu sertifikasını güncelleyerek, bu konuda ne kadar hassas olduğunu kendi web sitesinden belirtmiştir.

İkinci olarak ise henüz basit ve amatör bir bakış açısından yanıt vermek gerekiyor. Şu anda biz her şeyi ile sınırsız web sitesi almak istediğimiz zaman ortalama 80$ ile 130$ arasında senelik bir ücret ödenmesi gerekmektedir. Bu fiyatlar Mega Holdings şirketine nispeten çok makul gözüküyor. Bununla beraber ürünün yapısı gereği sadece satın almak yetmiyor .

Yapılan araştırmaya göre dünyada bin kişiden sadece bir tanesi tam olarak webmaster. Doğal olarak da bir çok insan bir web site almak istediği zaman bunu tasarlatmak zorunda ve tasarıma verilen para ürüne verilen paranın iki, üç, beş, on ya da 20 katı olabilir. Doğal olarak da bu evrede MegaHoldings ürün ücreti ile diğer firmaların fiyatları aynı miktara gelmiş ya da geçmiş oluyor .

Olay yeniden bununla bitmiyor . Tasarlatılan sitenin zorunlu olarak güncellenmesi veya bir mesele ile karşılaşıldığı zaman değişmesi gerekiyor, natürel olarak bu da parasal bir problem . Bu takviye gideri devreye girdiğinde yeniden Mega Holdings dünyada bin kişide web planını bilen bir kişi dışındaki insanlar için makul bir ürüne sahip olmuş oluyor .

Gerek MLMIA gerekse henüz basit manada bakıldığı zaman ürün sistem ilişkisi Mega Holdings bünyesinde kesin olarak müşterilere zarar verici bir vaziyette değildir . Mega Holdings şirketini bu “modern” saadet zinciri kavramı ile karıştırmamanız için bu makalenin umuyoruz ki size yararı olmuştur.

Tavsiye Video

Şimdi Değişme Zamanı

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

3 yorumlar

  1. Ali bey, hayal kurmanın geleceğimiz üzerine vurucu etkisini her nekadar söylemlerinizde dinlerken kavrasam da..bir türlü içselleştiremiyorum… çünkü ne görsel ne de beynimde hayal kurmak olgusunu bir türlü başaramıyorum… ne tavsiye edersiniz?

  2. If you want to go fast, go alone, if you want to go far, go in a group. African Proverb

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂