Pazartesi , Haziran 17 2019
Ana Sayfa / Sağlık / MİDE BULANTISINA AKUPRESÜR BİLEKLİĞİ

MİDE BULANTISINA AKUPRESÜR BİLEKLİĞİ

Taşıt tutması veya hamilelikte sabahları yaşanan mide bulantısı için eczanelerde ya da doğal gıda dükkanlarında bulabileceğiniz akupresür bilekliklerini kullanabilirsiniz.

Kendi bilekliğinizi kendiniz yapmak için:

Her iki bileğinizin iç kısmına, el ile bileğin kavuştuğu çizginin 5 cm açığına, iki sinirin arasına birer hardal tohumu yapıştırın. Mideniz bulandığında, bir dakika boyunca sol bileğinize sıkıca bastırın, sonra aynı işlemi sağ bileğinize de uygulayın.

ENGLİSH

for nausea

Sickness or pregnancy occurred in vehicles that morning sickness in the pharmacy or natural food stores where you can find akupresür can use wristbands.

To make your own bracelets on your own:

Both inside of your wrist, hand and wrist to reach 5 cm on the line, two nerve to call one mustard seed paste. Find your stomach, it firmly in your left wrist for one minute, then apply the same process right from your wrist.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. Korku sizi tutsak eder, umut ise özgür bırakır. Esaretin Bedeli

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by