MH Nasıl İşliyor?

megaholdings panel mega holding MH Nasıl İşliyor? MegaHoldings nedir

Mega Holding ; Ürünü satın alırken verilen 750$ içerisinde neler olduğunu en iyi şirketin şu anda en aktif yönetici Mr . Teng cevap vermiş:

” Kayıtlarımızdan baz alarak Müşteri Destek hattını geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz . Müşteri takviye hizmeti , sualleri olası olduğu kadar kısa müddette cevaplıyor . İletişim dili İngilizcedir . Ve kaynaklanan gecikmeler sadece tek tarafın sorumluluğunda değildir . Bir çok vaziyette Müşterilerin kendilerinden kaynaklı gecikmeler , problemler , hata iletileri ve problemleri , CMS ve web site kullanımı ile ilgili iyi yetişmemiş liderler malesef yanlış şeylerin oluşuma sebep olmaktadır .

Lütfen Mega Holding’in çok aşamalı bir  şebeke pazarlama şirketi olup online ürün veya servis olarak web siteleri sattığını insanlara hatırlatınız.  Mega Holdings müşterilerine ve liderlerine çok aşamalı bir komisyon öder .  Bizim ana konseptimiz liderlerimize ürün kullanımı ve iş planı  İle ilgili eğitim vermektir.  Liderler diğer alt gruplara eğitim verecek olan alt gruplarına eğitim verir.  Böylece sistem işlemeye devam eder.  Liderlerimiz eğitim sürecinin sorumluluğunu alır .

Biz alt gruplarınızı yetiştirmeniz ve onların sorumluluğunu almanız için size komisyon ödeyen bir elektronik ticaret şirketiyiz. Ürün ücreti size lider olarak ürünü yeni müşterilere tanıttığınız için ödenen komisyon payını kapsar.

Komisyon ödenmesindeki neden sizin alt gruplarınızın çok aşamalı eğitimi sağlamak ve ürünlerin tarafınızdan geliştirilmesine ortam sağlamaktır. Ürünün ücreti liderlere ödenen müşterilere tanıtım payı olan komisyonu da kapsamaktadır.

megaholdings ekşi mega holding MH Nasıl İşliyor? WebDesign Yaparken Dikkat Edilecekler

Sattığımız ürün sadece ilgi alanlarının bir parçası değil bu bir barınma servisidir. Lakin alt gruplarınıza sponsor olarak yardım etmeli, aynı zamanda onları daha iyi olmaları için eğitebilirsiniz. Bu bizim fiyata komisyon eklememizdeki sebeptir. Çok aşamalı web sitesi tasarımı eğitimi ve gelişimi liderler olarak sizin sorumluluğunuz altındadır.

Liderler olarak alt gruplarının çok aşamalı eğitim sürecinin sorumluluğunu almalısınız. Web sitesi tasarımında ve onu geliştirmekte yeterli aşamaya ulaştığınızdan emin olduktan sonra Mega Holdings’in sattığı servis ve ürünlere ekstra değerler katabilirsiniz. ”

Arkadaşlar fark ettiğiniz üzere benim sizler ile ilgilenmemden, bazılarınızın kendini düşündüğünden daha fazla onları düşünüyor olmama kadar her şey bu 750$’ın içerisinde. Bunun için ki mantıksız bir kıyaslama ile biz pahalıyız şeklinde size yakınan beginner ve bilinçsiz prospectlere karşı daha ayrıntılı ve onların bu işin nasıl bir iş olduğunu anlamalarını sağlayan yanıtlar verin.

Durumu Mr. Teng şurada çok iyi anlatmış : ” Ama alt gruplarınıza sponsor olarak yardım etmeli, ayrıca onları daha iyi olmaları için eğitebilirsiniz. Bu bizim fiyata komisyon eklememizdeki sebeptir. Çok aşamalı web sitesi tasarımı eğitimi ve gelişimi liderler olarak sizin sorumluluğunuz altındadır. ”

Bunun dışında olayı kısaca şöyle özetlersek sıkıntı kalmayacaktır :

Migros Market’te Ice Tea – 1.50 TL
Aynı ürün Benzin Cafe’de 5.00 TL

Şimdi niçin bu fark oluşuyor?
Çok basit, Migros size sadece ürün satar ama Benzin Cafe size orada hem hizmet hem de ortamını satar. Size kendinizi değerli hissetme fırsatı sunar.

Mega Holdings’i ayak takımı olan, evinin arka odasına 10 bin TL’lik basit bir server kuran basit host şirketleri ile karıştırmayın ve buna da ekibinizde müsaade etmeyin lütfen.

megaholding nedir mega holding MH Nasıl İşliyor? mega holding

Antalya’da Mega Holdings’in 1300 kişi ile yaptığı kampta bir konuşmacı, ”Siz artık Network’ten çok daha farklı bir şey oldunuz, buna isim bulmakta zorlanıyorum” derken bizim ortamımızı kastediyordu. Mega Holdings’in ortamına benim görüşüm değer biçilemez bu yüzden bunu kullanmayacağım. Bu ortam olmadığını düşünelim. Emin olun verilen para yine hiçbir şey.

Nasıl mı?

Bu işi yapan insanları gözlemliyorum, %90′ı interneti bu işten önce Facebook ve Download için kullanıyordu, herkes kendisini biliyor. Şu anda ise bu inanılmaz sektörden gelir elde ediyorlar ve bunu Mega Holdings sayesinde yapıyorlar. Bu iş fırsatı ile karşılaşmadan önce bırakın internet sektöründen gelir elde etmeyi düşünmeyi, bunu düşünmeyi bile düşünemeyecek bir yaşama sahiptiler. Ama Mega Holdings ve güçlü iş planı ile bu işi yapan herkes hayatlarında çok farklı bir sayfa açtılar.

Fiyat olarak inceleyecek olursak; Mega Holdings ürün fiyatı evrenseldir, bu şekilde yurt dışında ekip kurabilir ve onları kendi ekibinize alabilirsiniz. Bir çok NM şirketinde ürün fiyatı her ülkeye düzenlenmiştir. Bunu bir örnek ile açıklayacak olursak:

Diyelim ki 750$ olan ürün Türkiye’de 375$ olsun, bu durumda siz her bir web site satışından 375 Pv geleceği için 2sağ/2sol denkliğinden ancak 120$ kazanıyor olacaktınız.

Bir çok Network Marketing şirketinde bu durum var. Bu şirketlerde kendi soy ağacınızın altına yurt dışı ekibi kuramazsınız. Buna izin verilmez fakat Mega Holdings’in avantajı ürün evrensel bir fiyatta olduğu için dünyanın her yerinde rahatlıkla ekip kurarak aynı şekilde gelir elde edebilirsiniz.

Bugün Avrupa’da olan birisi için web sitesi fiyatı inanılmaz ucuzken bizde pahalı gözükmesinin tek nedeni, dolar kurunun çok yüksek olması. Aynı ürün niçin Moğolistan için çok ucuz oluyor, orada da insanlara çok kolay verilebilecek bir para gibi gözüküyor bu. Olayı kıyaslarken Türkiye için değil evrensel olarak bakın. Bu ürün Afrika’da tabi ki pahalı olacak, orasının durumu belli ama Fransa’da olanlar için de çok ucuz olduğu  biliniyor.

Network Marketing mantığına kesinlikle ters bir durum söz konusu değil burada zira satılan ürün ve fiyatı genele bakıldığında ederinde olan bir fiyat. Eğer bu fiyatın yarısı olsaydı Türkiye için o zaman çok daha zor bir durum ortaya çıkacaktı şöyle ki: Şu anda kazanılan para karşılığında iki kat daha fazla kişi ile ilgilenilmesi gerekecekti. Evet işe giren sayısında belirli bir oranda artış olabilirdi fakat emin olun yükümlülüğü çok daha fazla olurdu.

Son uyarım, olur da webmaster veya web tasarım şirketi ile görüşürseniz, onların sizi kendilerine çekmek isteyeceğini asla unutmayın.

Mega Holdings’i araştırıp, karşılaştırma yapacağınız zaman tam olarak bu kriterleri göz önünde bulundurmanız çok daha mantıklı ve doğru bir seçim yapmanızı saplayacaktır.

Mega HoldingMega HoldingMega Holding, Mega Holding

Şimdi Değişme Zamanı

alıntı

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

3 yorumlar

  1. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. Alexandre Dumas

  2. Önemli olan bir şeyleri nereden aldığınız değil, nereye götürdüğünüzdür. Jean-Luc Godard

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂