MH Hakkında

mega holding ekşi

Mega Holdings bir kaç sene önce ülkemize henüz yeni giriyordu, web sitesi yeterince profesyonel değildi, ülkemizde henüz resmi ofisi açılmamıştı, güvenilirliliğini kanıtlanmamıştı ve henüz kazanan kimse de yoktu.

Ön yargılar, saldırılar ve sebepleri!

Mega Holdings bu bir kaç senelik süreçte yukarıda yazdığım tüm eksiklerini giderdi. İlk resmi temsilciliğini Ankara’da, daha sonrasında da İstanbul’da açtı. Türk Ticaret Kanununa göre yapılandı, binlerce üyeye ulaştı, kazançları günlük ödüyor ve üyelerinden 1 tane dahi şikayet eden bulmak imkansız! Bütün bunlara rağmen NM cahili insanlar diğer tüm NetworkMarketing şirketlerine olduğu gibi Mega Holdings’e de ön yargı ile yaklaşıyorlar! Bu gayet normal, çünkü ülkemizde herkese birer “çalışan” olmak öğretiliyor. Ön yargılı insanlarda hiçbir zaman araştırma yapmadan, konu komşudan duydukları noksan bilgiler ile hareket ediyorlar. Saldırılar ise ne yazık ki diğer NetworkMarketing şirketlerinden geliyor. Bazı internet sitelerinde Mega Holdings hakkında negatif yorumlar yazılıyor ve ön plana çıkarılıyor. Zira Mega Holdings dinamik yapısıyla bir çok Network Marketing şirketlerine büyük rakip oluyor. Keşke bu şekilde olmasaydı fakat saldırılar devam ediyor!

Mega Holdings Niçin En İyi Network Marketing Şirketi?

 1. Ürünü; web hosting + domain + kullanıcı paneli olan bir paket. Yani geleceğin en önemli var olma aracı olan web sitesi satıyor. Bu ürün sayesinde bilgisayarı açıp kapatacak kadar bilgisi olan herkes kendi web sitesini kolaylıkla hazırlayabiliyor.
 2. Marketing Planı inanılmaz kazançlı! Hatta şirket o kadar kar dağıtıyor ki, zarar etmemek için bir kişiye aylık 59.400 $ kazanç limiti getirmiş. (Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.)
 3. Takım Çalışması sayesinde herkesin işi hızla büyüyor. Kimse işinde yalnız kalmıyor ve Türkiye’ nin neresinde olursanız olun size birkaç gün içinde iş sunumu yapılıyor, web siteniz birlikte hazırlanıyor, haftalık etkinlikler, toplantılar ile ekibiniz büyütülüyor, eğitim sayesinde profesyonel oluyorsunuz!

enes olgunMega Holdings hakkında Bunları Biliyor muydunuz?

– Mega Holdings tüm Dünya’da tam 15 yıldır aktif. – 120 ülkede 800.000 müşterisi var.

– Onbinlerce kazanan girişimcisi var. – Avrupa için resmi ofisi Almanya’da.

(Almanya’nın bu konulardaki ciddiyeti herkes tarafından az çok biliniyor)

– MLMIA.com’a 14 yıldır üye (Uluslararası Network Marketing Derneği)

– 15 yıldır kendisine açılmış bir tek dava bile yok

– 15 yıldır mağdur olan bir tek üyesi bile yok

Türkiye’de muhatabı var mı?

En önemli konulardan biri budur. Şirketin ülkemizde resmi temsilciliği Ankara’ da bulunuyordu şimdi ise İstanbul’ a taşındı ve tamamen Türk Ticaret Kanunu’na uygun olarak çalışıyor. Her satıştan fatura kesiliyor, vergi veriliyor. Şuanda uygulamakta olduğumuz çalışma planı ile üyelerimize yılda 200 Bin Dolar (Yaklaşık 350-400 Bin TL) kazandırmayı amaçlıyoruz. Ne çok hızlı, ne de çok yavaş kazanmayı amaçlıyoruz! Bir diğer hedefimiz bu kazancı her yıl katlanarak artırmaktır.

(Muhteşem Kazanç planı için bize ulaşabilirsiniz)

Hala Mega Holdings hakkında ön yargınız var mı?

Olabilir. Bu sektörde o kadar çok şey gördüm, öyle insanlar ile karşılaştım ki, her şeyin mümkün olduğunu düşünüyorum! Kahvehane köşelerinde her gün ülke ekonomisi kurtaran, 4 büyüklere en iyi transferleri yapanların ülkesinde yaşıyoruz. Bazıları elbette devletin yasal izin verdiği ve ekonomiye katkısından dolayı desteklediği işleri yere çalmaya devam edeceklerdir. Seçmemizdeki en önemli faktör; Dinamizm ve Samimi Destek! İşi genelde üniversite çağındaki gençler sırtlamış durumda. En yaşlı üye sanırım 65 yaşında ama o da en az bu gençler kadar dinamik ve enerji dolu. Ayrıca bu gençler Türkiye’nin neresinde olursanız olun size o şehirde bir aile ortamı yaratıyorlar! Her hafta etkinlikler ile bir araya geliyorlar ve hem motivasyonlarını artırıyorlar, hem de kazançlarını katlıyorlar. Fakat genel olarak piknik, bowling, tatil, seminer, paintball, halı saha maçı gibi etkinliklerde de bir araya geliyorlar.

Siz de bu mükemmel işte bizimle birlikte çalışmak ister misiniz?

Mega HoldingsMega HoldingsMega Holdings

Şimdi Değişme Zamanı

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

9 yorumlar

 1. I am always doing things I can’t do, that’s how I get to do them. Pablo Picasso

 2. kararsızlığım yüzünden hiçbir işi doğru dürüst başaramıyorum bu da kendime olan güvenimi azaltıyor

 3. televizyında izledim çok merakettim

 4. resim yapmaya azda olsa yeteneğim var ama çabuk sıkılıyorum

 5. Bir mutluluk kapısı kapandığında diğeri açılır. Ancak biz kapanan kapıya o kadar uzun süre bakarız ki, bizim için açılmış bulunan yeni kapıyı görmeyiz. Helen Keller

 6. psikologların da gerek kaldığında hipnoz ile bilinç altına inmeye çalışmaları bu telkinin başarılı olabileceğinin kanıtıdır.

 7. karizmamı artırmak için bunuda dinlemeyi düşünüyorum..

 8. En büyük devrim, tüm girişimlerin en büyüğü, ama tek anlamlı olan, kendini değiştirmektir. Dreamer

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂