Çarşamba , Mart 11 2020

MH Farkı

Dünyada bir çok Network marketing ve web hosting şirketi varken neden herkes Mega Holdings’i tercih ediyor?

mega holding sunumMega Holdings’in neden tercih edilmesi gerektiği sualinin yanıtına hep birlikte bakalım. Değerlendirme ve kıyaslama yaparken önemli olan arada ki farklara dikkat çekmek. Amacımız herhangi bir network şirketini eleştirmek değil. Etik ve yasal olarak çalışan bütün Network Marketing şirketlerini destekliyoruz. Lakin Mega Holding’in diğer şirketlere göre farkları ve avantajlarını kıyaslamaya çalışalım.

Zira şirket seçerken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Mega Holdings’in bu nitelikleri taşımaktan ziyade ne kadar avantajlı olduğunu hep beraber inceleyelim. Fakat önce bu niteliklerin ne olduğuna göz atalım.

mega holding nedirÜrün; Mega Holdings gelişen global dünyada satılabilecek en iyi ürüne sahip, şöyle söylemek gerekirse 21. yy’ın en çok tercih edilen ürünü olan web sitesi. Müşteri potansiyeli tüm dünyadaki her üç kişiden biri. Mega Holdings dünyanın istediğiniz yerine ürününü maksimum 24 saat içinde ulaştırabilen nadir network marketing şirketlerinden bir tanesidir. Mega Holding’in ürününün gücü nerden geliyor? Diğer firmaların sattığı ürünlerden sadece kendileri faydalanır lakin Mega Holding’in sattığı web sitesinden milyonlarca kişi yararlanabilir. Nitekim diğer şirketlerin sattığı ürünün kendisinden para kazanması pek söz konusu değildir. Fakat Mega Holding’in ürününün kendisinden gerçekten çok ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. En önemlisi de herhangi bir network firması veya serbest girişimci ’de başka bir ürün satmak veya reklamını yapmak için Mega Holding’in sattığı ürünü kullanarak reklamını yapar. Dahası genellikle bütün şirketlerin sattığı ürün fizikseldir. Bu durum beraberinde gümrük ve kargo masraflarını da getiriyor. Eğer aldığınız ürün arızalı veya defolu olursa değiştirilip size tekrar ulaşması duruma göre bir hafta ile bir ay arasında zaman alır. Lakin Mega Holding’in ürünü online olduğu için bu tür problemlerin hiç biri söz konusu dahi değildir.

Şöyleki bu ürünü aldığınız için Network Marketing yapmaya değil, Network Marketing yapmak için kesinlikle web sitesine ihtiyaç vardır. Mega Holding’in gücü işte burda.

megaholding farklariDestek: Piyasada yüzlerce hosting şirketi var lakin bunlar yalnızca ürün satmaktadır, satış sonrası destek ise yok denecek kadar azdır. MegaHoldings’in farkı ise burada devreye giriyor. Siz bu ürünü aldığınız anda, kullandığınız zaman diliminde, gerek bireysel gerek ise kurumsal olarak bütün destekler size sunulur. Ayrıca Mega Holding hiç bir firmanın yapmadığını yapıyor ve sattığı ürünün nasıl kullanılacağını da kullanıcılarına öğretiyor. Hem de ücretsiz.

Eğitim: Network Marketing sektöründe firma seçerken Robert Kiyosaki’nin de ısrarla üzerinde durduğu en önemli unsurlardan biri eğitimdir. Mega Holding yapmış olduğu eğitim sistemiyle de rakiplerinden ön plana çıkıyor. Kurumsal eğitimleriyle ve yetiştirdiği seçkin lider kadrosuyla sektörün eğitim bayrağını da en önde taşıyan firma Mega Holding’tir. Mega Holding yapmış olduğu güncel ve online eğitimleriyle müşterilerinin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamaktadır. Keza yapmış olduğu eğitim kampları ve seminerler de MegaHoldings’in bu farkını açıkça ortaya koyduğunu göstermektedir.

Mega Holdings’te kişisel gelişim seminerleri de eğitimin önemli bir bölünümü oluşturmaktadır. Mega Holdings firması, gelişen bir toplum ile bilinçli ve dünyaya değer katan organizasyonun baş mimarıdır.

Ödeme Plan: Mega Holding’in kazanç ve ödeme planı olarak da diğer şirketlerle arasında belirgin farklar bulunmaktadır. Bir çok network marketing şirketinin ödeme planını inceleyin, göreceksiniz ki Mega Holdings’in verdiği kar payını veren başka bir şirket henüz yok. Mega Holding’in bu temel stratejisinin birkaç sebebi var. Ürünün web sitesi olması bir çok temel masrafı ortadan kaldırıyor. Lakin diğer şirketlerin kar payına baktığımızda Mega Holdings’in verdiği kar payının diğerlerinden en az %10 ile %20 daha fark ettiği görülmektedir.

Network Marketing sistemine Mega Holding ile başlamak büyük bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığa siz de sahip olursanız kendinizi çok şanslı görür ve Mega Holdings ile çalışmanın haklı gururunu yaşarsınız.

Çünkü; Mega Holdings vaz  geçilmez bir tutkudur. Mega Holdings Mutluluktur. Mega Holding ile hayat değiştirmeye ve dünyaya değer katmaya devam

Şimdi Değişme Zamanı

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

6 yorumlar

  1. ”Ben çocukken fakirdim. İki kuruş elime geçince bunun bir kuruşunu kitaba verirdim. Eğer böyle olmasaydım, bu yaptıklarımın hiçbirini yapamazdım.” Atatürk

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by