Mega Grup Bilişim Temsilciliği

Mega Grup Bilişim. Mega Holdings Temsilciliği

mega grup ağ pazarlama ve internet Mega Grup Bilişim Ağ Pazarlama ve İnternet Hizmetleri, On iki yıldır Network Marketing ve e-ticaret sistemi ile web-bilişim anlarında faaliyet yürüten Mega Holdings’in Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir.  Temsilciliğini gururla yürüttüğü uluslararası alanda çalışan Mega Holdings iş birliği ile büyük atılımlar yapmak, ülke ekonomisine katkı sağlayacak iç ve dış ticaret amaçlayan bunun yanında ülkedeki işsizlik sorunu çözme noktasında katkı sağlamayı hedefleyen ve bu yönde projeleri olan bir şirkettir. Bu faaliyetlerini yürütürken uzmanlık alanı olması hasebi ile teknolojiden en üst düzeyde yararlanmaktadır.

MİSYONUMUZ: Dünyada ve ülkemizde yaşanan hızlı değişim ve gelişmeler doğrultusunda hızla gelişen 21.yüzyıl modern ticaretine öncülük etmek ve ticarette farklılık yaratmak. Mega Holdings’in Dünya genelindeki müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ürünleri ve hizmeti Türkiye’deki müşterilere en iyi şekilde ulaştırıp, müşterilerinin bu büyük iş fırsatından maksimum kazanç elde etmelerine olanak sağlamaktır.

VİZYONUMUZ: Hedefimiz Türkiye’de çalışan müşterilerimize Network Marketing işinde en iyi şekilde çalışabilmeleri için büyük olanakları sunup, çalıştıkları sektörde onları lider konumuna getirebilmektir.

Bizler ortak bir amacı gerçekleştirmek için birbirimize kenetlenen güçlü bir ekibiz. Oluşturduğumuz bu ekiple hedefimiz, Dünya’da değişim yaratan 21. yy. en modern ve en gelişmiş ticari sistemi olan, üretici ile tüketiciyi aynı anda kazanıma geçiren, Dünya’da milyonlarca insanı hayallerine ulaştıran ve kişisel gelişimlerine etkide bulunan Network Marketing endüstrisinde her zaman her yerde herkes tarafından tercih edilmesini sağlamaktır.

Dürüstlüğü, çalışanlarına ve Çözüm Ortaları olan Serbest Girişimcilerine hizmet etmeyi ilke edinen şirketimiz bu doğrultuda sürekli olarak gelişim çabası içerisindedir.

mega grup belgelerGünümüzde bilgi ve teknoloji alanlarında çok hızlı gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmelere paralel olarak bütün dünyada çok yönlü bir değişim sergilenmektedir. Artık bilgiye ulaşma ve bilgiyi aktarmada yeni yöntemler, araçlar ve stratejiler kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmeler insanların ilgi alanlarında ve beklentilerinde değişimler yaşanmasını sağlamış ve bu değişim ticarette de boy göstermiştir. Artık ürün alım satımları modern dünya normlarına uygun halde yapılmaktadır.

21. yy yaşantısında yeni bir yaşam biçimi olarak adlandırılan modern bir ticaret sistemi dünya ticaretindeki yerini almış durumdadır. Bu ticari sistemin adı “Network Marketing Bussiness” (Ağ Pazarlama)’ tir. İşleyişinde insan organizasyonu yer alan Network Marketing sistemi insanlara büyük kazanımlar sağlamaktadır. Tüketicilerin bu ticari sistemi anlamalarını ve kazanımlarından maksimum düzeyde istifade edebilmelerini sağlamak adına yoğun çalışmalarımız devam etmektedir. Şirketimiz bu bağlamda dünya ticaretindeki yerini almış olan ve insanlara çok sayıda fırsat sunan Mega Holdings ile 01/09/2007 tarihinde çok önemli bir antlaşma imzalayarak Mega Holdings’ in Türkiye Temsilciliğini almıştır. Böylece Mega Holdings’ in Türkiye’ deki müşterilerine hizmet alımlarında büyük oranda kolaylık ve ivedilik sağlanmıştır.

Sloganımız: “ Bilinçli birey, bilinçli tüketici, bilinçli toplum ve gelişen dünyada güçlü TÜRKİYE.”

mega grup

Mega Grup Bilişim, Mega Grup BilişimMega Grup BilişimMega Grup Bilişim, Mega Grup Bilişim

Şimdi Değişme Zamanı

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

5 yorumlar

  1. Hayatın hedefi bilgi değil, eylemdir. Thomas Henry Huxley

  2. Güdüleme bir şeyi yaptırır; çünkü o şeyi yapmak benim için çok anlamlıdır. Frederich Herzberg

  3. işte bu mp3 süper süper!!

  4. Jim Stovall ‘ Başkalarının neler yaptığının farkında olmanız, çabalarını alkışlamanız, başarılarını takdir etmeniz ve arayışlarında onlara yardımcı olmanız gerekir. Hepimiz birbirimize yardım edersek herkes kazanır.’

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂