Ana Sayfa / Sağlık / MAKYAJ ÇANTANIZDAKİ YENİ GÜZELLİK SIRLARI

MAKYAJ ÇANTANIZDAKİ YENİ GÜZELLİK SIRLARI

Yeni nesil kozmetik ürünleri sayesinde doğru makyaj yaparak olduğunuzdan daha genç ve güzel görünebilirsiniz. Tabii ki öncelikle makyaj çantanızı gözden geçirmeniz gerekiyor.
Daha parlak ve taze bir görünüm için sert uçlu göz kalemlerinizi yumuşak uçlu göz kalemleriyle değiştirin. Gözün içine kalın bir çizgi çekin, aşağı ve yukarı hareketlerle kalemi dağıtın. Gözlerinizde dumanlı bir hava yaratın.
Elmacık kemiklerinizin üzerinden başlayarak şakaklara kadar uzanan krem allık kullanmak genç görünmenizi sağlayacaktır. Toz allıkları, krem allıkla değiştirin.
Yüzünüzdeki kusurları gizlemek, kusursuz görünen bir makyaj için baz ürünler kullanın. Yoğun fondötenler yerine baz ürünler kullanmak cildinizin nefes almasını sağlayacaktır.
Yeni sezonda kalın kaş modası var. Hem daha genç görünmek hem de modaya uymak için kalın kaş kullanabilirsiniz. İnce görünen kaşlarını kalınlaştırmak için kaş pudrası ve fırçası kullanabilirsiniz.
Yüzünüzdeki ifadeyi yumuşatmak için gri tonlarında rimel kullanabilirsiniz. Kirpiklerinizi daha dolgun göstermek için kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra bir kat rimel sürdükten sonra transparan pudra sürüp üzerini rimelle geçin.
Doğal görünümü seviyorsanız dudaklarınızı da yansıtın. Teninize yakın tonlarda yumuşak bir kalemle dudak çevresini belirleyin. İçini mat tonlarda bir rujla doldurun. Hafif parlaklık vermek için az miktarda dudak parlatıcı sürebilirsiniz.
ENGLİSH
makeup secrets
With the new generation of cosmetic products that have the right makeup can look younger and beautiful. Of course, you must first review your makeup bag.

Look bright and fresh look for a more hard-nosed and soft-tipped pen to change the eye pencil. Pull into a thick line of the eye, up and down movement dealt with the pen. Create a smoky air in the eye.
Start on cheekbone and extending to the temples will help you to look young to use cream blusher. Powder blusher and cream blusher to change.
To hide flaws in your face, makeup for a flawless look, use some products. Some products to use instead of foundation Heavy breathing will help your skin.
New season fashion has thick eyebrows. They look more young and trendy can use to meet the bold brow. Appear thin to thick brows using a brow powder and brush can.
To soften your facial expression you can use mascara in gray. To show more goodly and eyelash eyelash mascara after curling after a transparent layer of powder on the go rimelle.
Also reflected the view to the natural love lips. With a soft lip pencil close to your skin tone around the set. Fill it with a lipstick in matte shades inside. Light to shine lip gloss in a small amount you can take.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. Öndeki yol, her ne kadar arkadakine benzese de, sadece dikiz aynasına bakmak emniyetli bir sürüş için yeterli değildir. Robert Dilts

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.