KURU CİLTLERE ELMA SİRKESİ BAKIMI

Kuru cilde sahip olan kişilerde; sıcak ve soğuk havalardan etkilenme, donuk cilt rengi, kırışıklık, kızarıklık, yanak ve kaş bölgesinde kepeklenme sorunu görülebilir.

Cildin ihtiyacından daha az yağ üretmesi; cilt esnekliğini ve elastikiyetini olumsuz etkiler. Bu nedenle kuru ciltlerde erken yaşlarda mimik kırışıkları oluşabilir.

Kuru ciltlere özel pratik cilt bakım önerilerimizle; sağlıklı ve parlak cilde sahip olabilirsiniz. Aynaya baktığınızda mutlu bir yüz görmek istiyorsanız cilt bakımınıza özel zaman ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

Elma Sirkesi Bakımı

Elma sirkesi içeriğindeki E vitamini sayesinde cildi tahriş etmeden derinlemesine temizler, cildin su ihtiyacını karşılar pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildi nemlendiren elma sirkesi; cilt kırışıklıklarının oluşmasını önler. Elma sirkesinin PH değeri; cildimizin PH değeri ile yaklaşık olarak aynıdır. Bu sayede cildin koruyucu tabakasının yenilenmesine de destekler. Ayrıca, cildin kızarmasını ve kaşınmasını önler.

Malzemeler:

2 çay kaşığı elma sirkesi

1 su bardağı su

2 çay kaşığı kavun suyu

Hazırlanışı ve Uygulaması:

Tüm malzemeleri cam bir kasede karıştırın.

Karışımı banyo sonrası cildinize pamuk yardımıyla uygulayın.

15 dakika bekleyip ılık suyla durulayın.

ENGLİSH

Skin needs to produce less oil, skin elasticity and suppleness adverse effects. Therefore, at an early age in facial wrinkles and dry skin may occur.

Private practice with our skin care tips dry skin, you can have healthy and shiny skin. When you look in the mirror if you want to see a happy face we encourage you to spend special time in your skin care.

Apple Vinegar Care

With vitamin E content of apple cider vinegar skin deep cleans without irritating the skin meets the water needs to reach a smooth appearance helps. Moisturize the skin of apple cider vinegar, prevents the formation of skin wrinkles. PH value of apple cider vinegar; PH value of our skin is approximately the same. In this way also supports the skin’s protective layer to the renewal. In addition, the flushing of the skin and prevent itching.

Materials:

2 teaspoons apple cider vinegar

1 cup water

2 teaspoons water melon

Preparation and Implementation:

Stir all ingredients in a bowl of glass.

A mixture of cotton with the help of your skin after bathing apply.

Rinse with warm water for 15 minutes then.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

6 yorumlar

  1. @inerahgizem aşırıya kaçmadıktan sonra yasak değil. Falı gelecek okumak için asla açma. Kişisel gelişim için aç veya tavsiye vermesi için. iş hayatında başarı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂