Perşembe , Haziran 4 2020

KURU CİLTLER İÇİN TEMİZLEME YAĞI

Bu yumuşak etkili kıvamlı  yağ, makyaj temizlemek için çok uygundur. Jojoba yağı ve E vitamini cildi nemlendirir. Bedem yağının da cildi arındırıcı özelliği vardır.

MALZEMELER:

60 ml jojoba yağı

60 ml badem yağı

1 adet 400 IU’luk E vitamini yağı kapsülü

10 damla havuç tohumu esansiyel yağı

HAZIRLANIŞI:

Bütün yağları cam bir kavanozda karıştırın. İyice çalkalayın. Bu yağdan bir parça pamuk yardımıyla yüzünüze sürün. Daha sonra kullandığınız  bir yüz temizleyicisi ile yüzünüzü silin.

ENGLİSH

This soft effectively viscous oil, make-up is very convenient to clean. Jojoba oil and vitamin E moisturizes the skin. The skin purifying properties of body fat is.

MATERIALS:

60 ml jojoba oil

60 ml almond oil

1 vitamin E oil capsule 400 IU’luk

10 drops carrot seed essential oil

PREPARATION:

All oils in a glass jar mix. Rinse thoroughly. This is a piece of cotton with the help of oil creeps to your side. Then you use a facial cleanser and wipe your face.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

20 yorumlar

  1. Hayatın amacının ‘mutlu’ olmak olduğuna inanmam. Bence hayatın amacı: yararlı, sorumlu ve şefkatli olmaktır. En önemlisi fark yaratmaktır; katkıda bulunmak, bir şeyi temsil etmek, yaşamış olmakla bir değişim meydana getirmektir. Leo Calvin Rosten

  2. bugün cd yi dinlemeye başlayalı 20. günümdeyim… henüz; kayda değer bir gelişme içerisine girmeyi umuyorum!! azimliyim …devam…..:)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂