Pazar , Ağustos 30 2020

KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE!

Hem keyifli bir haftasonu yaşamak hem de muhteşem bir ralli keyfi yapmak ister misiniz? Öyleyse 27- 28 Mart tarihlerini şimdiden kaydedin! “Bahara merhaba” aktivitesini kaçırmayın!

“Klasik Otomobil Kulübü ve Güral Sapanca Wellness Park, 27 – 28 Mart günleri klasik otomobil tutkunozlem_yilmaz KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! 390674513324larını “Güral Sapanca Wellness Park Klasik Otomobil Turu”nda buluşturacak… Şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın!

KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! 5085272154461990 yılında, Klasik Otomobil meraklılarını bir araya getirerek, kurulmasından bu yana 300’ü aşkın üye sayısına sahip olan Klasik Otomobil Kulübü ile İstanbul’a sadece 45 dakika mesafedeki konumu, yeşile doyuran doğası, keyifli atmosferi ve hizmet kalitesiyle dört mevsim huzurlu tatilin adresi Güral Sapanca Wellness Park beraber çok keyifli bir haftasonuna imza atıyor. 27 Mart Cumartesi günü Klasik Otomobil Tutkunları muhteşem bir rallide bKLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! 508398935017uluşuyor.

Klasik Otomobil Kulübü’nün bugüne kadar gerçekleştirdiği etkinlikler arasında Klasikleşmiş Batı Anadolu Rallisi, Cumhuriyet Rallisi, İstanbul Rallisi, Yurt Dışındaki Klasik Otomobil Kulüpleri ile ortaklaşa düzenlenen Uluslararası ralliler yer alıyor. Otomotiv sektörünün önde gelenleri; konu ile ilgili Klasik Otomobil müze sahipleri ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin de katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlik, 27 Mart Cumartesi sabahı bilgilendirme toplantısı ile başlayıp Güral Sapanca Wellness Park’ın önünden start alacak. Otel bahçesinde yapılacak otomobil etkinliğinin KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! 508340810389 tamamlanmasıyla ödül törenine geçilecek. Ödül töreni Güral Sapanca Wellness Park’ın eşsiz lezzetteki yemekleriyle Erguvan Restoran da sonlanacak. Geceye ünlü sanatçı Ece Berker birbirinden keyifli parçaları ile renk katacak.

Klasik Otomobil Kulübü Hakkında;
Klasik Otomobil Kulübü 1990 yılında bir avuç Klasik Otomobil meraklısının bir araya gelerek kurduğu, bugün üye sayısının 300’ü aştığı bir kulüptür.

Kulübün amacı: Otomobillere, bilhassa döneminde belirli özellikKLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARINA SÜPER AKTİVİTE! 508782526312lere sahip olan ve artık caddelerde sıkça görülmeyen klasikleşmiş araçlara ilgi duyan, bunları korumak veya tekrar çalışır hale getirebilmek için uğraşı gösterebilen ve bu nedenle fikir alışverişinde bulunmak isteyen insanların bir araya gelmelerini sağlamaktır.
Bu birliktelik ile beraber değişik etkinlikler düzenleyerek gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında ülkemizin tanıtımına katkı sağlayacak aktivitelerde bulunmaktır.

Yerinizi ayırtmak için:
Arzu Terzioğlu:
212 299 00 53
[email protected]

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. Vicdansız bilim, ruhun çöküntüsüdür. Rabelais

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂