KIVIRCIK VE GÜR SAÇLARA ÖZEL BAKIM

Her saç, tipine göre farklı bakım ve şekillendirme ihtiyacı duyar. Kıvırcık saçlar ile düz saçların, gür saçlar ile zayıf saçların ihtiyacı olan bakım aynı değildir.

Gür Saçlar:
Saçınız kuru ve yıpranmış olmasa bile, bu tip saçlara özel ürünler kullanmak, çok daha sağlıklı ve parlak görünmesine sebep olacaktır. Bu tarz ürünler, saç tellerinin üzerini koruyucu bir tabakayla kapladıkları için yumuşak ve kolay taranmalarını sağlar.
Her yıkamadan sonra mutlaka saç kremi kullanın. Saç kremleri saçların daha parlak görünmesine yardımcı olur. Üstelik yıkama sonrası daha kolay tarayabilirsiniz.
İnce saçlar için bir tabu olan vaks, gür saçları şekillendirmek için birebirdir. Vaks veya güçlü bir jöleyle, en inatçı bukleler bile şekil alır. Ancak saçlarınız uzunsa sadece uçlarına sürün, yoksa yağlı görünebilir.
Kıvırcık Saçlar:
Doğal kıvırcık saçlar genellikle mat bir görünüme sahip oldukları için özel bakıma ihtiyaçları vardır. Sprey formundaki saç bakım ürünleri bu saç tipi için idealdir. Çünkü bu ürünler daha hafif olduklarından kıvırcık saçları ağırlaştırmazlar.
Çok sık şampuanlamak kıvırcık saçları gereksiz yere kurutur. Oysa bu saçların bol neme ihtiyaçları vardır.
Tüy yumağı gibi görünmemek için, yuvarlak fırça yerine seyrek dişli tarakları tercih etmelisiniz.Şekillendirmede bukleleri dize getirmek mümkün! Dalgalı ve kıvırcık saçlara özel ürünleri, dalgalı saçlarda meydana gelen karmaşıklığın önüne geçer. Şekillendirirken saçınızı nemli bırakın ve bukleleri parmaklarınızla kıvırın.
Saçınızı arkaya doğru, el yordamıyla düzensiz ve birkaç tutam dışarıda kalacak şekilde kıvırıp, büyük firketelerle tutturarak, kendinize şık bir dağınık topuz yapabilirsiniz. Üstelik kuaförden çıkmış gibi görünür.
ENGLİSH
special care curly and thick hair
Thick hair:
I
f
your hair is dry and worn out, even if this type of hair products to use special, to appear will result in a much more healthy and shiny. This kind of products, a protective layer of hair above your plate because they provide a soft and easy to scan.
Always use a conditioner after every wash. Hair creams helps hair appear more shiny. Moreover, you can browse more easily after washing.
For fine hair, a taboo which wax, thick hair is exactly to form. With a strong gel or wax, as is even the most stubborn curls. But just the tip of your hair is longer crawl, or oil may appear.
Curly hair:
Naturally curly hair often looks dull because they need special care. Hair care products in spray form is ideal for this hair type. Because these products as they are lighter than the heavy curly hair.
Curly hair shampoo too often unnecessarily dries. However, these hair need plenty of moisture.
To not look like a ball of feathers, thin-toothed comb instead of a round brush for curls prefer etmelisiniz.Şekillendirmede possible to bring to heel! Wavy and curly hair-specific products, wavy hair in front of the pass occurred in complexity. Leave your hair damp and you are shaping the curls with your fingers curl.
Your hair backwards, fumbling a few irregular and stays out to pinch and twist, with large pins by holding, you can make yourself a stylish bun scattered. Moreover, out of hair looks like.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Hayallerinin peşine düştüğünde hiçbir ruh acı çekmemiştir. Paulo Coelho

  2. İki yıl önce Ali Beyi eğitimlerinden birinde tanıma şansım oldu o günden beri takip ediyorum. Bu kez ingilizce cd istiyorum bu cd ile başarılı olacagıma inanıyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂