KİŞİYE ÖZEL BUTİK PLATES: HERO HOUSE PİLATES

Hero House Pilates, danışmanlık hizmeti ve kişiye özel programlarıyla Kasım ayından itibaren Etiler’deki stüdyosunda hizmet vermeye başladı.

Butik hizmet anlayışıyla yola çıkan Hero House Pilates’te, öncelikle kişinin duruş analizi yapılıyor. Program sırasında uygulanacak her hareket, bu analiz ile belirlenen kişisel vücut ihtiyaçları ve hedeflerine göre tasarlanıyor.

Hero House Pilates, katılımcılarının derslerde en yüksek performans ve motivasyonu yakalayabilecekleri şekilde eşleştirilmelerini hedefliyor. Bu nedenle, öğrenciler yaş grupları, vücut özellikleri ve spor geçmişlerine göre, 3 ila 5 kişi arasında gruplandırılıyor. Stüdyoda, grup derslerinin yanı sıra özel dersler de veriliyor.

Hero House tarafından verilen başka bir hizmet de “ Pilates Arkadaşım “ programı. Bu program ile birlikte, katılımcılar vücut özelliklerine benzer bir başka kişiyle eşleştiriliyor. Böylelikle, derslerde uyum yakalanması ve kişi sayısı en aza indirilerek özel ilgi anlayışının vurgulanması hedefleniyor.

Hero House Pilates stüdyosu, günlük programlarının yanı sıra katılımcılarına yönelik 2 farklı üyelik seçeneği de sunuyor. “Happy Hero” ve “Corporate Hero” isimli paketlerde, farklı ders saatlerine yönelik çeşitli avantajlar sunuluyor. Özellikle gündüz programlarına devam edecek katılımcılara büyük indirim avantajı veriliyor.

Hero House Pilates salonunda, Stott V2 Max reformer (aletli pilates), diğer Stott aletleri ile minderli pilates dışında yogalates, bale strecthing, hamile pilatesi, fıtık, bel ağrıları, sakatlık ve incinme tedavisi dersleri veriliyor. Birbirinden uzman 3 farklı hoca, Türkçe, İngilizce ve Fransızca ile birlikte 3 dilde ders hizmeti sunuyor.

Pilates hayat kalitesinin uzun yıllar boyunca korunması için yapılan bir spor. Duruş bozuklarını düzelten ve vücuttaki her kasın farkına varılmasını sağlayan bu spor, kalp atışlarını yükseltmeden yapılan bir egzersiz türü. Bu nedenle, pilates vücut inceltici etkisinin yanı sıra dinlendirici ve rahatlatıcı bir aktivite.

Hero House Pilates – 0212 2650770

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

 1. ilişkiler için çok sağlıklı bir program teşekkürler.

 2. İnsanların önyargılarını yıkmanın, atomu parçalamaktan daha zor olduğu bir çağda yaşıyoruz. Albert Einstein

 3. çok harika dişçi koltuğu fobim var çünkü:)

 4. “You see things and say, ‘Why?”, but I dream things and say, ‘Why not?”. George Bernard Shaw

 5. merhaba bu cd leri kitapçılarda bulabilir miyiz? korece dogum günün kutlu olsun

 6. MERZUKA EVGİN

  milyoner olmak isteyen birisi için umarım işe yarar arapca sayilar

 7. Bu kadar kısa sürede birinin karşıma çıkmasını beklemiyordum. Yıllardır beklediğim kişi bir anda hayatıma giriverdi. Teşekkürlerrr bulgarca öğrenme programı

 8. @demrsinem Ben kitaplardan Cok yararlandım . Ama sadece “kişisel gelişim” kitaplarının yetmiyecegi kanısındayım. Ama faydası olur tabii korece

 9. Bu set insanın kendine nasıl güvencegini nasıl güven duyması gerektiğin anlatan öğreten mükemmmel bir set. başarılı insanlar

 10. @o_y_a_ genelde kişisel gelişim,kuantum düşünce yönteminde kullllanıyoruz:) boy uzatma ilaçları

 11. Herhangi bir spor aktivitesi anında dinlenebilir mi? yunanca beyin

 12. Çok uzun yıllar var ki tam bir uyku uyuyamadım. Kafam sürekli yaşadığım gün ve bir sonraki günle ya da geçmişle meşgul. Çoğunlukla hayal bile kurmakta zorlanıyorum. Deliksiz ve mutlu bir uykuyu çok özledim. kendine

 13. ben bu telkini görünce baya heyecanlandım,en kısa zamanda almayı düşünüyorum. boşalma nedir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂