Perşembe , Haziran 10 2021

Kişinin Kendi Yağı ile Penis Kalınlaştırılması

penis

Penis büyütme operasyonlarının genellikle mantıklı ve olumlu sonuç alınabilen operasyonlar olduğunu söyleyen Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Erol Kışlaoğlu, kişinin kendi yağları ile uygulanan penis kalınlaştırma işlemi için genel anestezi ve hastanede yatmak gerekmediğini vurguladı. Prof. Kışlaoğlu’nun uyguladığı operasyon, ortalama 1-1,5 saat sürüyor ve hasta aynı gün evine dönebiliyor.

Uzmanlar, dünyada yaklaşık 155 milyon erkeğin cinsel fonksiyon bozukluğu sorunu yaşadığını söylüyor. Bu konuda kadınların eşlerine destek olmaları gerektiğini belirten uzmanlar, eşleri anlayışlı erkeklerin, sorunu çözme konusunda tedaviye daha yatkın olduğu konusunda da hemfikir… Sorunların gizlenip, görmezden gelinmesinin ise kimi zaman evlilikleri bitirme noktasına getirdiği uzmanların dikkat çektiği bir başka nokta…

Erkekler kimi zaman ise fonksiyon bozukluklarının dışında erkeklik ve güç simgesi olarak gördükleri boyut konusunda estetik operasyona başvurabiliyor. Başvurulan uzmanın gerekli görmesi sonucu, kişinin psikolojik ve fizyolojik şartları da göz önünde tutularak operasyon uygulanabiliyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Erol Kışlaoğlu, penis büyütme operasyonlarının genellikle mantıklı ve olumlu sonuç alınabilen operasyonlar olduğunu söyledi.

“Birçoğunuzun da bildiği gibi penisin kalınlığı daha önemlidir” diyen Prof. Erol Kışlaoğlu, “kişinin kendi yağı ile penis kalınlaştırma” metodunun gün geçtikçe yaygınlaştığını ifade etti.  Prof. Kışlaoğlu, “Son 10 senelik tecrübelerimize dayanarak bu yöntemi tavsiye ediyorum” diye konuştu.

Penis kalınlaştırma operasyonunun gerekliliğine değinen Prof. Erol Kışlaoğlu, şu bilgileri verdi: “Kadınların cinsel organları daha çok dış kısımlarında duyarlıdır  (klitoris ve dış dudaklarda olduğu gibi). İç kısımlar ise o kadar duyarlı değildir. Regl dönemlerinde kullandıkları tamponlar, kadınları bu yüzden rahatsız etmez. Bu nedenle kalın bir penis, ince ve uzun bir penisten daha etkilidir.”

Prof. Kışlaoğlu’nun belirttiğine göre, 12-18 cm. boyundaki penisler normal uzunlukta kabul edilir.12 cm’den küçükler kısa, 18 cm’den uzunlar ise uzun olarak kabul edilir. Penis uzatmak için yapılan yöntemlerden tatminkâr bir sonuç elde edilmez.

OPERASYON SONRASI HASTA HEMEN EVİNE DÖNEBİLİR

Kişinin kendi yağları ile uygulanan penis büyütme işlemi için genel anestezi ve hastanede yatmak gerekmediğini vurgulayan Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Erol Kışlaoğlu, lokal anestezinin en güvenli yol olduğunu ifade etti. Operasyon hakkında bilgi veren Prof. Kışlaoğlu, şunları söyledi: “İlk önce müdahale için yağın elde edilmesi ve hazırlanması gerekir. Kilolu insanlarda penis kökü veya pubik bölge dediğimiz bölge genellikle şişman olduğundan penis bunun içine gömülür ve olduğundan daha kısa gözükür. Bu nedenle yağın bu bölgeden alınması penisi daha çok ortaya çıkartacak ve gerçek uzunluğunu gösterecektir. Yağ özel bir yöntemle ve enjektörle herhangi bir kesiye gerek kalmadan alınıp özel olarak enjeksiyona hazır hale getirilip enjekte edilir.”

İşlemin ortalama olarak 1 ilâ 1,5 saat sürdüğünü belirten Prof. Kışlaoğlu, operasyon sonrası kişinin hemen evine dönebileceğini vurguladı. Prof. Erol Kışlaoğlu, daha iyi bir sonuç için 3 ay ara ile 3 defa yağ enjeksiyonunu tekrarlamak gerektiğini de sözlerine ekledi.

Prof. Kışlaoğlu, kendi yağımızla penis kalınlaştırma yönteminde kişinin kendi yağı kullanıldığı için hiçbir yan etkisi olmadığını, 3 ay ara ile 3 enjeksiyondan sonra penis çapının 1 cm kadar kalınlaştığını da bilgi notu olarak aktardı.

ENGLİSH

Penile augmentation surgery can usually be taken as a logical and positive results, says Professor of Aesthetic and Plastic Surgery Specialists. Erol Kışlaoğlu, self-applied oil for penis thickening process does not require general anesthesia and hospitalization said. Prof. Kışlaoğlu’nun the operations performed, the average takes 1 to 1.5 hours and patients can return home the same day.

Experts, approximately 155 million men worldwide experienced erectile dysfunction problems, he said. This issue of women in the partner support should be that experts, partners savvy men, problem solving treatment, more likely to consider that issue in agree … the problem of the hidden can be, ignore that sometimes marriages end point has brought to the experts’ attention to another point …

Dysfunctions than men and masculinity is sometimes seen as a symbol of power in their size can be applied to aesthetic surgery. Applicants need to see the results of the expert, the person’s psychological and physiological conditions of operation can be applied by keeping in mind. Aesthetic and Plastic Surgery Specialist Professor. Erol Kışlaoğlu, penis augmentation surgery can usually be taken as a logical and positive results, he said.

“As many of you know, the thickness of the penis is more important,” said the Professor. Erol Kışlaoğlu, “one’s own penis with oil thickening,” said widespread method, day after day. Prof. Kışlaoğlu, “Based on our experience in the last 10 years, I would recommend this method,” he said.

Penis thickening surgery until the requirements of the Professor. Erol Kışlaoğlu, gave the following information: “Women in the outer part of the sexual organs are more sensitive (as in the clitoris and labia). The innards are not so sensitive. They use tampons, menstrual periods, so it does not bother women. Therefore, thicker penis, a penis is more effective than long and thin. “

Prof. According to specify Kışlaoğlu’nun, 12-18 cm. accepted in the normal length of penis in the neck edilir.12 cm in short, is 18 cm long and are accepted as long. The methods for penis enlargement is not a satisfactory result.

Patients can go home IMMEDIATELY AFTER OPERATION

Applied with the person’s own fat for penis enlargement procedure does not require general anesthesia and hospitalization for Aesthetic and Plastic Surgery Specialist Professor stressed. Erol Kışlaoğlu, local anesthesia is the safest way was expressed. Provide information about the operation the Professor. Kışlaoğlu, said: “First oil recovery and preparation for intervention is required. The penis or the pubic region of overweight people that we call the root zone is often fat and the penis is buried inside than it looks short. Therefore, more oil from this area will bring out the penis, and will show the actual length. Syringes in a special way with oil and without any transection has been received and in particular whether the injection is made ready for injection. “

Process up to 1.5 hours on average, indicating that the first Professor. Kışlaoğlu, the person immediately after the operation may return to his home noted. Prof. Erol Kışlaoğlu, for three months with a better result than three times the fat it is necessary to repeat the injection, he added.

Prof. Kışlaoğlu, penis thickening with our own oil in the method used for the person’s own fat is not no side effects, three months after the third injection, up to 1 cm in diameter penis thickening note that the information was transmitted.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

 1. Yapılamayacak Gibiyse Yap! Yapmazsan, Var Olamaz. Paul Arden

 2. Ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok talihli olursunuz. David Thomas

 3. ilk dinleyişte mucize bekleyemeyiz ama zamanla 21 gün içerisinde kendinizde oluşan değişiklikleri fark edeceksiniz bende ilk başta bir şey olmayınca umudumu yitirmiştim fakat zamanla her şey yoluna girdi hızlı mp3 indir

 4. eşimizin bize ilgi göstermesi için hangi cd iyi olur acaba .bu cd lerin bir kataloğu yok mukafam karıştı çok çeşit var bettger

 5. eğer kitap insanın dostuysa kişisel gelişim kitabı dost görünümlü riyakârdır.. başarının sırları

 6. ÇİSE-M MARAL

  bunu yaptıktan sonra söylememen gereken şeyleri de söyleyebilirsin aslında.:) rusça öğren

 7. Kitap Önerileri : Kişisel gelişim özgüven nasıl kazanılır

 8. Ders çalışanlar için gerekli herkekesin alması gerekir portekizce sarki

 9. Yıllardır bronşitle uğraşıyorum. Umarım bu cdler yararlı olur. vajina sulanması

 10. ne kadar çok dinlerseniz ookadar etkili olur. boy uzatma ameliyatı fiyatları

 11. kompozisyonlarım çok beğenilirdi, neden yazar olma merdivenlerindeki ilk adımım bu cd olmasın:) kişisel imaj

 12. Yaz geldiğine göre kişisel gelişim kitapları raftan iner. Ortalıkta üstünde deney yapılabilecek insanlar var nasıl olsa 😉 romence sözler

 13. Bu set insanın kendine nasıl güvencegini nasıl güven duyması gerektiğin anlatan öğreten mükemmmel bir set. vajina sulanması nasıl olur

 14. Ahmet Şerif İzgören okurken kişisel gelişim tadının yanısıra bi felsefe havası da veriyor insana 52 çekmek nasıl yapılır

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂