KIRMADAN BURUN AMELİYATI!

Op. Dr. Yakup Avşar, burun ameliyatlarının kırmadan, acısız ve tamponsuz yapılmasına yarayan mikro kesme yöntemini icat etti. Operasyonlarında kendi tasarımı olan aparatları kullanan Dr. Avşar’a ağrısız acısız ameliyat olmak isteyen hastalar dünyanın dört bir yanından İstanbul’a geliyor.

Op. Dr. Yakup Avşar, geliştirmiş olduğu mikro kesme ve mikro törpüleme yöntemiyle bütün dünyada burun ameliyatları konusunda otorite kabul ediliyor. Dr. Avşar’ın burun estetiğinde uyguladığı yeni teknik sayesinde hastalar aynı gün hastaneden çıkabiliyor. Operasyon sırasında tampon kullanılmadığı için ameliyatlar ağrısız ve acısız geçiyor. Dr. Avşar’a ameliyat olmak için dünyanın dört bir yanından hastalar İstanbul’a geliyor. Dr. Avşar, burun estetiğinde devrim olarak nitelendirilen yöntemiyle sağlık turizmine katkıda bulunuyor.

Burun estetiğinde Türk imzası

Op. Dr. Yakup Avşar’ın yöntemi dünya çapında büyük ilgi görüyor. Hastalar kendilerini rahatsız eden ve dış görünüşlerini olumsuz yönde etkileyen şekil bozuklukları için Dr. Avşar’a başvuruyor. Burun estetiğinin yanı sıra kişinin konuşmalarını etkileyen ve sosyal yaşamında iletişim problemlerine neden olan nefes problemleri de varsa bu noktada septorhinoplasti operasyonlarına başvuruluyor.

Este Klinik’ten başarılı Op. Dr. Yakup Avşar operasyonlarında video endoskopi yöntemini kullanıyor. Burun estetiğinde video endoskopi kullanımı kalite kontrol ve eğitim açsından büyük önem taşıyor. Bu sayede operasyonun her aşaması kalite kontrol altında gerçekleşiyor. Endoskopi yönteminin sağladığı büyütme teknolojisi ile en ufak detay gözden kaçmıyor.

Op. Dr. Yakup Avşar uygulamış olduğu teknikle ilgili eğitim amaçlı konferanslar gerçekleştirdiğini, bu sayede uluslararası arenada doktorlar arasında yönteminin bilinirliğini yaygınlaştırmayı hedeflediğini dile getiriyor.

Kırmadan burun ameliyatı

Op. Dr. Yakup Avşar’ın burun estetiğinde uyguladığı teknik ve uygulamalar sayesinde burun ucunda iz bırakmadan burun kemiği şekillendiriliyor. Bu yöntem sayesinde klasik yöntemlerde uygulanan burun kemiğinin kırılarak şekillendirilmesinden kaynaklanan oyulma ve çökme riskleri ortadan kalkıyor.

Dr. Avşar, bu tekniğin en büyük avantajının eski yöntemlerde kullanılan törpüleme kabalığı ve buna bağlı olarak operasyon sonrası oluşan şişlik ve morlukların önlendiğini, zarif törpüleme ile de kemik düzensizliklerinin yok edildiğini ve operasyon sırasında da cerrahın sonucu değerlendirme şansının arttığını belirtti.

Ameliyat sonrası daha az şişlik, yok denilecek kadar az acı ve sızı, tampon konulmaması rahatlığının endonasal cerrahinin avantajları arasında sayan Dr. Avşar, operasyon başarısızlığının minimum noktaya indiği bu yöntemle, revizyon operasyonlarının çok az yaşandığını ve burun estetiğinde ölçülü, tasarımlı operasyon gerçekleştirilmesinin başarı oranının yükseldiğini belirtti.

Avşar, bu yöntemin özellikle, eğriliği olan burunlarda, darbe almış burunlarda, genç ve orta yaş üstü kişilerde gerçekleştirilen burun estetiği operasyonlarında çok başarılı sonuçlar olduğunu vurguladı.

Op. Dr. Yakup Avşar

ENGLİSH

Op. Dr. Yakup Avşar, without breaking the nose of surgical, painless and without a buffer to make the micro-cutting method invented wounds. Operations of its own design using the apparatus Dr. Who want to be painless, painless surgery to Avşar patients from all over the world is coming to Istanbul.

Op. Dr. Yakup Avşar, has developed a micro-cutting and rasping with the method of micro-surgery on the nose all over the world is considered the authority. Dr. With the new techniques applied in the nose aesthetic Avşar patients can leave hospital the same day. During the operation, a buffer is not painless and comfortable for the surgery goes. Dr. To be operated around the world to Avşar side is coming to Istanbul from the patients. Dr. Avşar, the nose is described as aesthetic revolution in the method contributes to health tourism.

Signature aesthetic nose in Turkey

Op. Dr. Yakup Avşar around the world the method has attracted great interest. Patients themselves feel uncomfortable and adversely affect the external appearance of the disorders for which Dr. Does it apply to Avşar. Nose, as well as aesthetic and social life affect a person’s speech to the communication problems that cause breathing problems if there is at this point apply septorhinoplasti operations.

Este from the successful clinical Op. Dr. Method using video endoscopy Yakup Avşar operations. Quality control and aesthetic use of nasal endoscopy in the video is very important açsından education. In this way, every stage of the operation is carried out under quality control. Technology with magnification endoscopy method provides the smallest detail is not overlooked.

Op. Dr. Have applied the technique for Yakup Avşar educational conferences performs so that doctors in the international arena to promote awareness among the target method that is expressed.

Without breaking the nose surgery

Op. Dr. Applied in the nose of the technical and aesthetic Yakup Avşar practices without a trace in the nasal tip is being formed. With this method, conventional methods can be applied in the nasal bone shaped crack and crash risk to be caused by the vote has disappeared.

Dr. Avşar, this technique of the greatest advantages of the old methods used in the rasping roughness and related operations as occurring after the swelling and bruises are in front of the elegant and the rasping of the bone disorder and was destroyed during the operation or the surgeon evaluated the outcome of the increased chance, he said.

Less postoperative swelling, no less have enough pain and discomfort, not put buffer between the advantages of convenience counting Dr. endonasal surgery. Avşar, operational failure with this method would move the minimum point, revision operations, and that very little occurred in the nose aesthetically ever, the success rate increased realization design operations, he said.

Avşar, especially in this method, the curvature noses, blow noses received, over the young and middle-age people realized very successful results in the nasal aesthetic surgery is emphasized.

Op. Dr. Yakup Avşar

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

  1. Hayat, nefes aldığımız anların toplamından değil, nefesimizi kesen anların toplamından oluşur. Alex Hitch Hitchens

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by