Ana Sayfa / Sağlık / KAŞINTILI DÖKÜNTÜYE YULAF EZMESİ BANYOSU

KAŞINTILI DÖKÜNTÜYE YULAF EZMESİ BANYOSU

Tahriş olmuş, kaşınan cildi, yulaf ezmesi ve lavanta esansiyel yağı ile banyo yaparak yatıştırabilirsiniz.

MALZEMELER:

200 gram yulaf ezmesi

10 damla lavanta esansiyel yağı

HAZIRLANIŞI:

Yulaf ezmesini robotta toz haline gelinceye kadar öğütün. Sıcak su dolu küvete serpin, lavantayı ilave edin. 20 dakika küvette kaldıktan sonra cildi durulamadan havluyla kurutun.

ENGLİSH

oatmeal bath for itchy rash

Irritated, itchy skin, oatmeal and lavender essential oil as a bath can soothe.10 drops lavender essential oilPREPARATION:

Oatmeal powder until the advice of the robot. Sprinkle in the tub filled with hot water, add the lavender. After 20 minutes left in the tub with a towel before they dry out the skin focus.

MATERIALS:

200 grams oatmeal

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

9 yorumlar

  1. ‘Yiğit Özgür ile Kişisel Gelişim Volume II’..hayır hayır böyle bişey dil bu diiil..yine de bayıldımm!… 🙂 https://t.co/1Dn3inNT orgazm olan kızlar

  2. kız kardeşimde allerjik astım var.bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesi gerekiyor dedi doktor.40 lira şuruba vermektense bu cdyi alırız daha iyi.. satışta fark yaratmak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by