KAŞ ALMANIN PÜF NOKTALARI!

Kaşlarımızın yüzümüzün ifadesini ve bakışlarımızın derinliğini doğrudan etkiler. İdeal kaş şeklini bulmak, kaşları kolayca almak ve güçlendirmeye dair ipuçları…

Kaşlarınızı almaya başlamadan önce acıyı azaltmak ve kızarıklığı önlemek için kaşlarınızın üzerinde buz gezdirin. Bu işlem özellikle hassas ciltler için çok faydalıdır.

İdeal kaş şeklinizi bulmak için bir kalem ya da cetvelden yardım alabilirsiniz.

Cetveli ağız kenarınıza üzerine koyun ve dikey olarak burun kanadınıza doğru uzatın. Cetvelin kaşınıza değdiği nokta kaşlarınızın başlaması gereken yerdir.

Cetveli burun kanadınızdan yatay olarak göz kenarına doğru uzatın. Cetvelin değdiği yer kaşınızın bitmesi gereken noktadır.

Kaşınızın başlangıç noktası, bitiş noktasından daha uzun olmalıdır.

Kaşınızda çizeceğiniz en yüksek kavis yaklaşık olarak göz bebeğinizin kenarıyla orantılı olmalıdır.

İki göz arasındaki mesafe ve iki kaş arasındaki mesafe birbirinde eşit olmalıdır. Aksi halde yüzünüzdeki ifade değişebilir.

Kaşlarınızı alırken ucu kıvrık bir cımbız kullanmaya özen gösterin. Böylece kaşları tutmak daha kolay olacaktır. Almak istediğiniz kaşları cımbızla tutup tek tek çıkış yönüne doğru çekin.

Kaşlarınızı aldıktan sonra şeklini belirginleştirmek isterseniz göz kalemiyle kaş makyajı yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta; doğal görünümü sağlamak için kısa kesikler halinde kaşlarınızı boyamaktadır. Açık renk kaşlar için gri ve kahve; siyah renk kaşlar için siyah renk göz kalemi uygundur.

Kaşlarınız dökülüyorsa ve güçlendirmek istiyorsanız bir parça pamuğun üzerine badem yağı dökün ve kaşlarınıza sürün. Kaşlarınız yeniden çıkana kadar her gün bu işlemi tekrar edin.

ENGLİSH

EYE BROWS

Expression of our face and our eyebrows look directly affects the depth. To find the ideal brow shape, eyebrows and easy to get clues to strengthen …

Before you begin receiving your eyebrows to reduce pain and redness of your browser to prevent the visit on the ice. This process is particularly useful for sensitive skin.

To find your ideal eyebrow shape can get help from a pen or ruler.

Scale sheep and vertically on the rim to extend towards your nose wing. The point where the ruler touches your brow should begin where your browser is.

Horizontal scale as the nose on your eye to the edge of the right wing extend. Ruler should touch the point where the bit is that your eyebrows.

Starting point of your brow, should be longer than the end point.

The highest curve as you draw your eyebrows about your baby’s eyes should be proportional to the edge.

The distance between the two eyes and the distance between the two eyebrows should be equal in each other. Otherwise, your facial expression may change.

Curved tip of your eyebrow tweezers while Take care to use. Thus, it should be easy to keep brows. Whether you want to receive individual holding eyebrows tweezers to pull out the direction.

After your eyebrows the way you want relieve eye makeup can be the eyebrows with a pencil. The point where you should look natural appearance to provide short cuts in your eyebrows are painted. Light-colored gray and brown for eyebrows, black eyeliner black color is appropriate for eyebrows.

If you want to strengthen your eyebrows and is being poured on a piece of cotton and pour almond oil to your eyebrows crawl. Every day until your eyebrows again, repeat this process.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Umarım bu set işime yarar ve faydalı olur.

  2. Yaşıyorsak, hala umut var demektir. Seneca

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂