KARŞI CİNSİ ETKİLEMENİN ASTROLOJİK SIRLARI…

Çok bilinen bir deyim vardır: Erkeklerin kalbine giden yol mideden geçer. Oysa bu, günümüz erkekleri için, pek de geçerli değil. Hele hele astrolojide her burcun erkeği için kalbe girmenin ayrı bir metodu var. Kadınlara torpil geçiyor ve karşı cinsi etkilemenin astrolojik sırlarını açıklıyoruz…

Koç erkeğini etkilemenin yolları

Atletik ve çekici bir erkektir. En belirgin özelliği aceleci ve sabırsız olmasıdır. Amaçladığı şeylere ulaşmak ve başarılı olmak onun hayatındaki en önemli şeydir. Son derece hırslı, dinamik ve cazibeli olan Koç erkeğini elde etmek de onun ilgisini sürekli tutmak da çok zordur.
Duygularından çok mantığıyla hareket eden Koç’tan romantik sevgi gösterileri beklememeli ve ona da böyle davranmamalısınız. Saldırgan kadınlardan hiç hoşlanmaz ama küçük başkaldırılardan ve nazdan hoşlanır.

Onu elde etmek istiyorsanız her zaman merakını uyanık tutun. Tamamı okunmamış bir kitap gibi olun. Dinamik Koç’tan tam puan almak için sağlıklı, güçlü, dinamik ve doğal görünmeye de özen gösterin. Artık o sizindir!

Boğa erkeğini etkilemenin yolları

Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır.

En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek yiyebilecek kadar boğazına düşkün olmasıdır. Genellikle sakin ve iş hayatım kendi belirlediği kurallar çerçevesinde düzenli bir şekilde yürüten Boğa erkeği kolay kolay sinirlenmez. Ancak işine karışıldığı ve eleştirildiği anda burnundan soluyan korkunç yüzü ortaya çıkıverir. Silik kadınlar hiç ona göre değildir.
Onun sizi elde etmek için çabalamasını beklemeyin. Çünkü o başkalarının peşinde koşmaktansa kendi peşinde koşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayı tercih eder.

İkizler erkeğini etkilemenin yolları

Değişken, havai ve istikrarsız bir erkek olan İkizler’i elde etmek çoğu zaman kolay gibi gözükebilir. Ancak saygısını ve ilgisini kazanmak çok zordur. Çünkü o entelektüel, aklını ve mantığını iyi kullanabilen kadınlardan hoşlanır. Bir kadına sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder.

Ona kendinizden bahsederken hep sınırlı olun. Yalnızlıktan nefret eden İkizler erkeğine gerektiğinde kardeş, dost, metres, sevgili ve anne olmayı başarabilirseniz onu ele geçirebilirsiniz.

Ancak şimdiden kendinizi onu başkalarıyla paylaşmaya ve kıskanmamaya alıştırın. Çünkü sadık olmayan bu erkek aynı zamanda kıskançlığı da hiç bilmez.

Yengeç erkeğini etkilemenin yolları

Tutucu ve kırılgan Yengeç erkeğine ulaşmak istiyorsanız, önce onun annesinin kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü o gerçek bir ana kuzusudur. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir.

Pasif bir erkek olan Yengeç’e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, danteller ve kadifelerle onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç erkeğinin size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli, bebeksi ve ufak tefek kadınlardan hoşlandığım hatırlatalım.

Aslan erkeğini etkilemenin yolları

Mert, övgüden sonsuz zevk alan, gözü kara Aslan erkeği cömertliği ile tanınır. Her zaman maddi değerlere çok fazla önem verir. İkna kabiliyeti oldukça güçlüdür. Karşısındakini etkilemek için bütün hünerlerini sergileyecektir. Ve en dikkatli olmanız gereken yönlerinden biri de rol kabiliyetidir. Her zaman sizi kandırmaya, elde etmeye çalışacaktır.

Ona istediklerim veriyormuş gibi yapın. Onu öpün, okşayın, olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme cabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin için çıldıracaktır.

Başak erkeğini etkilemenin yolları

İşte duygusallıktan uzak, aşktan korkan bir erkek. Başak’lar oldukça pasif, başka insanlarla kendisini paylaşmaktan korkan, gösterişsiz ve naif erkeklerdir. Bir Başak’ın sizden hoşlanıp hoşlanmadığım hakaretlerin-den ve yersiz eleştirilerinden anlayabilirsiniz.

Aşkı, okyanusun ortasında. fırtınaya yakalanmak kadar ürkütücü bulan bu burcun erkekleri, romantizmden de son derece uzaktırlar. İlginçtir ama onu paha-h hediyelerle etkileyebilirsiniz. Bir Başak erkeğiyle beraberken fazla masraf çıkartmaz, temiz, şık ve düzenli bir kadın olabilirseniz ilgisin! ve sevgisini kazanabilirsiniz. Eğer onun bitmek bilmeyen hastalıklarına ve somurtkanlığına dayanabilirseniz, sevgi göstereceği günlerin hayali ile yaşayabilirsiniz.

Terazi erkeğini etkilemenin yolları

Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz gerekiyor. Son derece kibar, zarif, şık ve büyülü bir havası olana Terazi erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar.
Görgü kurallarım iyi biliyor ve uyguluyorsanız, fizik güzelliğiniz onun için önemin! yitirir. Sadakatinizden, aşkınızdan emin olduğu sürece sizinle olmak isteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif, sessiz ve güzel olmalısınız. Terazi erkekleri güçlü, saldırgan, baskın karakterli kadınlardan hoşlanmazlar. Az konuşan, hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan kadınlarla beraber olmayı tercih ederler.

Akrep erkeğini etkilemenin yolları

Oldukça enerjik olan Akrep erkeği her yönüyle son derece güçlüdür. Saldırgan, sadist, umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Bazen hiç konuşmaz ama bazen de tam tersi sevecen bir aşık olur.
Seksüel performansı her zaman dorukta olan Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı, şehvetli, itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor. Son derece kıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur. Yaratıcılığınızı, anlayışlı yapınızı ön plana çıkartarak onun ilgisini çekebilirsiniz.

Yay erkeğini etkilemenin yolları

İleri görüşlü, açık fikirli, esprili ve candan bir yapışı olan Yay erkeği, size çok fazla ilgi gösterdiği bir anda ortadan yok olabilir. Çünkü özgüriüğüne son derece düşkündür. Eğer onu elde etmek istiyorsaniz sakın ciddi bir amaçla yaklaştığınız hissini uyandırmayın ve sorgular, hesap sorar tarzda konuşmayın. Onu kızdırırsınız.
Onunla önce arkadaş olun, sorunlarınızı, zevklerinizi paylaşın. En önemlisi göz alıcı, görkemli, canlı ve hareketli olmanız gerektiğim unutmayın. Özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamayacağınızdan emin olmasını da sağlayın. Bütün bunları yapabilirseniz bu neşeli erkekle beraber olma şansım yakalayabilirsiniz.

Oğlak erkeğini etkilemenin yolları

Tıpkı simgesi gibi inatçı, sürekli plan yapan, vicdani sorumluluğu son derece güçlü bir erkektir. Parasını çok sever, harcama yaparken bütün dikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırır. Uzun uzun konuşmaktan, nutuk çekmekten hoşlanır.
Eğer bir Oğlak erkeğini elde etmek istiyorsanız öncelikle onu hayranlıkla dinlemeye ve sabah gözünü açar açmaz para konuşmaya alışmanız gerekiyor.
Bir Oğlak erkeği için kadındaki en önemli özellik, tutumlu ve ekonomik olmasıdır. Sorumluluktan korkan bu erkeğin en büyük kabusu evliliktir. Tutucu, sevecen, hanım hanımcık ve çok düzenli olursanız onun ilgisini çekersiniz.

Kova erkeğini etkilemenin yolları

Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar. Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyi öğrenmelisiniz.
Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin. Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.

Balık erkeğini etkilemenin yolları

İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka ve sekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde etmek için uğraşmanıza değer. Son derece duyarlı bir erkek olan Balık, bütün bu güzel özelliklerinin yanı sıra tutkuları ve ihtirasları nedeniyle çekilmez bir insan olabilir.

Onu elde etmek istiyorsanız durmadan ilgi ve sevgi göstermeli, sık sık sevdiğinizi söylemeli, aşkı için teşekkür etmelisiniz, îniş çıkışlanna anlayış göstermelisiniz. Çünkü romantik ve çift karakterli balıklar çok kaygandır. Elinizden kayıp gidiverirler sonra. Aman ha…

ENGLİSH

There is a well-known phrase: the way into the hearts of men passed from the stomach. But this is today for the men, many also are not valid. For each astrological sign of the men let alone into the heart of the method has a separate. And the opposite sex affects women late at court to explain the astrological secrets are …

Ways to affect men’s coach

Athletic and attractive male. The most prominent feature is that it is hasty and impatient. Intended to be successful and to reach what his life is the most important thing. Extremely ambitious, dynamic and attractive men to get a coach of interest to him is very difficult to keep constant.
Move much with the logic of emotion from the coach should not expect him to show romantic love should not behave like that. Attacker does not like it, but young women and naz likes of rebellion.

I always wonder if you want to get hold of the alert. Be as complete a book unread. To get full marks from the dynamic Aries healthy, strong, dynamic and natural as to appear to care. Now it is yours!

Ways to affect male bull

A woman is searching for in the Taurus male beauty of the most important conditions, and maintenance is to have fun. Values gives an extremely important material. When you hear sweet nothings such as a cat likes to put the Taurus, is very good and loyal lover.

One of the worst features of the bed even enough to eat is addicted to his neck. Generally, the rules set down my own life and business in an orderly manner within the framework of the men runs the bulls do not upset easily. And criticized at the time but was involved in a terrible huff face emerged is. According to him women are not soft at all.
To get him you do not expect to struggle. Rather than pursuing their own pursuit of others because it’s very hospitable to those who prefer to host at home.

Ways to affect male twins

Variable, volatile and unstable to get a man then most of the time the twins may seem easy. However, it is very difficult to win the respect and attention. Because it’s intellectual, mental, and capable women like good logic. Want to know a woman to have absolute domination over the feeling that although it as soon as it loses interest.

Always be limited to speaking to him yourself. I hate when the Twins need solitude brothers male, man, mistress, lover and mother managed to be able to capture him.

However, to share with others, and now you jealous not to encourage him. Because these men are not loyal at the same time knows no jealousy also.

Ways to affect the male crab

If you want to reach conservative and fragile male crabs, first you need to conquer the heart of his mother. Because he is a real mother’s darling. In addition to his house is very fond, and sometimes the disease can be extremely rigorous in.

As a male crab from a passive approach to the scare and should show love, you should drive it with lace and velvet. When you enter a relationship that is extremely loyal and honest. Therefore there is no need to envy him. However, the extremely fragile male crabs for the trust you have to believe it in your honesty. Sensual, and petite like I should remind babyish.

Ways to affect the male lion

Mert, enjoy the endless praise from the eyes of the black male lion is known for generosity. Always too much emphasis on material values are. Persuasion is a very powerful capability. Will exhibit all the skills to impress the opposite is in. And you need to be careful also that the role is the ability. Always to deceive you, will try to achieve.

Make it as if you were given istediklerim. To kiss her, to caress, in an extraordinary show of affection but do not accept that you’re never in love. Thus, it is always within you mention that the acquisition, which allows you to give value. Always be flashy and dazzling, that it will be time for you crazy.

Virgo ways to affect men

That sentiment away from love, fear is a man. Virgo’s very passive, afraid to share themselves with other people, are unpretentious and naive man. It’s not like you like a Virgo from the insults and you can tell from undue criticism.

Love, in the middle of the ocean. catch up to storm the sign of the men find intimidating, from romance are also extremely remote. Interesting, but it can affect the cost-h presents. Together with more charges when a Virgo man does not remove, clean, stylish and regular interest in a woman if you can get! can win and love. If it’s based on a never-ending illness and you can sulk, love to show you can live with the dream of the days.

Libra ways to affect men

Zodiac’s most gentlemanly, surprisingly, with the cunning men to be a passive role to the island to accept if you already have. Extremely polite, elegant, stylish and have a magical air to praise man, and haughty looks until Libra hear pleasure.
Do you know the rules and practice good manners are important for physical beauty of it! loses. Your loyalty, love as long as you make sure you will want to be with. Him to obtain an elegant, quiet and beautiful should be. Libra men strong, aggressive, dominant personality of women do not like. Less talking, movements and words along with him to women who prefer to confirm.

Scorpio ways to affect men

Very energetic man in every way that Scorpio is extremely powerful. Aggressive, sadistic, neglectful, and might be inconsiderate. Sometimes it does not talk but sometimes the opposite of no falls in love with loving.
Sexual performance is always at the peak if you want to get the Scorpio male groomed, sensual, a woman must be obedient and loyal to. Extremely difficult to be with him because of jealousy. Your creativity, understanding the structure plan, thereby it prevents you can attract.

Sacitarius  ways to affect men

Forward-thinking, open minded, humorous and intimate with a stick Springs man, you a lot of attention at a time that may disappear. Because özgüriüğüne is extremely fond. If you want to get him avoid a serious purpose and not wake up feeling you’re approaching queries, asks for your account in style Do not talk. Her daughters require.
Be friends with him before, your problems, share your tastes. Most importantly, dazzling, magnificent, lively and I need to remember. Also provides the freedom to be absolutely sure to restrict. If you can do all that I can catch this chance to be happy with men.

Capricorn ways to affect men

Just as stubborn as the icon, which continuously plan, conscientious responsibility is an extremely powerful man. Love the money, while spending all of its attention focused on these issues makes. Long to talk, a speech enjoys.
If you want to obtain a Capricorn male first opens her eyes in wonder to listen to the morning, you have to get used to speaking of money dilemmas.
The most important feature of a Capricorn woman for men, is that it is prudent and economical. This man’s biggest fear is the responsibility of marriage is a nightmare. Holder, loving, and very ladylike N is regular if it can attract.

Aquarius ways to affect men

Mind and integrated a man of pragmatism and is an impressive fall in love. However, one must be very careful about Aquarius men like it when you do not need. Because freedom is a very fond place and constantly want to change. Obtained by using everything from mind to feel pleasure. Therefore, to obtain it, first you must learn to hide
His research you wondering, you have to make. But you can not resolve begins to move away, this note. Another feature of the Aquarius men pretend to hate the self-righteous is also exaggerated. is difficult to be dependent on one person.

Ways to affect the male fish

Here’s the real Casanova! .. A generous lover, a dreamer living in the peak of romance at any moment. If love and sex at a rattling pace can not imagine having a dream to get to if you want to worry for him. Fish is a very sensitive man, all these nice features, as well as a human passion and ambition will not be withdrawn because of.

If you want to get her attention and affection must be constantly, often to tell you love, love, you should appreciate, landing çıkışlanna should show understanding. Because the fish are very slippery character is romantic and couples. Your hands after going missing. Oh, ha …

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

22 yorumlar

  1. Egzersiz yapıyoruz belki ama ne kadar düzenli ve sistemli oluyor. Bir gün yapılıyor on gün yapılmıyor. Bu telkin egzersizi hayatımızın bir parçası haline dönüştürcektir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by