KALÇA BÖLGESİNİ ZAYIFLATMA SIRLARI

Sizin için seçtiğimiz bu basit hareketler sayesinde bacaklarınız ve kalça bölgeniz incelecek. Üstelik bu hareketleri hiç zorlanmadan kolayca yapabilirsiniz.

Her İki Tarafa Doğru Yükselme:

(1) Bacaklarınız birleşmiş bir şekilde sağ kalçanızın üzerindeyan bir şekilde oturun.

Cosmopolitan

(2) Sol bacağınızı hafifçe kaldırın ama bacağınızın yere paralel olmasına dikkat edin. Bu pozisyonda birkaç saniye kalın ve sonra başlangıç pozisyonuna dönün. Egzersizi 10 sayıdan üç set tekrarlayın sonra diğer bacağa geçin.

Kalça Twist’i:

(1) Sağ kalçanızın üzerinde dirseğinizle yerden güç alarak oturun. Sağ bacağınızı hafifçe kırın. Sol bacağınızı sağ bacağınızın önünden geçirip yere koyun. Ayak parmaklarınız dışarıyı işaret etsin.

(2) Sağ bacağınızı hafifçe düzleştirin ve böylece ayağınız yere paralel olsun. Sonra başlangıç pozisyonuna dönün. 10 sayıdan üç set tekrarlayın ve diğer bacağa geçin.

Bacak İtme Egzersizi:

(1) Sırtüstü yere uzanın, sol bacağınızı yere 90 derece açı oluşturacak şekilde havaya kaldırın. Ayağınızı esnek bir hale getirin ve yan tarafa doğru çevirin. Sol bacağınızda çalışırken sağ bacağınızı serbest bırakabilirsiniz.

(2) Bacağınızı havadayken sanki tavanı ileri doğru itiyormuş gibi itin. Egzersizi 10 sayıdan üç set olarak tekrarlayın sonra diğer bacağa geçin.

Kalça Egzersizi:

(1) Sağ tarafınızın üzerinde uzanın. Sağ bacağınızı hafifçe kırın. Sol bacağınızı sağ bacağınızın üstüne 45 derece açı oluşturacak şekilde getirin.

(2) Sol bacağınızı 90 derece açı oluşturacak şekilde havaya kaldırın. Birkaç saniye bekleyin ve sonra başlangıç pozisyonuna dönün. 10 sayıdan üç set egzersizi tekrarlayın sonra diğer bacağa geçin.

ENGLISH

With these simple movements that you choose for your legs and hips incelecek region. Moreover, these movements can easily without any difficulty.

Both Party Right Elevation:

(1) legs in a unified way üzerindeyan sit right hips.

Cosmopolitan

(2) Lift your left leg slightly, but make sure the leg is parallel to the ground. Stay in this position for a few seconds and then return to starting position. Repeat the exercise with three sets of 10 points, then switch to the other leg.

Hip Twist:

(1) the right to take power from the hips sit on the elbow. Break out the right leg slightly. Place your left leg, right leg in front of the spend. Let your fingers point to the outside foot.

(2) Straighten the right leg slightly, and thus get your foot parallel to the ground. Then return to the starting position. Repeat three sets of 10 points, and switch to the other leg.

Push the leg exercise:

(1) lie down on your back, lift your left leg down into the air to form a 90 degree angle. Make a flexible and turn your feet sideways. Left leg, right leg while you can release.

(2) leg in the air as if the ceiling like itiyormuş push forward. Repeat the exercise with three sets of 10 points, then switch to the other leg.

Hip Exercise:

(1) on the right side, lie down. Break out the right leg slightly. Left leg, right leg on the move to form a 45 degree angle.

(2) Lift your left leg into the air to form a 90 degree angle. Wait a few seconds and then return to starting position. Repeat the exercise three sets of 10 points, then switch to the other leg.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

 1. Gözlüksüz hayat ne rahat olurdu. İnsanın hayata bakışını bile değiştirir.

 2. It’s better to regret something you did, rather than to regret something you didn’t do. Author Unknown

 3. J. Paul Getty ‘ İşte başarılı olmak, en tepeye vurmak için bir insanın bilmesi gereken, yaptığı işle ilgili bilinmesi muhtemel herşeydir.’

 4. çok ilgi çekici cd ler var. sanırım hepsini alacağım

 5. sigarayı hatımdam silmek istiyorum bu telkin bana yardımcı olacağını düşünüyorum. telkin mp3

 6. GÖKSEL GÜNEŞ

  Dr de hala var mı? ben rastlayamadım ah kadınlar

 7. mp3telkin’i kuzenimden duydum,inceledim.süper konular var.öfke kontrolü ablama gerekli:)tavsiyede bulunabilirim. bilinçaltı

 8. KUTAY ÇİSE(M)

  Bugün 7. günüm ve harika gidiyor.Teşekkürler Ali Gülkanat… Sonuçları paylaşmak için sabırsızlanıyorum.. kaydi para nedir

 9. çok güzel mesajlar var mesajları okuyunca hepsinden alasım geldi vuruş teknikleri

 10. 2012 de en fazla üzerinde durulan ve hep iyi geri dönüşümler yaşanan bir konu zihinsel programlama.Sadece belli konular üzerinde değil hayatımızın her alanında kullanılabilir olması ve özellikle diğer desteklere nazaran herhangi bir yan etki taşımaması çok güzel.. arapça klavye

 11. Her ortama kolayca adapte olun ve utanmaktan utanın gerçekten çok faydalı bir eğitim seti daha . Bir çok problemimi yenmeme yardımcı oldunuz.Çok sağ olun . ereksiyon olmak

 12. Saçlarımı seviyorum ama çok dökülüyorlar kisisel gelisim

 13. Ürünleriniz çok çeşitli… kkcr

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂