KAHVERENGİ LEKELER İÇİN YOĞURT MASKESİ

Beyazlatıcı etkisi olan yoğurt, kahverengi lekelerin rengini açmaya yardımcı olur. Cildinizi ılık suyla yıkayın, kurulayın ve kalın bir tabaka tam yağlı yoğurt sürün. Yoğurdu 30 dak. cildinizde bırakın, sonra ılık suyla yıkayın. Etkisini görmek için bu maskeyi bir kaç ay boyunca her gün uygulamalısınız.

ENGLİSH

yogurt mask for brown spots

Whitening effect as yogurt, helps to open the color of brown spots. Wash your skin with warm water, dry and full-fat yogurt a thick layer of creepy. Yogurt 30 min. Leave your skin, then rinse with warm water. To see the effect of this mask every day for a few months must apply.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

19 yorumlar

  1. Hayat bir yolculuktur ve sevgiye ulaşılmadığı sürece, hiçbir yere ulaşmayan bir yolculuk olarak kalır. Sürekli daireler çizilir ve insanın “Ben ulaştım. Olmak için geldiğim şey oldum. Tohum çiçeklerini verdi” dediği mutluluk anı hiç gelmez. Sevgi hedeftir, hayat da yolculuk. Ve hedefsiz yolculuk nevrotik ve gelişigüzeldir; yönü yoktur… Bir gün kuzeye gidersin, öbür gün güneye; her şey rastlantısaldır, herhangi bir şey seni herhangi bir yere götürebilir. Hedef belirli değilse, sürüklenen bir tahta parçası olarak kalırsın. Çok uzak bir yıldız da olabilir önemli değil ama belirli olmalı. Uzaksa sorun değil, ama orada olmalı… Osho

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by