Perşembe , Temmuz 29 2021

KADINLARIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRACAK TUVALET!

Bursalı bir iş adamı, yurt dışında gördüğü kadınların tuvalet ihtiyaçlarını ayakta karşılamaya yarayan aparatı, Türkiye’de üreterek piyasaya sürdü.

Bursa’da faaliyet gösteren bir kişisel bakım ürünleri firmasının sahibi Ali Kaya, yaptığı açıklamada, kadınların tuvalet ihtiyaçlarını ayakta karşılamaya yarayan tek kullanımlık aparatın Avrupa ve ABD’de, 1999 yılından beri kullanıldığını belirtti.

Bir iş gezisi için yurt dışına gittiğinde bu ürüne kadınlar tarafından yoğun bir ilgi olduğunu gördüğünü anlatan Kaya, “Gezi dönüşü üründen bir numune getirerek ‘Bunu nasıl biraz daha geliştirebilirim’ diye düşündüm” dedi.

Kaya, yaptıkları çalışmalar sonucu “Feminy” adını verdikleri ürünü, Avrupa ve ABD’dekinden biraz daha geliştirdiklerini ve sonrasında patentini aldıklarını kaydetti.

Yaptıkları araştırmalarda insanlara 50’ye yakın hastalığın tuvaletlerden bulaştığını, her yıl 10 çocuğun da bu hastalıklardan dolayı yaşamını yitirdiğini öğrendiklerini belirten Kaya, şunları söyledi: “Kadınlar tuvalet ihtiyaçlarının çözümünde hijyenik ortamla buluşma ihtiyacı hisseder. Ürünümüz, tuvaletlerden bulaşması muhtemel hastalıklara karşı pratik kullanımıyla hijyenik çözüm sunuyor. Sağlık yönünden yüzde 100 faydalı. Kadınlar, halka açık yerlerdeki tuvaletlerde büyük sıkıntı yaşıyordu. Bu ürünle birlikte kadınların sıkıntıları da sona erecek. Biz Avrupa ve ABD’deki benzerlerine oranla yapısında biraz değişiklik yaptık. Basit bir kullanımı var. Kadınlarımız kullandıkça çantalarından eksik etmeyecekler.”

Kaya, geçen haftadan itibaren alışveriş merkezlerinde yaptıkları ürünün tanıtımında vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını anlattı.

Ürünün gelecek aydan itibaren ülke genelindeki tüm eczanelerde ve marketlerde 5’li paketler halinde 5.90 TL’den satılacağını kaydeden Kaya, “Bunun yanı sıra birçok kurumsal firma, tuvaletlerinde bulundurmak için bize başvurdu. Yakın bir zamanda akaryakıt istasyonlarında, restoranlarda, laboratuvarlarda kısacası umuma açık yerlerdeki tuvaletlerde ‘Feminy’ olacak” diye konuştu.

T24

ENGLİSH

Bursa is a business man, abroad, sees the needs of women standing toilet apparatus that serves to meet, took the market by producing in Turkey.

A personal care products company operating in Bursa owner Ali Kaya, said in a statement, women’s toilets to meet the needs of outpatient injuries in the United States of Europe and the single-use apparatus, used since 1999, said.

For a business trip abroad, this product goes by women is an intense interest on who told Kumar, “The return trip by bringing a sample product ‘How can I improve a little more’ I thought,” he said.

Kumar, as a result of their study “Feminy” they gave the name of the product, that in Europe and the United States after a little more developed and patented what they had noted.

In the researches carried out close to 50 people infected with the disease in the toilet every year, this disease of 10 children lost their lives due to what they have learned that stating Kumar, said: “Women need the toilet in the solution of the need to meet hygienic environment feels. Our products, toilet against diseases likely to spread from the practice offers a hygienic solution. 100 percent in terms of health benefit. Women, big trouble in public places was in the toilet. With this product will end the hardships of women. We look in Europe and the U.S. compared to some changes in the structure have made. Has a simple to use. As a bag of our women will not be missing. “

Kumar, made last week from the shopping centers in the presentation of the product they are receiving positive feedback from citizens told.

Products in all pharmacies in the next month onwards, and in markets across the country into 5s packs will be sold from £ 5.90 save Kaya, “This addition to many corporate firms, toilets were admitted to us to keep. Recently in a petrol station, restaurants, toilets in public places in laboratories in brief ‘Feminy’ will, “he said.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

 1. Hayat, senin hayatın. İzin verme itilmesine kederli teslimiyetin içine. Hazır ol beklediğine. Çıkış yolu vardır elbet. Işık var bir yerde. Belki çok parlak değil ama def eder karanlığı. Hazır ol beklediğine. Tanrı sana fırsatlar sunacak. Tanı onları… ve kullan. Ölümü yenemezsin ama yok edebilirsin yaşarken ölmeyi, Ve sen öğrendikçe bunu yapmayı, Daha da aydınlık olacak. Hayat, senin hayatın. Tanı onu, ona hala sahipken… Sen muhteşemsin. Tanrı bekler mutlu etmek için seni. Charles Bukowski

 2. “Akıllı köprü arayıncaya kadar, deli suyu geçer.” Türk Atasözü

 3. çocuğumu yetiştirmek için bir dil daha öğrenmesini istiyorum okulda yeterli olmadığını düşünüyorum bu cd yi çocuğuma dinleteceğim..

 4. Ürünleriniz çok çeşitli…

 5. Sosyalik gerektiren ortamlarda rahat ve kendinden emin tavırlar sergilemek için bu telkinleri dinlemek gerekiyor. alkol vikipedi

 6. VOLKAN SONGÜZ

  Kitap Önerileri : Kişisel gelişim migren belirtileri

 7. DOĞUŞ BERRAK

  İş hayatında başarı için çok iyi bir destek olacağını düşünüyorum. ruh eşim

 8. 21 günde İş hayatında başarı ve Zenginlik BPT cd’sini uyguladım ve çok hızlı sonuçlar oluşmaya başladı. İş teklifileri ve fırsatlarım açıldı. Maddi sıkıntılarım azaldı. Hiç başvurmadağım ve aklıma gelmeyecek yerlerden iş teklifleri almaya başladım. Aynı zamanda iş ile ilgili çözüm odaklı oldum. Sorunlar yine mevcut fakat bu sorunlarla başa çıkma becerim arttı. Şiddetle tavsiye ederim.Tşkler. cinsel ilişki teknikleri

 9. her başlangıcın ardından sürekli devamsızlığa başladığım bir konu.. iş hayatında başarı cd nizden yola çıkarak bunu da cd niz ile başarabileceğimi düşünüyorum.. bulgarca türkçe sözlük

 10. Karizmanın ardından kariyerde de başarı gelecektir.. kesinlikle doğru bir cd.. satrancoyna

 11. Araba Korkusu olanlar için bir set heralde Çok gerekli bir set seni seviyorum çince

 12. SABUTAY GÜLPEMBE

  Sayılarla İyileşme – Petra Neumayer – Kuraldışı Yayınları – Kişisel Gelişim : https://t.co/y5yzCsYp https://t.co/M2JtsJ1w mp3 dönüştürücü

 13. Israrla öneririm ruyada para

 14. Pozitif düşünce ve iç huzur = mutluluk çince seni seviyorum

 15. ben bu telkini görünce baya heyecanlandım,en kısa zamanda almayı düşünüyorum. vajinanın yapısı

 16. hepsi çok güzel ama önce şu para getiren cd yi almaya ikna etmek lazım babamı.sonra diğerleri gelir. yaşam koçluğu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂