Cumartesi , Ekim 31 2020

KADINLARIN EN ÇOK KULLANDIĞI 5 YALAN!


Ona güvenirsiniz, onu delicesine seversiniz, onun yürüdüğü yola taparsınız… Ama bu haberi okuyan erkekler şunu bilmelisiniz ki istisnasız bütün kadınlar yalan söyler. Buna sizin küçük melek sevgliniz de dahil. Bu haberde siz erkeklere yardımcı olmak için, kadınların en sık kullandığı beş önemli yalanı sunuyoruz…

‘Senin için çok da deli olmuyorum!’

Tabiki de deliriyor! Bu yalan ilişkilerde söylenen en sık yalanlardan biri. Kadınlar kendilerini üzen bir erkeğe duygusal savunma mekanizması olarak söylerler bu yalanı. Mesela, eğer bir erkek sevgilisinin doğum gününü unutmuşsa yada ona eski kız arkadaşının ismiyle seslenmişse, kadının söyleyeceği en klasik yalanlardan biri budur. Bunu kendine ve karşısındakine itiraf etmek yerine sanki hiç umrunda değilmiş gibi davranmak, kadınların en sık başvurduğu yöntemdir.

Bu yalanı anlaması çok kolaydır çünkü kadınlar rahatsız olduklarını çok çabuk belli ederler. Bir kadın bir erkekten aklını okumasını ve onu anlamasını bekler. Bu kulağa pek hoş gelmiyor tabi ki. Kadınların dilinde ‘Hayır kızgın değilim demek’ aslında ‘Yapabilsem seni şu an vurabilirim!’ anlamına gelir. Agresif hallerinden çok kolay anlayabilirsiniz onları.

Ne yapmanız gerekiyor? Ona gerçekten ne hissetiğini ve niye bu kadar sinirli olduğunu sormalısınız.

Erkek arkadaşlarınla eğlenmeye gitmen benim için hiç problem değil!’

Böyle bir kızla berebarseniz, en süper kız arkadaşa sahipsiniz. Ama o kadar da emin olmayın! Bu duyduğunuz ne kadar hoşunuza gitse de aslında gerçek değil. Hiçbir kadın kendi erkeğinin kadınlarla dolu bir gece kulübüne gitmesini istemez. Bu yalan aslında ilk yalana benziyor. Umursamazmış gibi davransa da hiçbir kadın sevgilisinin seksi kadınlarla dolu olduğu bir ortama gitmesini istemez.

Aslında kadınlar her türlü erkek erkeğe buluşmadan rahatsız olurlar. Böyle bir durumda kadının yapacağı şey bu beş yalandan birini söyleyip erkeği test etmektir.

Bu yalan birinci yalan kadar anlaşılır değildir.En iyisi böyle bir cümleye her zaman tedbirle yaklaşmaktır. Ne yapmanız gerekiyor? Bunun en güzel çözümü hiç dışarı çıkmamaktır.Yada dışarı çıkıp haftalar hatta aylar boyu bu olayla ilgili iğnelemeleri dinlemektir. Seçim sizin.

‘Şu an yeni bir ilişkiye hazır değilim!’

Her ne kadar son derece iyi niyetle ret kararını yumuşatmak için söylense de, bu cümle de hemen her zaman yalandır. Üstelik kimi zaman ‘Son zamanlarda kötü bir ilişkiden çıktım, tekrar incinmek istemiyorum.’ ya da ‘Şu sıralar bir erkek arkadaşa zaman ayıramayacak kadar kariyerimle meşgulum.’ gibi cümlelerle süslenmesi de hiç az rastlanır bir durum değildir. Gerçek ise yalnız bir kadın sizden hoşlanıyorsa her koşulda size ayıracak zamanı bulabilecek olduğudur. Bu kadar basit.

Karşınızdaki kadın fazla mı rahatsız görünüyor veya göz temasından kaçınıp uzun açıklamalar mı yapıyor? Kesinlikle yalan söylüyor! Ne yapmanız gerekiyor? Karşınızdakini rahat bırakın. Bırakın gerçeğin farkında oldunuzu bilmesin. İyisi mi ona inanmış gibi davranıp yolunuza devam edin.

‘Bu akşamlık da hesap benden olsun hiç sorun değil, nasıl olsa hep sen ödüyorsun’

Bu da yalan. Hepsi için doğru olmasa da, birçok kadın hala özellikle ilk buluşmada hesabı erkeğin ödemesini bekliyor. Eğer sık sık hesabı ödemekten kaçınırsa, bu kadının zihninde gizliden gizliye erkeği beleşçi konumuna yerleştiricektir.

Eğer ‘Ben öderim.’ deyip de cüzdanını bulmak için çantasına yönelmiyorsa, anlayın ki gerçekten ödeme niyetinde değildir.

Ne yapmanız gerekiyor? Buluşmaya ancak hesabın tümünü ödeyebilceksen git. İlişkinin ilerki aşamalarında ise aranızda kendiliğinden bir anlaşma doğacaktır. Ancak özellikle flört aşamasında beleşçi görünme riskine karşı önlemini al ve hesabı sen öde.

‘Müthiştin!’

Bu ifade ise geniş seks yalanları kategorisine giriyor. Kadınlar bir erkeğe bağlandıklarında ona odaklanarak aradıklarını bulduklarına inanırlar. Kadınların böyle bir eğilimi olduğundan partnerlerine de genellikle duymak istediklerini söylemeyi yeğlerler. Orgazm yalanı gibi!

Konu sekse gelince, kadının söylediklerinin çoğunu şüphe ile karşılamakta fayda var. Ne yapmanız gerekiyor? Bir kadından asla cinsel deneyimlerini değerlendirmesini istemeyin. Eğer kendisi yalan söylemeyi seçerse yalnızca gülüp geçin. Bu bir anlamda ‘Söylediklerin gururumu okşasa da ciddiye almıyorum, benim için önemli olan mutluluğumuz’ diyebilirsiniz…

ENGLİSH

5 lie on the most used by women

‘ll Trust him, you like him delicesine, his execution … But the news readers will adore the way that men should know that all women without exception are lying. This includes your little angel sevgliniz. To help you on this news to men, women offer the most common lies the five important …

‘Do not be mad for you too! ”

Of course, also is crazy! The most common lie told a lie in this one relationship. Women’s self defense mechanism of the emotional upset that a man will tell you this is a lie. For example, if a man has forgotten the birthday of the beloved or the name of her former girl friend is calling, women will say this is one of the classic lie. Rather than admit this to yourself, and the like not ever pretend to care, women are the methods most frequently applied.

This lie is very easy to understand, because women will clear very quickly that disturbed. A woman from a man to read your mind and wait for him to understand. This does not sound very nice, of course. In the language of women ‘No I’m not angry that’ fact ‘you could do right now I can hit!’ Means. Aggressive much easier if you can understand them.

What do you need to do? What is really angry that I feel and why you should ask.

For me to go out with your boyfriend is not no problem! ”

Berebarseniz with such a girl, you have the super-girl friend. But he do not be so sure! You hear how much you like this go, but in fact not real. No woman in a nightclub filled with women of their own men does not want to go. This looks like a lie in fact the first lie. Although no women were negligent act of the lover is full of sexy women do not want to go to an environment.

In fact, women are uncomfortable with any meet man to man. In such a case, the woman will do anything and say that one of five men pretend to be testing.

This is understood as a lie a lie first in a sentence like this is always good değildir.En with measures to close. What do you need to do? This is the best solution out any outside çıkmamaktır.Yada over weeks or months is to listen to quip about this incident. Your selection.

‘At the moment I’m not ready for a relationship! ”
Although well-intentioned, but said to soften the rejection decision, this sentence is also almost always a lie. Moreover, sometimes’ recently came out of a bad relationship, I do not want to hurt again. ‘Or’ this time to a time-boyfriend to be meşgulum my career. “Enriched with phrases such as no race is not the case. A woman alone is like the real you under all circumstances is you can find the time to separate. As simple as that.

Women seem more disturbed if you do, or avoid eye contact and a long description you do? Absolutely false, says! What do you need to do? Leave against. Let’s realize the truth you know oldunuzu. Better pretend to believe him and continue on your way.

‘This is me akşamlık account no problem, how do you pay if you always’
This is a lie. All is not right for many women, especially in the first meeting is still in the account to pay the man is waiting. If you often avoid paying the account, this woman’s mind to the sneaky parasite yerleştiricektir man.

If ‘I will pay.’ To find the wallet and the bag is not directed to, to understand that the intent is not actually pay.

What do you need to do? But the account to meet all ödeyebilceksen go. Later stages the relation between you is born a deal itself. However, the risk of appearing to the parasite, especially in the wooing stage and take measures against your pay account.

‘You were great! ”
This expression entered in the broad category of sex is a lie. Women connect to a man they believe they found him they’re looking for a focus. Such a trend is that women usually want to hear their partner say that they prefer. Orgasm as a lie!

If the tab comes to a topic, the majority of women say they get to meet with suspicion. What do you need to do? From a woman that never wanted to assess the sexual experience. If he chooses to lie and go only laugh. In a sense that ‘I stroked my pride, but also what not to take seriously, our happiness is important to me,’ You can call …

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

20 yorumlar

  1. babamın yıllardır çektiği ağrı tam da doğum gününde ona alacak bir hediye ararken bu cdler karşıma çıktı, bu cdlerle tanıştırdığınız için teşekkürler…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂