JOHNSON'S BABY'DEN ANNELER GÜNÜ SÜRPRİZİ…

Bebek bakımının dünya lideri Johnson’s® baby, Anneler Günü’nü, 29 Nisan – 8 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Cevahir AVM’deki Johnson’s® baby Anneler Günü aktiviteleri ile kutlayacak.

Johnson’s® baby‘nin İstanbul Cevahir AVM. 1. katındaki buluşma noktasında, deneyimli bebek hemşireleri, bebek masajından bebek banyosuna kadar bebek cilt bakımı ile ilgili eğitimler verirken; anne  anne adaylarının bebek bakımı ve sağlığı ile ilgili sorularını da yanıtlayacaklar.

En mutlu anneler ve bebeklerin fotoğrafları cevahir’de gülümsüyor…

 İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezinin Anneler Günü dolayısı ile düzenlediği aktivitede; mutlu anneler ve bebeklerin fotoğrafları yarışacak, birbirinden değerli hediyeler annelerin olacak…

 29 -08 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Cevahir alışveriş merkezini ziyaret eden anne ve bebekleri bir sürpriz bekliyor. Aktivite standını ziyaret eden anne ve bebeklerin alışveriş yaparken görevliler tarafından çekilecek o mutlu ve doğal anları fotoğraflanacak ve yarışmaya katılacak.

 Johnson’s® baby, Bebedor ve Irobot sponsorluğunda düzenlenecek aktivitede dereceye girenlere sponsorlardan göz alıcı ürün hediyeleri ve sürpriz ödüllerde var. Fotoğraf makineli görevliler alışveriş anındaki mutlu anneleri yakalamak için avm içerisinde  arıyor olacak.Yarışmaya katılmak için fotoğraf makinesine bebeğinizle birlikte gülümsemek veya [email protected] adresine daha önceden çekilmiş fotoğrafınızı göndermek yeterli olacak.

08 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek eğlenceli finalde ise bebekler ve anneler davet edilecek ve dereceye girenlere Johnson’s® baby bebek bakım ve banyo ürünleri, Bebedor’dan sağlıklı bebekler için bebek setleri ve Irobot’tan emekleyen bebeklerin yumuşacık dizleri zarar görmesin diye kendi kendine temizlik yapan robot süpürge hediye edilecektir.

Detaylı bilgi için 0212 226 48 63 numaralı telefonu arayabilir veya 29 Nisan – 08 Mayıs arası Cevahir Alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂