Perşembe , Temmuz 23 2020

İŞTE 2011’İN MÜTHİŞ ÇANTA MODELLERİ

Kıyafetlerimizin tamamlayıcısı, her şeyimizi emanet ettiğimiz çantalar bu sene ihtişamlı modelleriyle karşımıza çıkıyor.Dikkat çekici bu zincirli çantalar estetik açıdan mükemmel hem de fonksiyonel.Gündüz olduğu kadar gece de hayatımızda olmayı hak ediyor.

İŞTE 2011'İN MÜTHİŞ ÇANTA MODELLERİ İŞTE 2011’İN MÜTHİŞ ÇANTA MODELLERİ 612355424024
Messenger ya da postacı çantaları bu sene sade görünüşlerinden sıyrılıp daha gösterişli hale büründüler.Ürün çeşitliliği de bir o kadar fazlalaştı.Amacının dışında da kullanılmaya başlayan bu çantaları hemen hemen her markada görmek mümkün.Omuz da yada kolda taşınması ise artı bir puan.
İŞTE 2011'İN MÜTHİŞ ÇANTA MODELLERİ İŞTE 2011’İN MÜTHİŞ ÇANTA MODELLERİ 612119799024
Elde taşınan çanta diyince akla ilk gelen LV Speedy modeli olsa da farklı dokunuşlarıyla bu çantalarda çok şık.Doktor çantalarını anımsatan bu model elde taşımak için birebir.Güvenlik açısında da en üst noktada.
İŞTE 2011'İN MÜTHİŞ ÇANTA MODELLERİ İŞTE 2011’İN MÜTHİŞ ÇANTA MODELLERİ 612177924024
90’lı yılların tek omuz çantaları sıralamadaki yerini almayı başaranlardan.Boho-şık tarza uygun olan bu çantalar her daim yerini korumayı başarıyor.Günlük giyim de ise her tarza uygun.

fashionhousebyzeto.blogspot.com

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

12 yorumlar

  1. Networker hem öğretmendir hem öğrencidir. Yaptığı iş basittir. Öğrenir ve öğretmeyi öğretir. Kendi işini kurar. Öğrenmek ve öğretmek isteyenler için…

  2. Toygar bey, gittigidiyor’dan başka bir ürünümüzü de satın alabilirsiniz. Biz size ürünü göndermeden önce mutlaka arıyoruz sizi. Siz orda başka bir ürün de alsanız biz size asıl istediğiniz ürünü göndeririz.

  3. tek günlük değil ömür boyu faydalı olabilecek çok anlamlı bir cd, içeriğine ulaşmak için sabırsızlanıyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂