Perşembe , Aralık 12 2019
Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / İSTANBUL'UN ŞIK HAVUZLARI

İSTANBUL'UN ŞIK HAVUZLARI

Bu sene yaz kapımızı erken çaldı. Sıcaklar hepimizi bunaltmaya başladı. Her insan gibi bir ay önce “çok soğuk!!!” diye şikayet ederken şimdide çok sıcak diye şikayet etmeye başladık. Tabi ki lüksün yanında çocuk sahibi olanları da unutmadık. Yazımızı okuyarak İstanbul’un ışıl ışıl havuzlarını keşfedebilir, kavurucu sıcağı keyifli bir yaz ateşine çevirebilirsiniz.

Suada
Havuzda bile olsam deniz suyu isterim.” Diyenlerdenseniz Galatasaray adası olarak ta bilinen Su ada’ ya bayılacaksınız. Su ada’nın güney kısmında bulunan en son teknolojiyle donatılmış olimpik bir havuza sahip olan Su ada misafirlerine havuzun içinde yer alan localarda içkilerini yudumlama imkanı sunuyor. Çocuk havuzu bulunmayan Su ada’ya giriş hafta içi 50 hafta sonları ise 80 tl.
Suada, Kuruçeşme
Tel (0212) 263 73 00

Çırağan Palace Kempinski
Lüksü sonuna kadar yaşamayı sevenlerden misiniz? O zaman Çırağan Palas Kempinski’nin havuzuna buyurun. Sultanlara layık bir hizmet veren bu havuzda sıcaktan bunaldığınız anda soğutulmuş havlularla serinleyecek, Taze meyve tabağınızın keyfini çıkarırken güneş gözlüğünüzü temizlemek için yorulmayacaksınız çünkü gözlüklerini temizlemek için bile özel görevliler var. Bu sınırsız hizmetin bedeli ise hafta içi 85, hafta sonu ise 135 euro.
Çırağan Caddesi 32, Beşiktaş
Tel: (0212) 326 46 46

Hillside-Trio
Anadolu yakasının vazgeçilmez mekanı Hillside Trio sıcak yaz günlerine renk katıyor. Güler yüzlü personeli ile dikkat çeken Hillside Trio’da pek çok eğlenceli aktivite bulabilirsiniz. Havuz voleybolu, matkot, ping-pong, aquapump’la eğlenebilir. Sonrasında Chocolate’ın lezzet dünyasında kaybolabilirsiniz. Ayrıca Hillside Trio siz dinlenirken çocuklarınızı unutmuyor. Bal peteği çocuk kulübü 18 ay 9 yaş arası çocuklarınızın eğlencesini eksik etmiyor. Bütün bu imkanlardan yararlanmanız için tek yapmanız gereken Hillside City Club-Trio üyesi olmak.
Hillside-Trio
(0216) 324 11 11
Trio Konutları 99, Kozyatağı

The Marmara İstanbul

Çocuklarınızla birlikte havuz keyfi yapmak isterseniz The Marmara İstanbul’un masmavi havuzu sizi bekliyor. Çocuklar için özel bir bölüm bulunan havuzda günlük girişlerde jakuzi, hamam ve sauna kullanımları yüzde 50 indirimli. Ayrıca The Marmara’- da 0-6 yaş çocuklar ücretsiz, 6-12 yaş çocuklar yüzde 50, öğrenciler de yüzde 25 indirimli olarak serinleme imkanına sahip.Tavsiyemiz ise ise havuz bardaki muhteşem serinletici lezzetleri denemeniz. Biz bayıldık!
Taksim Meydanı, Taksim
(0212) 251 46 96


Büyük Kulüp
Anadolu yakasının klas mekanı büyük kulüp ışıl ışıl havuzuyla keyfinize keyif katıyor. Eğer kitabınızı derginizi alıp kendinizi sıcak güneşe teslim etmek isterseniz Büyük kulüp tam size göre. Derinliği 1.45 ile 2.30 arası değişen havuzun hemen yanı başındaki çocuk havuzu ise 45 cm derinliğinde. Büyük kulübün imkanlarından yararlanmak için Büyük kulüp üyesi olmanız ya da bir üyenin misafiri olmanız gerekiyor.
Cemil Topuz Caddesi 42, Çiftehavuzlar
Tel:(0216) 302 42 72

Park Orman:
Yeşillikler arasında doğayı hissederek büyük kulaçlar atmak istiyorsanız Park Orman size eşsiz bir deneyim sunuyor. 1 günlüğüne de olsa şehrin kalabalığından kaçmak ve dinlenmek isteyenler Park Ormanın yolunu tutuyor. Ayrıca Hafta içi anneleriyle birlikte havuza gelen 0-12 yaş arası çocuklardan ücret alınmıyor. Çimlere yayılarak güneşlenmek ve eğlencenin tadına varmak istiyorsanız Park Orman sizi bekliyor.
Büyükdere Caddesi, 34398, Maslak Şişli / İstanbul
Tel:212 328 20 00

Aqua Club Dolphin:
Güneşin altında öylece yatmaktan havuzda iki ileri bir geri gidip gelmekten sıkılıyor musunuz? O halde size kıpır kıpır bir önerimiz var. Değişen eğlence kültürü su parklarını sıradanlıktan kurtarıp dansın müziğin, eğlencenin ve kahkahanın merkezi yaptı. Bahçeşehir’ de bulunan Türkiye’nin en büyük su parkı Aqua Club Dolphinde,3 büyük havuz,çocuk ve aile havuzu, aralarında Türkiyenin en büyük yamaç kaydırağınında bulunduğu dev kaydıraklar,2 büyük bar ,cafe ve restaurantların yanı sıra, geniş kadrosuyla eğlence ve animasyon ekibi yer alıyor.
Cemal Paşa Cad. Su Oyunları Merkezi Bahçeşehir Girişi Büyükçekmece / İstanbul
Tel: 0212 672 61 61

ENGLİSH

Write knocked at our door early this year. Heat began to overwhelm us all. A month ago every human being “very cold!” already very hot when he complained he began to complain. Besides luxury, of course, did not forget those who have a child. Read our summer pool may discover the City’s brilliant, scorching heat of summer fun can turn into fire.

Suada
In the pool, even if sea water would. “Say those who Galatasaray Island, also known as Water Island ‘or you’ll love. Water Island’s south side in the latest technology, equipped with an Olympic pool that has water dedicated to the guests in the pool area chambers in the drink and sip offers. Child Water Island does not have access to the pool on weekdays and weekends, the 80 tl 50.
Suada, Kurucesme
Tel (0212) 263 73 00

Ciragan Palace Kempinski
The luxury end of you who like to live? Ciragan Palace Kempinski Then you go to the pool. Sultans honored to serve this pool, hot weather at the time you chilled towels to cool to, fresh fruit platter of your enjoying the sun glasses to clean the tire will not have because his glasses to clean, even custom officials there. This is the price of unlimited service 85 weekdays, weekends, 135 euros.
Ciragan Caddesi 32 Besiktas
Tel: (0212) 326 46 46

Hillside-Trio
Hillside Trio indispensable place of the Anatolian side of the color adds a warm summer day. Hillside Trio attention with cheerful staff that can be found in many fun activities. Pool volleyball, matkot, ping-pong, aquapump’la can enjoy. Chocolate flavor can be lost in the world after. Hillside Trio also do not forget your kids while you rest. Honey kids club kids aged between 18 months 9 does not lack entertainment. All you need to do to take advantage of these opportunities, the Hillside City Club-Trio to become a member.
Hillside-Trio
(0216) 324 11 11
Trio, Housing 99, Kozyatagi

The Marmara Istanbul
If you want your children to enjoy the pool’s deep blue pool awaits you at The Marmara Istanbul. The pool has a special section for children in a diary entry jacuzzi, hammam and sauna, use 50 percent discount. In addition to The Marmara L’-children 0-6 years free, 6-12 years old children 50 percent, students 25 percent discount as well as the ability to cool the pool in the bar is great sahip.Tavsiyemiz try refreshing your taste. We love it!
Taksim Square, Taksim
(0212) 251 46 96

Great club
Anatolian side of classy place to enjoy fun times with the big clubs are brilliant pool. If you receive your magazine and your books yourself if you want to deliver the hot sun, great club for you. Depth ranging between 1:45 and 2:30 in the pool right beside the children’s pool 45 cm deep. Great for big clubs to benefit from the club must be a member or guest of a member’s need to be.
John 42 Knob Road, Çiftehavuzlar
Tel: (0216) 302 42 72

Park Forest:
Feeling among the greenery of nature if you want to take a big dip in Forest Park offers you a unique experience. One day, even if the rest of the city and those who want to escape from the bustle of Park Forest has taken the road. In addition to the pool on weekdays from mothers with children between 0-12 years is no charge. The grass to sunbathe and enjoy the fun is waiting for you if you want to Forest Park.
Buyukdere Street, 34 398, Maslak Sisli / Istanbul
Tel: 212 328 20 00

Aqua Club Dolphin:
To lie in the sun at the pool and came back two ahead Do you get tired? Then you have a suggestion restless. Changing saved from mediocrity to a water park and entertainment culture of dance music, was the center of entertainment and laughter. Bahcesehir located in Turkey’s largest water park Aqua Club Dolphine, three large swimming pools, children’s and family’s swimming pool, among Turkey’s largest hillside kaydırağınında where giant slides, two large bars, cafes and restaurants, as well as extensive staff, fun and entertainment team takes place.
Cemal Paşa Cad. Water Games Centre Bahcesehir Sign Büyükçekmece / Istanbul
Tel: 0212 672 61 61

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. bende bağlanma konusunda zorluk çekiyorum güzel bir ürüne benziyor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by