Perşembe , Ekim 29 2020

İSTANBUL FASHION WEEK TAKVİMİ BELLİ OLDU!

İSTANBUL FASHION WEEK TAKVİMİ BELLİ OLDU! İSTANBUL FASHION WEEK TAKVİMİ BELLİ OLDU! istanbulfashionweek

Taksim Tepebaşı’nda moda rüzgarı estirmeye geliyorlar. Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcıları ve hazır giyim markalarının bir araya geldiği IFW, 8 Şubat’ta başlıyor.

Türkiye’nin en büyük moda organizasyonunda bireysel defile sergileyen isimler arasında Mehtap Elaidi, Nejla Güvenç, Atıl Kutoğlu, Erol Albayrak, Tuvana Büyükçınar, Günseli Türkay, Zeynep Erdoğan, Gamze Saraçoğlu, Özlem Kaya, Simay Bülbül gibi moda dünyasının yakından tanıdığı isimler yer alıyor.

Bireysel defilelerin yanı sıra 2 karma defile de gerçekleşecek Karma 1’de Beste Gürel, Nihan Peker, Tuba Benian, Karma 2’de Şafak Tokur, Çiğdem Akın, İpek Arnas, tasarımlarını sergileyecekler.

Etkinlik kapsamında ayrıca Studio Kaprol 4 tasarımcısıyla Arzu Kaprol’ün yeni projesi olarak Istanbul Fashion Week’de yer alacak. Niyazi Erdoğan W otel’de enstalasyon ile katılacak. Zeynep Erdoğan ve Günseli Türkay’ın defileleri de W lounge ‘da gerçekleştirilecek.

İstanbul Fashion Week tasarımcıların yanı sıra 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonlarını podyuma taşıyacak olan AdL&Cengiz Abazoğlu, Avva, Berinza ve Giovane Gentile’ye de ev sahipliği yapacak.

Ayrıca “Machka: Türkiye’de Endüstri ve Tasarımın Buluştuğu Marka” konulu bir workshop düzenlenecek. Ece & Ayşe Ege, ile Yalçın Ayaydın’ın konuşmacı olarak katılacağı workshop’da Türkiye’de endüstri ve tasarımın buluşması ele alınacak. Türkiye’de bir ilk ve tek proje olan Machka markasının yaratılma süreci Machka’nın tasarım hikayesi işlenecek.

İşte, IFW takvimi;

8 Şubat Çarşamba

14.00 Gamze Saraçoğlu
16.00 Berinza
18.00 Tuvana Büyükçınar
20.00 Atıl Kutoğlu
21.30 Zeynep Erdoğan-Günseli Türkay

9 Şubat Perşembe

14.00 Nihan Peker-Beste Gürel-Tuba Benian
16.00 Simay Bülbül
18.00 Özlem Kaya
20.00 Niyazi Erdoğan

10 Şubat Cuma

14.00 Machka
16.00 Erol Albayrak
18.00 Studio Kaprol
20.00 adL& Cengiz Abazoğlu

11 Şubat Cumartesi

12.00 Şafak Tokur-Çiğdem Akın-İpek Arnas
14.00 Nejla Güvenç
16.00 Avva
18.00 Mehtap Elaidi
20.00 Giovane G.

www.ifw.com.tr

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

  1. Daha onceki yazılarımdada belirttiğim gibi her işin başlangıcı enerji ve motivasyondur.

  2. ilk defa duyuyorum bu sistemi, çok merak ettim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂