İPAD 2 29 NİSAN’DA TÜRKİYE’DE

Apple’ın Türkiye’deki distribütörü Bilkom, iPad 2’nin satışına 29 Nisan’da başlıyor.

Avrupa`da satışına 27 Mart tarihinde başlanan iPad 2, Türkiye’nin tek yetkili Apple distribütörü Bilkom güvencesi ile 29 Nisan Cuma günü resmi olarak Türkiye`de satışa sunulacak.

Tamamen yenilenen iPad 2’nin tüm modelleri; Bilkom tarafından sağlanan satış sonrası destek, servis ve 2 yıl garanti avantajıyla 1080 TL (KDV dahil)’den başlayan fiyatlarla, 29 Nisan Cuma günü saat 10:00 itibari ile satışta.

1. Nesil iPad`ler 5 ilde 51 noktada satışa sunulurken, iPad2 çok daha fazla Satış noktasında tüketicilere ulaşacak.

istanbul,  Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep ve Adana illerindeki Apple Premium Reseller Mağazaları ve Bimeks, Darty, Electroworld, Mediamarkt, Teknosa, Media-Saturn ve Vatan mağazaları ile 100’den fazla yetkili Apple satış noktasında iPad 2’lerin tüm modellerini uygun ödeme seçenekleri ile bulabilmek mümkün.

MODEL        12GB                 32GB                    64GB

WİFİ            1080TL        1332 TL             1549 TL

WİFİ+3G   1367TL        1619 TL              1835 TL

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

  1. Dünyanın ilk dolar milyarderi, Jean Paul Getty’nin şu sözü, Network Marketing için söylenmiştir: 1-) Kendi işinde olmalısın. 2-) Talep edilen ürünü sunmalısın. 3-) Ürününle ilgili garanti vermelisin. 4-) Çalışanlarını ödüllendirmelisin. 5-) Başkalarını başarılı yaparak, sende başarılı olmalısın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂