İLK 2D’Yİ 3D’YE ÇEVİREN TV:TOSHIBA WL 768 SERİSİ!

Windows 7 uyumlu, ilk 2D’yi 3D’ye çevirme özellikli TV!

Toshiba Mükemmel 3D Görüntü Kalitesi Sunan, İlk 2D’yi 3D’ye Çevirme Özellikli TV Serisini sunuyor…

Toshiba WL768 Serisi… JACOB JENSEN DESIGN işbirliği ile tasarlandı.

Üç yeni 3D TV modeli, Toshiba tarafından geliştirilen Akıllı 3D ve Resolution+ teknolojileri sayesinde Hollywood standartlarında 3D görüntü kalitesi sunuyor. Toshibatasarım takımı ile JACOB JENSEN DESIGN STUDIO işbirliğiyle yaratılan ince ve çekici tasarım ile üstün teknolojiyi birleştiren WL768 serisi, girdiği her ortamın göz bebeği olmayı garantiliyor.  Toshiba’nın 3D televizyonları, 102cm (40”), 117cm (46”) ve 139cm (55”) ekran boyutlarıyla, Ekim 2010 itibari ile satışta.

JACOB JENSEN DESIGN işbirliği ile tasarlandı

Tasarımcılar, şekil ile işlevselliğin mükemmel uyumunu bir araya getiren yüksek kaliteli cam ve metal gibi malzemeler kullanarak, modern, zarif ve süper ince (yalnızca 2,89cm kalınlığında) bir tasarım yarattılar. Gövde ve kaide arasında bulunan yenilikçi boyun tasarımı, izleyenlerde sanki televizyon su üzerinde yüzüyormuş izlenimi veriyor ve hayret verici bir etki yaratıyor. Ayrıca, yan bölümlerde bulunan entegre tuşlar yerine, WL768 serisindeki cihazlar ön yüzeyde bulunan çerçevesiz cam üzerindeki dokunmatik panel ile kumanda ediliyor.

2D ve 3D modunda mükemmel görüntü kalitesi

Edge LED arka ışıklandırmalı ekranda, 7,000,000:1 dinamik kontrast oranıyla yansıtılan mükemmel 3D resim kalitesi, MetaBrain işlemci biriminin hesaplama gücü ve Resolution+ ve Active Vision M200HD Pro gibi onaylı görüntü ve hareket iyileştirme teknolojileri ile sağlanıyor.

200Hz teknolojisi en hareketli sahnelerde bile pürüzsüz ve titremeyen görüntü sunmanın yanında, görüntülerin sol ve sağ göz tarafından uygun şekilde ayrılması için gereken hızlı yanıt süresini de sağlıyor.

Toshiba, 3D modunda bile parlak görüntüler elde etmek ve izleyicilere sinematik 3D deneyimi sağlamak için pek çok yenilikçi teknolojiyi bünyesine kattı:

• Aktif örtücü teknolojisi: WL768 serisi 3D moduna getirildiğinde Full HD resim kalitesini sağlamaya devam eden aktif örtücü teknolojisini kullanmaktadır. Aktif örtücü gözlükler (Uyumlu Toshiba 3D gözlükler) televizyonda mevcut olan dahili IR verici aracılığıyla televizyonun yenilenme oranı ile senkronizedir.

• Akıllı 3D: İzleyicinin karanlık görmesi, parlaklık kaybı ve renk kontrastındaki değişim gibi örtücü gözlüklerin getirdiği bazı etkilerin telafi edilmesi için, tüm WL768 cihazlarında Toshiba’nın Akıllı 3D özelliği bulunmaktadır. Bu uygulama, 3D sinyali alır almaz otomatik olarak ekranın parlaklığını ve renk üretimini uyun şekilde optimize eder.

3D Resolution+: Geleceğin 3D TV yayınlarına donanımlı olmak için, Toshiba onaylı 2D görüntü iyileştirme teknolojisi Resolution+ özelliğini mükemmelleştirdi. Dijital TV yalnızca kısıtlı bant genişliği sağladığından ve görüntüyü soldan sağa geçirirken tekil 1080p çerçeve kullandığından, 3D programların çözünürlüğü ve algılanan netliği Blu-ray 3D disk görüntüsünden daha düşük olacaktır.
Karmaşık algoritmalar kullanan 3D Resolution+ her bir görüntüyü tek tek analiz eder ve köşe detayları ile dokuları gerçek zamana ve full HD kalitesine çok yakın olarak3D görüntü olarak işler. Sonuç, göze çarpıcı şekilde parlak ve daha detaylı 3D TV deneyimi olarak karşımıza çıkar.

Ev içi network ağları ile kolay ve kesintisiz entegrasyon

WL768 serisi kolay ev network ağı bağlantı donanımı ile birlikte sunulmaktadır. Televizyonun Windows® 7 uyumlu özelliği sayesinde Windows® 7 kullanan herhangi bir laptoptaki Windows Media Player’da bulunan “play to” menü seçeneği ile içerik anında televizyona aktarılabilmektedir.

WL768 serisi herhangi bir network bağlantısına kolay kablosuz bağlantı kurulumu sağlayan WLAN arayüzü içermektedir. İki USB girişi DivX® HD, MKV, JPEG ve MP3 gibi pek çok formatı desteklemekte ve farklı kaynaklardan sıkıştırılmamış veri akışı alabilen dört adet HDMI® girişi arayüz seçeneklerini tamamlamaktadır.

Arkanıza yaslanın ve parlak görüntüler ile canlı seslerin keyfini çıkarın

Etkileyici görsel 3D deneyimi, güçlü hoparlörler tarafından sağlanan full canlı sesler ile tamamlanmaktadır. Gelişmiş bas seslerin üretimi için tüm modellerde 10 Watt çıkışlı, 55’’ ekranlı modellerde ise 20 Watt çıkışlı subwoofer bulunmaktadır. Audyssey EQ™ equalizer sistemi baskın ya da zayıf frekanslar yüzünden ortaya çıkan akustik bozulmaları telafi eder ve dinleme alanı içindeki her noktada canlı ve dengeli sesler sağlar.

Toshiba WL768 serisi Teknik Özellikler

• Full HD 16:9 LCD panel
• Edge LED arka ışıklandırmalı 1920 x 1080 piksel,
dinamik kontrast 7.000.000:1
• 3D FULL HD
• 1x aktif örtücü gözlük dâhil dahili IR alıcı
• MetaBrain işlemci
• 3D Resolution+, Intelligent 3D
• AutoView özelliği
• Ev Network ağı
• Kablosuz LAN (IEEE 802.11a/b/g/n)
• 4x HDMI®, 2x USB (DivX HD, MKV, JPEG, MP3 formatlarını destekler), 1xScart(FUll),1xScart(AV giriş), Komponent Video, Kompozit Video, CI+
• REGZA-Link (HDMI CEC), Instaport
• Multi-tuner desteği DVB-T/T2, DVB-C, DVBS/ S2, HD H.264
• SoundNavi, Audyssey EQ™, Dolby® Volume
• Hollywood modu: sinematik deneyim için önceden hazır parametreler
• Ecolabel
• Ekran boyutları:  40WL768: 102cm (40”) 46WL768: 117cm (46”) 55WL768: 139cm (55”)

ENGLISH

Compatible with Windows 7, the first flip to 3D-enabled TV 2D’yi!

Excellent 3D Image Quality Presented by the Toshiba, offering the first 2D’yi to 3D Conversion Featured TV Series …

WL768 Series … JACOB JENSEN DESIGN Designed in collaboration with Toshiba.

Three new 3D TV model, developed by Toshiba and Resolution technology Smart 3D offers 3D image quality thanks to Hollywood standards. JACOB JENSEN DESIGN STUDIO Toshibatasarım in collaboration with the team created a thin, attractive design that combines superior technology with the WL768 series, guaranteed to be a pupil of the eye into every environment. Toshiba’s 3D televisions, 102cm (40”), 117cm (46”) and 139cm (55”) screen sizes, on sale as of October 2010.

Designed in collaboration with JACOB JENSEN DESIGN

Designers, which brings together the perfect harmony of form and functionality of high quality by using materials such as glass and metal, modern, elegant and super-slim (only 2.89 cm thick) have created a design. The innovative design of the base body and neck, watched television as if it gives the impression of floating on the water and creates an amazing effect. In addition, the integrated buttons instead of the side sections, WL768 series devices frameless glass on the front surface is controlled by the touch panel.

Excellent image quality of 2D and 3D mode

Edge LED backlight on the screen, 7,000,000:1 dynamic contrast ratio, the projected 3D image quality is excellent, MetaBrain processor unit, such as computing power and Resolution, and Active Vision M200HD Pro-approved technologies provided to improve the image and movement.

Even the most moving scenes 200Hz technology delivering smooth and steady image, as well as left and right eye images, faster response time needed in properly by providing for the separation.

Toshiba to obtain bright images even in 3D mode, and many innovative technology to provide viewers cinematic 3D experience acquired:

• Active shutter technology: WL768 series Full HD picture quality in 3D mode is set to continue providing technology uses the active shutter. Active shutter glasses (Compatible Toshiba 3D glasses) are available on television via the built-in IR transmitter sync with the TV refresh rate.

• Smart 3D: the viewer to see the dark, such as loss of brightness and color change kontrastındaki shutter glasses to compensate for some of the effects, all WL768 devices are Toshiba’s Intelligent 3D feature. This application is a 3D signal does not automatically follow the screen to optimize brightness and color reproduction.

• 3D Resolution: to be equipped for the future 3D TV broadcasts, Toshiba-approved 2D image enhancement technology perfected the Resolution property. Digital TV provides only limited bandwidth and uses the image from left to right migrating single 1080p frame, 3D programs, and the perceived clarity of Blu-ray 3D disk image resolution will be lower.
That uses complex algorithms to analyze 3D ONCE each image one by one corner with the details and textures in real time and in full HD image quality very close to the jobs olarak3D. The result is stunning to the eye appears as a bright and more detailed 3D TV experience.

Easy and seamless integration with home networks in the network

WL768 series of network connection hardware is supplied with easy home networking. 7 compatible television thanks to the Windows ® Windows ® 7 in Windows Media Player laptoptaki use any “play to” menu with a choice of TV content can be transferred instantly.

WL768 series that allows the installation of any network connection, a WLAN interface includes an easy wireless connection. Two USB ports DivX ® HD, MKV, JPEG, and supports a variety of formats such as MP3 and uncompressed data streams from different sources can take complements four HDMI ® input interface options.

Sit back and enjoy brilliant images and vibrant sounds

Impressive visual 3D experience, complemented with powerful speakers provided by the full live sound. Enhanced bass for the production of all models from 10 Watts, 55”screen models have the 20 watt subwoofer output. Audyssey EQ ™ equalizer system, the dominant frequencies are weak or compensate for distortions caused by acoustic and listening at every point in space provides a lively and balanced sound.

Toshiba WL768 Series Technical Specifications

• Full HD 16:9 LCD panel
• Edge LED backlight 1920 x 1080 pixels,
dynamic contrast 7.000.000:1
• 3D Full HD
• 1x active shutter glasses, including the built-in IR receiver
• MetaBrain processor
• 3D Resolution, Intelligent 3D
• AutoView feature
• Home Network Network
• Wireless LAN (IEEE 802.11a/b/g/n)
• 4x HDMI ®, 2x USB (DivX HD, MKV, JPEG, MP3 formats), 1xScart (Full), 1xScart (AV input), Component Video, Composite Video, CI
• REGZA-Link (HDMI CEC), Instaport
• Multi-tuner support DVB-T/T2, DVB-C, DVBS / S2, HD H.264
• SoundNavi, Audyssey EQ ™, Dolby ® Volume
• Hollywood mode: pre-prepared for the cinematic experience, the parameters
• Ecolabel
• Screen size: 40WL768: 102cm (40 “) 46WL768: 117cm (46”) 55WL768: 139cm (55 “)

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

9 yorumlar

  1. yıllardır tırnak yiyorum,etkili olursa müthiş bir ürün:))

  2. Hiçkimse üstün değildir, hiçkimse aşağı değildir, fakat kimse eşit de değildir. İnsanlar yalnızca eşsizdir, karşılaştırılamaz. Sen sensin, ben benim. Ben potansiyelimi hayata vermek zorundayım; sen potansiyelini hayata vermek zorundasın. Ben kendi varoluşumu keşfetmek zorundayım, sen kendi varoluşunu keşfetmek zorundasın..! Osho

  3. Başkalarına duyduğumuz inanç, kendimizde neye inanmak istediğimizi ele verir. Friedrich Wilhelm Nietzsche

  4. belki baklava kaslı olmayı sağlamayabilir fakat sağlıklı olmak için düşüncenin değiştirilmesi iyi olur…

  5. “Hatalı Alanlarınız” Wayne Dyer (Israrla öneririm slovakça türkçe çeviri

  6. zinde bir zihinle uyanma kısmını cd niz ile başarabildim.. güzel bir uyku için de bu cd niz denenmeli.. korece öğrenmek zor mu

  7. eşime bunu dinletir de sonuç alırsam,çok mutlu olacağım:))) lehçe türkçe çevir

  8. İnsan yapısı gereği sosyal bir varlıktır. Gelişmiş sosyal becerisi olan insanların daha mutlu olduğu herkes tarafından bilinir. Bu konuda da eksiklerim var. sübliminal mesaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂