İDRAR YOLLARI ENFEKSİYONLARI İÇİN DOĞAL DESTEK

Kadınlarda sistit, erkeklerde ise urethritis, en sık rastlanan idrar yolları enfeksiyonlarındandır. Belirtileri arasında sık idrara çıkma ve idrar yaparken yanma sayılabilir. Her hangi bir idrar yolu enfeksiyonundan şüpheleniyorsanız, ateşiniz varsa veya idrarınızda kan gördüyseniz hemen doktorunuza danışın.

Uva ursi, ekinezya ve goldenseal, idrar yolları enfeksiyonlarında çok faydalıdır.

MALZEMELER:

30 ml uva ursi ( ayıüzümü ) özü

15 ml ekinezya özü

15 ml goldenseal özü

HAZIRLANIŞI:

Bitkileri koyu renk camdan yapılmış bir şişede karıştırın. İyice çalkaladıktan sonra az miktarda ılık suyun içine bir tatlı kaşığı ilave ederek günde dört defa için.

DİKKAT: Yüksek tansiyonunuz varsa veya hamileyseniz goldenseal kullanmayın.

ENGLİSH

In women, cystitis, Urethritis in men is the most common are urinary tract infections. Between symptoms and frequent urination burning urination can be considered. Any urinary tract infection if you suspect fire, or if you in your urine, blood on you immediately consult your doctor.

Uva URSI, Echinacea and goldenseal, is very useful in urinary tract infections.

MATERIALS:

30 ml uva URSI (ayıüzümü) extract

15 ml Echinacea extract

15 ml goldenseal extract

PREPARATION:

Plants in a bottle made of dark glass mix. Shake well after a small amount of warm water into a teaspoon four times a day to be added.

CAUTION: High blood pressure, or if you are pregnant goldenseal damaged.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

19 yorumlar

  1. matematiği çözdükmü bu iş bitmiştir.konularınızı gördükçe heyecanlanıyorum.şimdiden rahatlamaya başladım çünkü size güveniyorum.söz konusu bilinçaltı çünkü.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂