İBRAHİM TATLISES KONSERİ

İmparator 25 Eylül 2010 Cumartesi gecesi ilk defa Anadolu Yakası`nda..

Hangimiz sevgilisinden ayrıldığında ‘’ Yalnızım’’ şarkısını bağırarak söylemedi yada ‘’Seni Sevmedigim Yalan ‘’ sarkisiyla sevgimizi haykırmadık.. Yeri geldi ‘’ Tombul Tombul’’ şarkısıyla göbek attık yeri geldi ‘’ Ağrı Dağın Eteğinde’’ şarkısıyla halay çektik.

Yıllardır tüm Türkiye’nin duygularının tercümanı olan, ünü ülke sınırlarını aşarak tüm Ortadoğuyu fetheden ve sanat dünyasında artık bir fenomen haline gelmiş İmparator İbrahim Tatlıses ilk defa Anadolu Yakasında Fenerbahçe True BLue’da.

Türkiye’nin ilk şov hizmetleri ve sanatçı temini çatısı olan Menajerlik Ofisi tarafından düzenlenen 25 Eylül Cumartesi True Blue’da düzenlenecek konser için biletinizi şimdiden ayırın..

İndirimli Dönem Bilet Satışları 6 Eylül Pazartesi günü sona erecektir. Konser düzeni Loca Üniteleri haricinde tamamen AYAKTA katılım şeklindedir. Loca ve Standların yerleşimi satın alım sırasına göre yapılmaktadır. Loca Üniteleri sahnenin sol çaprazında yer almaktadır Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir.Bilet iadesi yapılmamaktadır. Etkinlik alanına hiçbir şekilde yiyecek/içecekle giriş yapılamaz Etkinlik alanina giris yapildiktan sonra çıkış yapılmamaktadır.

Yer: True Blue
Telefon: 02126 550 51 95
Adres: Fener Kalamış Cad. Marina karşısı Fenerbahçe Kadıköy İstanbul
Bilet Ücreti: Normal: 60,00 TL Sahne Önü: 100,00 TL

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. Stres çağımız insanın başındaki en büyük sorunlardan biridir. bu hastalıktan kurtulmak için alternatif yollar denenmelidir. Bu çalışmanın stresi yok etme yolunda en önemli argümanlardan biri olduğunu düşünüyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂