Pazartesi , Nisan 12 2021

I PHONE’LAR ARASI BEDAVA KONUŞMAK MÜMKÜN!

Cep telefonunda bedava konuşturmanın rengi mor oldu. İnternet üzerinden ücretsiz görüşme olanağı sunan Viber uygulaması iPhone kullanıcıları için popüler internet telefonu çözümü oldu. GSM şirketlerinin birbiriyle yarıştığı şu dönemde akıllı telefonların getirdiği bazı çözümler, kullanıcıya bedava ya da çok ucuza konuşmanın yollarını açıyor. Yeni çıkan Viber uygulamasıyla da iPhone’lar arası bedava konuşmak mümkün.

iPhone kullanıcılarının bedava olarak indirebildiği uygulama için tek ihtiyacınız olan kablosuz internet bağlantısı ya da 3G bağlantı. Uygulama, bu işlemler sırasında para talep etmiyor.

Uygulamaya dahil olmak için de uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Girdiğiniz numaraya gelen şifreyi uygulamaya giriyor ve sistemi aktif ediyorsunuz.

ENGLISH

Mobile phone free speech are the color was purple. Viber application offering free calls over the Internet for users of the iPhone was the popular Internet telephony solution. GSM companies competing against each other in this period, some of the solutions for smart phones, the user is free or very cheap ways to open the conversation. IPhones also be able to speak free from the application of new Viber.

indirebildiği application for iPhone users for free wireless internet connection or 3G connection you need. The application does not demand money during these operations.

After downloading the application to the application, including the need to enter your phone number. The password system is active in practice and are willing to enter the number you entered.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. Good management of your weaknesses is the key of your victory. Author Unknown

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂