I PHONE 5’İN GERÇEK FARKI!

iPhone 5 çok farklı olacak; hem de çok farklı.

Çift çekirdek işlemci ve yeni özellikler bir yana, iPhone 5’in asıl sürprizi başka yerde gizli…

Yeni çıkan iPhone 4’lerden bir tane edinmek istiyorsanız, biraz pişman olabilirsiniz. Engadget’ın haberine göre; Apple yepyeni bir tasarım ve içerikle yeni iPhone 5’i yaz sıcağına yetiştirmeye çalışıyor.

Engadget’ın “çok doğru kaynaklar” dediği kaynaklara göre, bu ayın başlarında CES 2011’de tanıtılan çift çekirdekli işlemciler iPhone 5’in içerisine de girecek. CES’te gösterilen A5 CPU’nun çok çekirdekli bir ARM Cortex A9 çip seti olması bekleniyor.

Asıl heyecan verici gelişme ise tasarımda yaşanacak. Yeni çipleriyle beraber iPhone’un yalnızca içinin değil dış tasarımının da büyük bir değişime uğraması beklenenler arasında. Yani iPhone 3’ten iPhone 4’e geçişte gördüğümüz rötuşlardan çok daha fazlasını, iPhone 5’te göreceğiz.

Kısacası Apple, iPhone 4’le yaşadığı sorunların hiçbirini tekrardan yaşamak istemiyor gibi görünüyor. Bakalım bu kez başarabilecek mi?

ENGLISH

5 will be very different from the iPhone, but also very different.

Dual-core processors and new features aside, the iPhone, 5’s the real surprise hidden somewhere else .

If you want to get a new one from the iPhone, 4s, some may regret it. Engadget’ın according to the news, Apple is a brand new design and content, the new iPhone is trying to cultivate the heat of summer 5.

Engadget’ın “resources are very correctly said ” According to sources, earlier this month at CES 2011, introduced dual-core processors will enter into the iPhone 5. A5 shown at CES is a multi-core CPU chip, the ARM Cortex A9 is expected to be set.

The real exciting aspect of the design to live. Not only the inside of the exterior design of the new iPhone çipleriyle with a large alteration of expectations. So we see the transition from the iPhone than 3 to 4 rötuşlardan much more than the iPhone, the iPhone will see 5.

In short, Apple, iPhone, 4 to any of his problems seem to want to live again. Let’sDid he succeed this time?

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

10 yorumlar

  1. kendinize güveninizi geliştirin adlıtelkinizi nereyse 21 gündür gece uykuda dinliyorum ve çok fayasını görmeye başladım şu ana kadar hiç kimseye düşüncelerimi ifade edemezken kendi hakkımı savunamazken bu çıkmazdan kurtulamazken birden bire kendi kendimi savunmaya kendi hakkımı aramaya başladım kendimde bunu her hissettiğimde daha çok mutlu oluyor kendime güvenim gittikçe artıyor teşşekkürler ali bey teşekkürler NLP

  2. Çalışmalarda zaman kazancı sağlayacağı için çok faydalı bir telkin.

  3. Çok şükür bu konu ile alakalı bir sıkıntım yok ama arkadaşıma tavsiye edeceğim teşekkürler..

  4. Burada matematik bilgisinin seviyesi önem taşıyor mu? erkeği baştan çıkarma

  5. sanki çogu üründen almam gerekiyormuş gibi geliyor sub-liminal.com

  6. be telkinle zekanın bir alakası varmı ingilizce kelime

  7. Öyle zamanlar oluyor ki bir konu hakkında kendi düşüncelirimziden çok başkalarının düşüncelirini önemser oluyoruz, kendi düşüncelirimizi yabana atıyoruz meselenin daha vahim boyutu ise hayatımızı başklarının düşüncelirine göre yönlendiriyoruz. Bu durumdan kurtulmak için bu telkin dinlenilmeli. satranç stratejileri

  8. şimdiki gençlerde çok fazla var dikkat eksiklği bu sorunun çaresi sizdeymiş ne güzel impotans

  9. En büyük sorunlarımdan biri gece uyuyamıyor sabah zor kalkıyorum. Sersemletmeyen bir ilacı varmış, ne güzel:) güçlü arzu

  10. Merhaba, ürünü günde bir defa 21 gün aralıksız dinlemeniz yeterlidir. Ancak günde yapılan tekrar sayısı daha fazla olursa daha iyi olur. Dinlemeye 1 gün bile ara verilirse 21 günlük süreye yeniden başlanmalıdır. telkin indir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂