Pazartesi , Mayıs 3 2021

I PHONE 5’E SÜRPRİZ EKRAN!

iPhone 5’e sürpriz ekran mı geliyor?

iPhone 4S tamam ama herkesin aklı hala iPhone 5’te… Peki ama iPhone 5’te acaba neler olacak?

iPhone 4’ün ardından ufak birkaç özellikle donatılan iPhone 4S’ler kullanıcılardan büyük ilgi görmüş ve bir hafta gibi kısa bir sürede 4 milyondan fazla satmıştı. Ancak tüm bu gelişmelere rağmen, kullanıcılar iPhone 4S’i değil, iPhone 5’i bekliyordu ve iPhone 5 bir başka bahara ertelenmişti.

Peki iPhone 5 nasıl olacak? Apple’a yakın kaynaklara göre iPhone 5’in öncelikle 4 inç’lik bir ekranı olacak. Bilindiği gibi Steve Jobs, iPhone’da 4 inç’lik bir ekranı asla kabul etmiyordu. Ama şimdi, iPhone 5 ile birlikte büyük ekranla karşılaşma ihtimalimiz oldukça yüksek.

LTE (Long Term Evolution) internet bağlantı teknolojisini de desteklemesi beklenen yeni iPhone’un bataryası da diğer iPhone’lara nazaran daha güçlü bir yapıda olacak ve bu yeni teknolojiyi batarya ömrünü hızlıca tüketmeden kullanabilecek.

Alüminyum kasaya sahip olması beklenen iPhone 5 dışında Apple’ın 2012 yılı için iPad 3 üzerinde çalıştığı da iddia ediliyor.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

14 yorumlar

  1. bir deneyelim o zaman çünkü ameliyat masasına yatmaktan korkuyorum..

  2. eşim her pazartesi egzersize başlar salı günü ara verir.cuma devam ederim der.pazartesi tekrar başlar.eşim için iyi hediye olur.:)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂