Perşembe , Nisan 15 2021

I PHONE 4’Ü ÖNERMİYORUZ!

Tüketicinin gözü kulağı iPhone 4’ü önermiyor!

Tüketicinin gözü kulağı olan dev site iPhone 4 uyarısını yeniledi: Önermiyoruz!

Tüketiciyi hiçbir kar amacı gütmeden ya da ürünlerin reklamını almadan bilgilendiren site Consumer Reports, iPhone 4’e ateş püskürtmeye devam ediyor.

Apple’ın iPhone 4’teki sinyal sorunuyla beraber ortaya çıkan kriz sonucunda firma hiçbir şekilde telefonunun tasarımının hatalı olduğunu kabul etmemişti. Apple dün yaptığı açıklamada da iPhone 4’le beraber, anten sorununu çözecek kılıf dağıtmaya devam edeceklerini ve bu çözüm şeklini hiçbir şekilde genişletmeyeceklerini yineledi.

Consumer Reports da iPhone 4’ü tüketicilere önermediklerini şu blog yazısıyla tekrarladı; “Tasarım hatasının üstünü örtmek için, yükü kullanıcının üzerine yıkmak bizim için kabul edilebilir değil. Bu nedenden dolayı iPhone 4’ü önermemeye devam ediyoruz ve Apple’a bu konuda kalıcı bir çözüm bulmaları konusunda çağrıda bulunuyoruz.”

ENGLİSH

Eyes and ears of the consumer 4 does not offer the iPhone!

From the consumer’s eyes and ears of the iPhone dev site has renewed four warnings: we do not recommend!

Consumer without any profit or advertising of products without informing the Consumer Reports site, the iPhone continues to spray the fire 4.

Apple’s iPhone 4’s signal along with the emerging crisis as a result of problems in any way the phone company did not accept the design is flawed. 4 to the iPhone but Apple said in a statement yesterday, the antenna will solve the housing problem will continue to deploy and expand the solution in any way shape reiterated.

Consumer Reports on iPhone 4 consumers suggests not that blog post with a repeated, “Design error on the cover to load a user on the pull down to us is unacceptable. For this reason the iPhone 4 recommended not to continue, and to Apple about this a permanent solution We are called to find about. ”

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. TAYGA DENİZHAN

    Başarı, hevesinizi kaybetmeden başarısızlıktan başarısızlığa koşmaktır. Winston Churchill

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂