Perşembe , Ağustos 5 2021

I PHONE 4S KAMPANYASI YOK SATTI!

En akıllı telefona yoğun ilgi satışları başlamadan bitirdi.

Avea’nın 16 Aralık Cuma günü satışa sunduğu  iPhone 4S, iki günde tükenerek satışlar beklentinin üzerinde gerçekleşti. Apple’ın en akıllı telefon olarak lanse ettiği  ve tüm dünyada “Şimdiye kadar piyasaya çıkmış en inanılmaz ve özellikli iPhone” olarak nitelendirilen iPhone 4S, Avea’nın sunduğu cazip seçeneklerle kısa sürede yoğun ilgi gördü.

Avea İletişim Merkezleri’nde cazip seçeneklerle müşterilere sunulan iPhone 4S, 16GB modeli 115 TL, 32GB modeli için 133 TL ve 64GB modeli için ise 151 TL’lik  fiyatlarlarla 24 aysözleşmeli olarak satılırken, fiyatlara 250 dakika her yöne konuşma ve SMS ile 4 GB data paketi dahil ediliyor. Sadece data paketi ile ilgileniyorum diyenler, iPhone 4S’e  4GB için 107 TL ödeyerek sahip olabilecekler.

Kampanya dışında sadece cihaz almak isteyenleri de düşünen Avea’nın, peşin fiyatına özel satış rakamları ise şöyle;  16GB modeli için 814 Euro, 32GB modeli için 959 Euro ve 64GB modeli için ise 1105 Euro.

Kullanıcılarına teknolojinin verebileceği tüm ayrıcalıkları yaşatacak olan iPhone 4S’in kısa sürede bu kadar yoğun ilgi görmesinden memnun olduklarını belirten Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, “iPhone 4S’i tüm müşterilerin ihtiyacına uygun ve avantajlı fiyat alternatifleri ile sunduk. Avea müşterisi de bunu görerek fırsatı kaçırmadıiyi değerlendirdi.  En akıllı telefona sahip olmak için Avea İletişim Merkezlerine koştu. İki günde satışlarımız başlamadan bitti. Avea iletisim Merkezlerimizde yarattığımız deneyim alanlarında müşterilerimiz iPhone 4S’leri inceleme olanağı sunuyoruz. Müşterilerimiz her mağazamızda telefonu deneyimleme test etme şansına sahip. ”diye konuştu.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

9 yorumlar

  1. “Dost sanma şanlı vaktinde dost olanı, dost bil gamlı vaktinde elinden tutanı…” Türk Atasözü

  2. benim duruşumdada sorun var bu telkinle düzelmeyi düşünüyorum

  3. RT @aretvartanyan: Maneviyati olmayan odaga insani koymayan kisisel gelisim calismalarinin bir fayda saglayacagini dusunmuyorum. hızlı okuma

  4. cevaplarınız seçimlerimde yönlendirici olacak.. hollandaca gramer

  5. Oncelikle çok faydali bilgiler verilmekte bu konuyla herkesin ciddi anlamda ilgilenmesi gerekiyor. Kendimizi geliştirmeliyiz. alkol bağımlılığı tedavisi

  6. ilginç bu cdlerin her şeye fadası var.sanki sihirli değnek gibi. romence sözlük

  7. Eşim için gelinim bu CD yi aldı fakat daha kullanmadık. Sonucu size yazacağım sabah erken kalkmanın yolları

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂