I PHONE 4’DE BİR SORUN DAHA!

I PHONE 4'DE BİR SORUN DAHA! I PHONE 4’DE BİR SORUN DAHA! iPHONE4

iPhone 4: Yeni güncelleme de yetmeyecek.

Apple’ın söz verdi, iPhone 4 sahipleri merakla onu bekledi. Ama sonuç hayal kırıklığı olabilir…

iPhone 4’ün uzun zamandır başının belada olduğu anten sorunu bir yana dursun, kullanıcıları çileden çıkaran Proximity Sensor sorunu da aldı başını gidiyor.

Proximitiy Sensor birçok iPhone 4’te sorunlu bir şekilde çalışıyor. Bu sorunların sonucunda da kullanıcının telefon görüşmesi bir anda kesilebiliyor ya da cihaz kendi kendine farklı uygulamaları açıyor. Temmuz ayında yapılan Antennagate konferansında Steve Jobs yeni güncellemeyle birlikte bu soruna bir çözüm bulacaklarını söylemişti.

Ancak Apple’ın Avustralya sözcüsüne göre yeni güncelleme de beraberinde çözüm getiremeyecek. Yine de konu hakkında hummalı bir çalışma yapan Apple, yenigelecek olan 4.1 güncellemesiyle bu soruna bir çözüm bulacağını belirtti.

ENGLİSH

iPhone 4: The new update will also suffice.

Apple promised that iPhone owners eagerly waiting for him to fourth. But the results may be disappointing …

iPhone 4 in trouble for a long time since the antenna problem, let alone one, infuriating Proximity Sensor users also had problems going to start.

Proximitiy Sensor works in many ways problematic iPhone 4. As a result of these problems calls for the user at a time can be cut off or turn on the device itself to different applications. Antennagate conference held in July along with the new update, Steve Jobs said that they would find a solution to this problem was.

However, according to Apple Australia spokesperson said the new update brings with it not the solution. Still working feverishly to Apple about it, the 1.4 update yenigelecek to find a solution to this problem will be noted.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. sürekli olarak şartlıyorum kendimi kilo vereceğim diye. ama nedense beslenme kontrolünü birkaç gün sonra elimden kaçırıyorum. bu yöntem beynimi programlamama yardımcı olursa çok mutlu olacağım

  2. Ali Gülkanat, iyi ki siz tanıdım, sevgiler

  3. Başarı sürecindeki ilk adım, ne yapmak istediğinizin görüntüsüne sahip olmaktır. Steve Chandler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂