Çarşamba , Mart 3 2021

I PHONE 4: DALGA GEÇEN GEÇENE!

iPhone 4’e yeni moda “müthiş aksesuar”

Anteni kendisinden daha meşhur olan iPhone 4’ün sinyal sorunu çözen “müthiş buluş” ile tanışın!

Apple iPhone 4 ile yeni bir moda yaratacak gibi görünüyor. Dünyanın en meşhur cep telefonu markası olan iPhone’un son sürümündeki anten problemi bütün dünyanın gündeminde.

Apple’ın bu popüler ürünü de daha önce iPad’de olduğu gibi esprilere konu oluyor. Bunlardan sonuncusu iPhone 4 için yarabandı satan bir site olarak kendisini gösterdi.

El ile temas halinde sinyal düşüşüne çare olarak yarabandı satan sitenin esas amacı Apple ve Steve Jobs’un açıklamalarıyla dalga geçmek. Apple yaptığı basın toplantısında, iPhone 4 kullanıcılarına bedava kılıf dağıtacağını duyurmuştu.


+22 Temmuz 2010 Perşembe, 13:41

CHIP Online

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

  1. Konuşmaya değer olanlarla konuşmazsan,insanları yitirirsin. Konuşmaya değer olmayanlarla konuşursan, sözcükleri yitirirsin. Bilenler ne insanları yitirirler, ne de sözcükleri… Konfüçyus

  2. Becerimi geliştirip herkesi kendime çekeceğim )) Alacağım bu seti en kısa sürede.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂