Cumartesi , Temmuz 24 2021

Hybrid Plan

mega holdings türkiye

Mega Holdings’te Hybrid kazanç planı uygulanmaktadır.

Günümüzde Hybrid ödeme planı, Network Marketing ödeme planları arasından en iyisidir. İyi ve planlı bir şekilde uygulanırsa bu plana “İnsanlara Yardım Etme Programı” da denebilir. Öyle ki Hybrid ödeme planı, Network Marketing işini yapacaklar için en kolay plandır. Peki niçin böyle? Çünkü mega holdings hybrid plan

Yapılan istatistiklere göre, ortalama bir girişimci 2 ila 7 kişiye referans olabilir. Bu sayı çok azmış gibi görünebilir. Ama önemi çok büyüktür. Neden? Zira Hybrid metodunda sadece sağ ve sol kolunu oluşturup, başka bir deyişle iki kişiye referans olup, birini sağımıza birini solumuza yerleştirip bu işle ilgili bildiklerimizi SADECE bu iki kişiye öğretip, çok büyük bir Network Marketing organizasyonu oluşturabilirsiniz. Sizin referans olduğunuz kişiler için de durum aynıdır.

Yalnızca 2 kişi. Mega Holdings Hybrid Plan

mega holding sunum
mega holdings hybrid plan

Hybrid metodunun diğer büyük bir avantajı da, 2 kişiden fazla kişiye de referans olabilirsiniz.

Sadece 2 kişiye referans olmak yetiyorsa nereden çıktı şimdi bu 2’den fazla kişi? Lakin anlaşılacağı üzere 2’den fazla kişiye referans olmanın zorunlu olmadığını, sadece isteğiniz dahilinde yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Peki ben bu iş’te çok başarılı olurum, iki kişiden ne olur derseniz, daha fazla kişiye referans olup, referans olduğunuz ilk iki kişinin altına yerleştirebilirsiniz. Bu da takımınızın hacminin daha hızlı büyümesini ve işinizi daha heyecanlı yapmanızı sağlar. Buna KALDIRAÇ KUVVETİ denir.

Diğer ödeme planlarında 5, 6 ya da 7 alt sıranızdan para kazanabilmeniz için, en az 5 kollu bir referans ağacı oluşturmanız, başka bir deyişle 5 ayrı takım oluşturmak zorundasınızdır. Şimdi Hybrid sistemini de hatırlatarak size bir soru sormak istiyorum. 5 kişinin takımını kurmak mı kolay yoksa 2 kişinin takımını kurmak mı? Bunu şu misalle de anlatabiliriz;

Evlenip bir yuva kurmuş olsaydınız, 5 çocuğa mı daha iyi bakardınız, yoksa 2 çocuğa mı?

Bu kadar basit.

Network Marketing planlarında, büyük paralar kazanabilmek için deli gibi çalışan insanlar var. Satış organizasyonu kurabilmek için tüm eforunu bu işe harcıyorlar. Fakat ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar belirli bir alt sıraya kadar kâr oranı alabiliyorlar. Hybrid’de ise;

Tam tamına 10. hatta 10.000. alt sıradan (alt koldan) işe ilk dahil ettiğiniz insanlardan ettiğiniz kar oranı ile aynı kar oranını elde ediyorusunuz. Şimdi bir daha düşünün!

Hybrid metodu Çok Katlı Pazarlama ticari sisteminin en önemli planıdır. Çünkü Çok Katlı Pazarlama’da tüm planlar, belirli bir seviyeye kadar kar payı veriyor. (Genel olarak 5-10 seviye.) Fakat Hybrid sizin alt kollarınızın seviyesine göre kar payı vermez. Peki nerden verir bu kar payını?

Sizce?

Tabi ki toplam satıştan. Seviyen değil toplam satışın önemlidir. Hybrid’in bu harikulade özelliğinden dolayı onu Çok Katlı Pazarlamada’ki basit bir komisyon planından ibaret göremeyiz.

Birde Hybrid metoduyla çalışmış olanlar bilir, genellikle bir kolunuz önde gider. Bu bazen şikayet konusu olabiliyor lakin bu mükemmel bir şey.

Neden?

”Zira bir kolunuzu hallettiyseniz geriye ilgilenmeniz gereken sadece bir kolunuz kalmıştır. Böyle olunca sadece zayıf kolunuza yoğunlaşabilir ve zamanınızı zayıf kolu güçlendirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlanması gereken bir diğer konu Hybrid metodunu kullanan şirketlerin dünyada, kişi bazında en yüksek karı veren şirketler olduğudur. Dünya’da Hybrid metodu ile çalışan şirketler arasında kişi başı en yüksek karı veren şirket ise zaten belli.

Öyleyse hadi hep beraber en yüksek kara ortak olalım!

mega holdings hybrid planmega holdings hybrid plan

mega holdings hybrid plan, mega holdings hybrid plan

Şimdi Değişme Zamanı

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

3 yorumlar

  1. Yapılamayacak Gibiyse Yap! Yapmazsan, Var Olamaz. Paul Arden

  2. Ispanyol Atasözü ‘Yarın genelde hatanın en yogun günüdür.’

  3. BİLLUR ADİL

    Güç ve güveni hep dışımda aradım. Ama bunlar insanın içinden gelir. Ve her zaman oradadırlar. S. Freud

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂