HTC’NİN SON YILDIZI:SENSATION XE

HTC, cep telefonu savaşında yeni silahını meydana sürdü. İşte ana hatlarıyla Sensation XE…

Cep telefonu pazarında ismini her geçen gün daha fazla işittiğimiz Tayvanlı üretici HTC, üst seviye akıllı telefonlarıyla rakiplerine meydan okuyor.

HTC’nin son silahı olan Sensation XE, 126.1×65.4×11.3 mm ebatlarında bulunuyor ve XL modelinin aksine avuca kolayca sığıyor. 151 gram ağırlığındaki cihazın dahili hafızası ise 4 GB. Ancak 4GB’ı yeterli bulmayan kullanıcılar, diledikleri taktirde microSD kart desteğ ile depolama birimini 32GB’a kadar yükseltebiliyor.

4.3 inç’lik ekranı ile beraber 540×960 ekran çözünürlüğünü destekleyen cihazın 8 megapiksel dahili kamerası bulunuyor ve cihaz çift LED flaşa sahip. 1080 piksel görüntü kaydı yapabilen ve stereo ses kaydını mümkün kılan cihaz, Android’in 2.3.4 sürümüyle beraber geliyor.

1.5 çift çekirdekli Scorpion işlemciyi kullanan ve WiFi, Bluetooth ve 3G bağlantı teknolojilerini destekleyen HTC Sensation XE’nin Türkiye fiyatı ise KDV hariç 1.566 TL.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

17 yorumlar

  1. Evet evet evet bu soruların hepsinin cevabı evet sanırım bu telkine benim çok ihtiyacım var..

  2. Hayatında olup biten şeylerin, dilediğin şekilde olmasını isteme: nasıl oluyorlarsa, öyle olmalarını iste. Böylece her zaman mutlu olursun. Epiktetos

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂