Çarşamba , Mayıs 5 2021

HTC’DEN 4.7 İNÇ’LİK YENİ CANAVAR:SENSATION XL!

İşte HTC’nin yeni devi Sensation XL!

Dünyanın önde gelen cep telefonu üreticilerinden HTC, şirketin CEO’su Peter Chou’nun da katılımıyla yeni cep telefonunu tanıttı.

HTC Sensation XL ismini taşıyan cihazın isterseniz temel özelliklerine bakalım: 4.7 inç’lik bir ekrana sahip olan Sensation XL, 9.9 mm’lik ince bir tasarıma sahip. Android 2.3.5 işletim sistemi altında çalışan ve 8 megapiksel dahili bir kamerayı kullanan cihaz, 720p çözünürlüğünde HD kayıt yapabiliyor. Bluetooth, GPS, WiFi ve 3G gibi bir akıllı telefonda olmazsa olmaz teknolojileri destekleyen Sensation XL’nin ağırlığı ise 162 gram.

HTC’nin bu yeni telefonunu diğerlerinden ayıran önemli özelliklerinden biri ise daha çok bir müzik telefonu olarak öne çıkması. Beats Audio ortaklığı ile HTC, Sensation XL’de oyun veya filmlerin ses kalitesinde çıtayı çok daha yukarılara çektiğine inanıyor. Beats ses profiline entegre olması açısından urBeats kulaklıklarla birlikte kullanıcılara tanıtılan cihaz Kasım ayı başından itibaren Avrupa, Ortadoğu Afrika bölgesi ve Pasifik Asya’da satışa sunulacak. Cihazın fiyatıyla ilgili ise herhangi bir bilgi verilmedi.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

13 yorumlar

  1. Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz. Beceremez misin, Öyleyse güzel bir şeye başla. Ama hep güzel şeyler olsun. Çünkü her insan ölecek yaşta. Şems-i Tebrizi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂