Perşembe , Mart 12 2020

HTC WINDOWS PHONE 7 BOMBALARI!

HTC, Microsoft ile başarıya ulaşıyor; dört adet yeni Windows Phone 7 Model Akıllı Telefonu piyasaya sürüyor…

HTC, marka inovasyonu ve tasarımdaki iddiasını portföyüne yeni katılan dört farklı Windows Phone 7 modeliyle sürdürüyor.

NEW YORK- Dünya çapında akıllı telefon tasarımcısı ve uzun süredir Microsoft’un ortağı olan HTC Corporation dört yeni Windows Phone 7 akıllı telefonu kullanıcılarına sundu: HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro ve HTC HD7.

Bu güçlü ve zengin telefon ailesi Microsoft’un yeni Windows Phone 7 platformunun özelliklerini taşıyor. HTC’nin yeni modellerine en ileri teknolojiyi ve Windows Phone 7 Hub deneyimini tamamlayan yeni HTC Hub ile erişim sağlanabiliyor. Söz konusu yeni telefonlar HTC uygulamalarının eşsiz bileşimi de dahil olmak üzere HTC’nin dikkat çekici tasarım ve yeniliklerini bünyesinde topluyor.

HTC Corporation CEO’su Peter Chou yaptığı açıklamada “HTC’nin başarı elde etmek için sabırsızlandığı Windows Phone 7 tamamen yeni bir mobil deneyimdir. Microsoft’un en popüler hizmetleri entegre edildiğinden çok büyük bir müşteri fırsatı yakalayacağımızı öngörüyoruz” diye konuştu.

Chou sözlerini şöyle sürdürdü; “Microsoft’un dünya çapındaki mobil müşterilere getirdiği değer,sektör için yeni bir ölçüt belirlemektedir. HTC, çok çeşitli tercihi olan müşterileri desteklemek için dört yeni HTC Windows Phone 7 akıllı telefonu kullanıma sunmaktadır.”

Microsoft Mobile İletişim İşleri Başkanı Andy Lees ise “HTC, yaklaşık on yıl önce ilk telefonumuzu piyasaya sürdüğümüzden bu yana ortağımızdır.  Windows Phone 7’nin piyasaya sürülmesiyle bu yolculuğa devam etme konusunda bunda daha heyecanlı olamazdık” diye konuştu. Lees, şöyle devam etti; “Windows Phone 7, Microsoft ve ortakları için yeni bir yön belirliyor ve HTC bu  dönemde piyasaya dört  yeni Windows Phone getirerek  önemli bir destek sağlıyor’’.

Windows Phone 7

Windows Phone 7, eşsiz Hub ve Tile arayüzüyle daha çok işi daha az aşamadan geçerek yapmaya yardımcı olmak için dikkatle tasarlandı. Windows Phone 7 Hub kişinin en güncel ve en değerli bilgilerine hızlı ve kolay erişim sağlıyor. Cihaz,  Kullanıcı, Resim, Oyun, Müzik & Video, Ofis ve Piyasa’ya ilişkin bilgiler içeriyor.  Windows Phone 7,  Windows Live, Bing ve Zune gibi pek çok popüler Microsoft tüketici hizmetini de entegre ediyor.

HTC Windows Phone 7 Portföyü

HTC, yeni Windows Phone 7 akıllı telefon portföyüne yenilikçi tasarım ve yaratıcılığını da katıyor.  HTC hava ve stok uygulamaları, yeni fotoğraf geliştirici içeren uygulamalar ve hizmetlerin eşsiz bir serisini sunuyor.  Bu benzersiz seri, fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve diğer pek çok kişiyle paylaşmadan önce, onlara yeni HTC Hub ile özel efektler uygulayabilmenizi de sağlıyor.

HTC 7 Mozart

Tek parça zımparalanmış alüminyumdan üretilen HTC 7 Mozart yekpare tasarımını estetiğin yeni seviyesine taşıyor.  Cihazda yüksek duyarlılıkta, gerçek üç boyutlu ses ve video için Dolby Mobile™ ve SRS WOW HD™ mevcut. Microsoft Zune entegrasyonu ile, HTC 7 Mozart’ı bilgisayarınızla senkronize edebilir ve gittiğiniz her yere müzikve video arşivinizi götürebilirsiniz. İnce, tek parça ve akıllı HTC 7 Mozart duyulduğu kadar da güzel görünüyor.


HTC 7 Trophy

Oyunseverler, telefonun yüksek performanslı 1 GHz Snapdragon işlemcisi tarafından desteklenen ve canlı WGVA 3.8” dokunmatik ekranı ile kontrol edilebilen hızlı aksiyon oyunlarının hızına ve duyarlılığına bayılacaklar.  SRS WOW HD™ aracılığıyla yüksek duyarlılıkta, gerçek üç boyutlu ses, kullanıcı gerek oyun oynarken, gerek video izlerken, gerekse en sevdiği müziği dinlerken zengin ses deneyimini getiriyor.

HTC 7 Pro

HTC 7 Pro, işletme verimliliğindeki son noktadan ilham aldı. Kaygan ahize kaydığında hızlı ve rahat yazmayı sağlayan QWERT klavye ortaya çıkıyor.  Outlook’ta e-mail sınıflandırma, tarama ve yönetme, en son Office belgelerini açma ve düzenleme, HTC’nin stok uygulaması ile piyasaları takip etme gibi verimlilik özellikleri iş gününü  en verimli düzeye çıkarmak isteyen kullanıcılara yeni yollar sunuyor.

HTC HD7

Geniş 4.3” yüksek çözünürlüklü ekran sayesinde  HTC HD7’i olanlar sevdikleri videoları ve filmleri sinema ortamındaymış gibi izleyebilir ve destekli ayak ile arkalarına yaslanıp HTC HD7’yi ellerinde tutmak zorunda kalmadan eğlencenin tadını çıkarabilirler. Mobil oyun deneyiminden ödün vermek istemeyenler için, HTC HD7, Xbox LIVE’ın gücünü gerçeğe dönüştürüyor ve konsolla oynanan oyunları kapı önüne koyan yeni bir oyun oynama şeklini hayata geçiriyor.

Erişilebilirlik

Dört  yeni HTC akıllı telefon, Ekim ayı sonundan itibaren Avrupa, Asya-Pasifik ve Kuzey Amerika’nın büyük çoğunluğunda mobil operatörler ve perakendecilerde mevcut olacak.  Cihazların Türkiye pazarına giriş tarihi henüz kesinleşmedi.

ENGLISH

HTC, Microsoft and reaching success, with four new smart phone is launching a Windows Phone 7 Model …

HTC, brand portfolio, innovation and design is the claim that participating in the new model continues the four different Windows Phone 7.

NEW YORK-World-wide smart phone, the HTC Corporation, a designer and long-time partner of Microsoft’s smart phone users announced four new Windows Phone 7: 7 Mozart, HTC, HTC 7 Trophy, the HTC Pro and HTC HD7 7.

This family of powerful and rich telephony features of Microsoft’s new Windows platform is the Phone 7. HTC’s new models, the most advanced technology and experience to complete the new HTC Hub with Hub Phone 7 Windows access could be provided. The unique combination of new phones including the HTC HTC practices and innovations within the eye-catching design to collect.

CEO, Peter Chou, HTC Corporation, said in a statement, “HTC’s success to achieve an entirely new mobile experience sabırsızlandığı Windows Phone 7. Microsoft’s most popular services is integrated yakalayacağımızı foresee a huge opportunity to the customer,” he said.

Chou said, “brought by Microsoft’s mobile customers around the world value, sets a new benchmark for the industry. HTC, a wide variety of choice to support customers in the four new HTC smart phone to use Windows Phone 7 offers. ”

President Andy Lees, Microsoft Mobile Communications Works is the “HTC, about ten years ago, the first ride since the partner of our phones on the market. Phone in the Windows 7 release to continue this journey would not be in this more exciting, “he said. Lees, said:” Windows Phone 7, and HTC sets a new direction for Microsoft and its partners during this period in the market by bringing in four new Windows phone provides a support”.

Windows Phone 7

Phone to Windows 7, a unique interface to the hub and Tile through more steps to make the job less carefully designed to help you. Hub Phone to Windows 7’s latest and most valuable information provides a quick and easy access. The device, user, Pictures, Games, Music & Video, Office and contains information on Piyasa’ya. Phone to Windows 7, Windows Live, Bing and the Microsoft Zune and many other popular consumer service is also integrated.

HTC Windows Phone 7 Portfolio

HTC Phone 7 new Windows smartphone also adds to its portfolio of innovative design and creativity. HTC weather and stock applications, new applications and services, including photo developer offers a unique series. This unique series, with many people before you share your photos with friends and other, special effects uygulayabilmenizi also provides them with the new HTC Hub.

HTC 7 Mozart

One-piece brushed aluminum produced 7 Mozart’s monolithic design of the HTC is a new level of aesthetics. The device of high sensitivity, real three-dimensional audio and video available to Dolby Mobile ™, and SRS WOW HD ™. Integration with the Microsoft Zune, HTC 7 Mozart can synchronize with your computer, wherever you go and take müzikve video archive. Slim, one-piece, and also looks beautiful as it sounds smart HTC 7 Mozart.

HTC 7 Trophy

Gamers, supported by the phone’s high-performance 1 GHz processor and live WGVA Snapdragon 3.8 “touch screen that can be controlled with fast action games will love the speed and sensitivity. Through the SRS WOW HD ™ high-sensitivity, real three-dimensional sound, the user need to play the game, both watching the video, and rich audio experience when listening to music makes the most beloved.

HTC 7 Pro

HTC 7 Pro, operational efficiency was the last point of inspiration. QWERTY keyboard allows fast and easy to write slick handset slips are emerging. Outlook e-mail sorting, screening and management, most recently opening and editing Office documents, HTC’s stock markets to follow by application of productivity features such as business users who want to maximize the most productive day offers new ways.

HTC HD7

Large 4.3 “high resolution display their favorite videos and movies thanks to the HTC HD7’i who can monitor and support the foot, such as films ortamındaymış sit back and enjoy the fun without having to hold the hands of the HTC HD7’yi. Who do not want to compromise the experience for mobile game, HTC HD7, the power of Xbox Live into a reality and put the console and played games in front of the door is implementing a new form of gaming.

Accessibility

Four new HTC smart phone, since the end of October in Europe, Asia-Pacific and North America will be available in the majority of mobile operators and retailers. Turkey market entry date of devices not yet finalized.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

16 yorumlar

  1. İnsan için en önemli olan şey yine insandır. Spinoza

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by