Perşembe , Mart 12 2020

HTC DESIRE VE HTC HD MİNİ TÜRKİYE’DE!

HTC Desire ve HTC HD Mini, Vodafone  ile Türkiye’de satışta…

Dünya çapında akıllı telefon tasarımcısı olan HTC ‘smart phone’ (akıllı telefon) kategorisindeki HTC Desire ve HTC HD Mini modellerini Vodafone kanalıyla Türkiye’dedokunmatik 3G’li telefon almak isteyen kullanıcılarının beğenisine  sundu.

HTC Desire ve HTC HD Mini,  25 Kasım 2010 tarihinden itibaren Vodafone Cep Merkezleri’nde satışa sunulacak.

HTC Desire; haberler, arkadaşlar, fotoğraflar, favori mekanlar ve bir mobil telefonda önemli olan tüm diğer şeyleri görsel olarak deneyimlemenin en zengin biçimini bir arada sunuyor. Bugün için bir telefonda bulunabilecek en gelişkin ekrana sahip modellerden biri olan HTC Desire, geniş 3,7 inçlik Super LCD WVGA ekranı ile içerikleri ister fotoğraf, video, web taraması veya arkadaşlarınızın durum güncellemeleri olsun geliştiriyor ve zenginleştiriyor. Qualcomm® QSD8250, 1GHz işlemciye sahip HTC Desire, üzerinde Adobe Flash 10.1 ile birlikte geliyor. HTC Legend modelinde olduğu gibi HTC Desire’da da  optik işaretleme birimi bulunuyor.

LED flash destekli 5MP kamerasıyla kullanıcılara zengin multimedya deneyimi yaşatan Desire,  HTC’nin en yeni modellerinden biri. Android işletim sistemi bulunan HTC Desire, Facebook, Friendfeed, Twitter gibi sosyal ağ seçenekleri ve uygulamaları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Windows işletim sisteminin tüm özelliklerinin verimli olarak kullanılabileceğiniz HTC Desire popülerliğini aynı zamanda görsel ve multimedya deneyiminin zenginliği ve kalitesine de borçlu.

Internet deneyimini kullanıcı için çok daha zevkli bir hale getiren HTC Desire, YouTube™’da en son yüklenen videoları sinema keyfi veren canlı ve geniş ekranıyla izleme seçeneği sunuyor. Ayrıca Google Maps™ Navigation ve Google Latitude™ uygulamalarıyla gideceğiniz yere en hızlı şekilde ulaşma imkanı veriyor.

HTC HD Mini ise HTC HD2’nin daha küçük ancak güçlü ve kompakt bir versiyonu olarak sunuldu. HTC HD Mini Windows Mobile işletim sistemine sahip.  5 Megapiksel kamerasıyla sunduğu zengin fotoğraf ve video deneyimi, wallpaper olarak kullanılabilen hava durumu animasyonuna sahip olan HTC HD Mini’nin dikkat çekici özellikleri arasında cevap verdiğinizde zil sesinin otomatik olarak azalması veya çantanızda ya da kapalı bir yerde iken otomatik olarak artması geliyor.

ENGLISH

Desire to HTC and the HTC HD mini, on sale in Turkey with Vodafone …

World-wide, the HTC smartphone designer ‘smart phone’ (smart phone) category HTC HTC HD mini models of Desire and Türkiye’dedokunmatik 3G’li through Vodafone phone users who want to taste presented.

Desire to HTC and the HTC HD mini, 25 November 2010 will be available from the date of the Vodafone Mobile Centers.

HTC Desire, news, friends, photos, favorite places, and all the other things that are important to a mobile phone to experience a visually rich format combines the most. Today can be found on the phone to one of the most sophisticated models with a screen, the HTC Desire, a large 3.7-inch WVGA LCD screen with super content or photos, video, web browsing, or get your friends’ status updates and improving richer. Qualcomm ® QSD8250, HTC Desire to have a 1GHz processor, comes with the Adobe Flash 10.1. As with the Legend model, the HTC has the HTC Desire’da the optical marking unit.

5MP camera with LED flash, support rich multimedia experience to users Desire to perpetuate, HTC, one of the newest models. The Desire to HTC’s Android operating system, Facebook, FriendFeed, Twitter, social networking options, and applications such as draw all the attention. Desire to be productive all the features of the Windows operating system can use in the popularity of the HTC at the same time the visual and multimedia experience, the richness and quality of the borrower.

Makes it much more enjoyable Internet experience for the user HTC Desire, YouTube ™, the most recent uploaded videos and a wide screen monitor offers a choice of live theater enjoyment. In addition, Google Maps ™ Latitude ™ Navigation and Google gives applications access to the fastest way to your destination.

HTC HD mini is a compact version of the HTC HD2’nin and presented as a smaller but stronger. HTC HD mini with Windows Mobile operating system. 5 megapixel camera, its rich photography and video experience, the weather can be used as wallpaper with animation features, the HTC HD Mini is a remarkable reduction or purse when you answer a ringing tone is automatically turned off, or when a location is automatically increased.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

21 yorumlar

  1. her öğrencinin hergün gördüğü arkadaşlarının önünde bile şiir okurken yaşadığı gerilime yıllardır şahit olduğum için bu ilaç gibi gelecek bir cd…

  2. Akan su asla yosun tutmaz; o yüzden sen akmaya devam etmelisin. Bruce Lee

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by