Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / HİTLER'İN 100 YILLIK SIRRI ORTAYA ÇIKTI!

HİTLER'İN 100 YILLIK SIRRI ORTAYA ÇIKTI!

İkinci Dünya Savaşı’nı başlatarak milyonlarca insanın ölümüne neden olan Alman diktatör Adolf Hitler’in 100 yıl önce çizdiği çıplak erkek resimleri ortaya çıktı.

Hitler’in eşcinsel olduğu yönünde dedikodular hep yapıldı. Son olarak ortaya çıkan resimler, bu tip iddialarda bulunanların elini güçlendiriyor.

Hitler Viyana Sanat Akademisi’nde eğitim görüp ressam olmak istiyordu. Çizdiği karakalem resimler beğenilmeyince okula kabul edilmedi. Hitler’in çizdiği karakalem portrelerde erkeklerin kalçasını resmetmesi dikkat çekiyor.

Karakalem resimler şu anda İngiliz müzayede şirketi Mullocks’un elinde bulunuyor. Mullocks, Hitler’e ait portrelerin her birini 6 bin 700 eurodan satışa sundu. Eğer talipliler bu parayı gözden çıkarırsa Hitler’in 100 yıl önce çizdiği portreler el değiştirecek.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

15 yorumlar

  1. “Hayatta en zor şey, gayesiz insanlarla birlikte yaşamak mecburiyetinde kalmaktır.” Cenap Şehabettin

  2. Bilmeyen ve bilmediğini bilen çocuktur, ona öğretin; Bilen ve bildiğini bilmeyen uykudadır, onu uyandırın; Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen aptaldır, ondan sakının; Bilen ve bildiğini bilen liderdir, onu takip edin. Çin Atasözü

  3. bu konu olmasa da başka konulardaki cd lerini dinledim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.