HASSAS CİLTLER İÇİN PAPATYA KREMİ

 

Papatya ve gül esansiyel yağları ile hassa ciltler için yumuşak ve iyileştirici bir krem hazırlayabilirsiniz. Üzüm çekirdeği yağının antioksidan etkisi, gül suyunun ise yatıştırıcı özelliği vardır. E vitamini ve greyfurt çekirdeği, bakteri üremesini engeller ve kremi bozulmadan muhafaza eder.

MALZEMELER:

2 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı

2 çorba kaşığı jojoba yağı

1 çorba kaşığı öğütülmüş bal mumu

400 IU’luk E vitamini kapsülü

60 ml gül suyu

5 damla papatya esansiyel yağı

5 damla gül esansiyel yağı

3 damla greyfurt çekirdeği özü

HAZIRLANIŞI:

Bal mumu, üzüm çekirdeği ve jojoba yağlarını, bal mumu eriyene kadar kısık ateşte ısıtın. Ateşten aldıktan sonra E vitamini kapsülünün içeriğini ilave edin. Gül suyunu kısık ateşte ısıtıp ateşten alın. Her iki sıvı da ılınınca gül suyunu azar azar yağa ilave edin, bir yandan da tel çırpıcıyla ya da mikserle en düşük hızda karıştırın. Koyu, pürüssüz bir karışım elde edeceksiniz. Papatya ve gül esansiyel yağları ile greyfurt çekirdeği özünü ekleyin. Papatya kreminizi temiz bir kaba doldurun ve ağzını kapamadan evvel soğumasını bekleyin. Cildinizi temizleyip tonik sürdükten sonra küçük bir miktar kremi cildinize yedirerek sürün.

ENGLİSH

chamomile cream for sensitive skin

Chamomile and rose essential oils for skin and soft hassan can create a healing cream. Antioxidant effect of grape seed oil, rose water is the soothing properties. Vitamin E and grapefruit seed, prevents bacteria and cream keeps intact.MATERIALS:

2 tablespoons grape seed oil

2 tablespoons jojoba oil

1 tablespoon granulated honey wax

Vitamin E capsule 400 IU’luk

60 ml rose water

5 drops chamomile essential oil

5 drops rose essential oil

3 drops grapefruit seed extract

PREPARATION:

Honey, wax, grape seed and jojoba oils, honey, wax melting in the heat until it choked the fire. After receiving the vitamin E capsules from the fire add the content. Rose water heated on the fire from the raucous fire. Both liquid water little by little the chill rose add oil, with a hand beater or wire or low-speed mixer mix. Bay, will get a mixture smooth. Chamomile and rose essential oils and grapefruit seed, add the essence. Fill your bowl clean and chamomile cream mouth to cool down wait before caught before. After cleaning your skin and take a small amount of tonic lotion to your skin crawl by.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

19 yorumlar

 1. Deha bir işe başlamak için gereklidir. Ancak o işi bitirmek için çalışmak şarttır. Joseph Joubert

 2. “Bana hatalarımı gösterenden Allah razı olsun.” Hazreti Ömer

 3. Uyku sorununun bu yöntemle ilaçlar kullanılmadan çözelebilmesi gerçekten harika.

 4. Beyin programlama teknolojisi yabancısı olmadığımız; reklamcılık, satış pazarlama, öğrenme ve günlük hayattaki diğer alanlarda farkında olmadan etkisi altında olduğumuz bir teknoloji aslında. Farkındalıkla ve iyi kullanıldığında “yapamam”, “olamam” dediğimiz her şeyi “başarabiliriz”.

 5. Kendime aşık bir insan gibi davranıyorum. Başımdan onlarca olay gelip geçiyor ama kendime duyduğum sevgi değişmiyor. Bu kibirli ya da kendini beğenmiş olduğum anlamına gelmez. Bu tür insanlar aslında “senden çok daha iyiyim” maskesi altında kendilerinden nefret eden insanlardır. İnsanın kendini sevmesi yalnızca Varlığının mucizesini kutlamasıdır. Eğer kendimi seversem ne kendime ne de başkalarına asla zarar veremem. Benim için dünya barışının sırrı koşulsuz sevgide yatıyor. Bu insanın kendini kabullenmesiyle ve sevmesiyle başlar. Kendimi sevmek için mükemmel olmayı beklememe gerek yok. Kendimi şu anda olduğum halimle kabulleniyorum ve seviyorum. Louise L. Hay

 6. Bu CD yi mutlaka istiyorum.

 7. Bu seti kardeşime hediye etmeyi düşünüyorum. sirt agrisi neden olur

 8. ÖYKÜ BİLHAN

  iyiki rastladım bu siteye özgüven nasıl kazanılır

 9. dişlerimi düzenli olarak fırçalıyorum ama dişçi koltuğuna oturmaktan kurtulamadım payas sürücü kursu

 10. İLHAM GÖNENÇ

  Dikkat sorunumu aştıktan sonra bu seti düşünebilirim. birlikte olmak

 11. kişisel gelişim kitaplarını boşerin erafınıza pembe gözlükleri çıkarttıktan snra bakmanız yeterli romence şarkılar

 12. Genelde tanık çevre aracılığıyla milyoner olunan dünyada işe yarar mı, ancak denemek ve sonuçları görmek gerek? alfa erkegi

 13. tırnak yemegi bırakmak çok zor bişey yiyenler bilir.. bu telkinlerin yararlı olabilecegini düşünüyorum güven

 14. Sosyal beceri her insanda olmayan bir özelliktir. Sosyal beceri sonradan kazanılabilir. Bu telkin bu konuda yardımcı olacaktır. mp3 özellikleri

 15. ATILGAN EVİN

  annem sık sık uyarıyor ama bir işe yaramıyor duruşumu her an düzgün tutamıyorum çince öğrenmek

 16. eşimin biraz yorulunca çok fazla sırt ağrısı oluyor doktor kansızlıktan dedi ilaç verdi ama faydasını görmedi.umarım bu ürünün faydası olur. kız

 17. onca ilaç içerek anlık çözümlere inat ilaçsız ömürlük bir çözüm olmasını dilerim… kumare nedir

 18. Kim usta bir baştan çıkarıcı olmak istemezki? Haydi hep beraber yapalım şu işi bulgarca öğrenme programı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂