Ana Sayfa / Etkinlikler & Aktüel Haber / HANGİ AĞAÇSINIZ? TEST EDİN…

HANGİ AĞAÇSINIZ? TEST EDİN…


Celtic Astroloji doğanın kendisidir ve burçlar ağaçlara göre belirlenir. Doğduğunuz gün, hangi ağaçla ilgili olduğunuzu gösterir.

Bu astroloji sistemine göre hangi ağacın özelliklerini taşıdığınızı merak ediyorsanız işte yanıtı…

23 Aralık – 1 Ocak – Elma ağacı
1 Ocak – 11 Ocak – Köknar ağacı
12 Ocak – 24 Ocak – Karaağaç
25 Ocak – 3 Şubat – Selvi ağacı
4 Şubat – 8 Şubat – Kavak ağacı
9 Şubat – 18 Şubat – Sedir ağacı
19 Şubat – 28 Şubat – Çam ağacı
1 Mart – 10 Mart – Söğüt ağacı
11 Mart – 20 Mart – Ihlamur ağacı
21 Mart – Meşe ağacı
22 Mart – 31 Mart – Fındık ağacı
1 Nisan – 10 Nisan – Üvez ağacı
11 Nisan – 20 Nisan – Çınar ağacı
21 Nisan – 30 Nisan – Ceviz ağacı
1 Mayıs – 14 Mayıs – Kavak ağacı
15 Mayıs – 24 Mayıs – Kestane ağacı
25 Mayıs – 3 Haziran – Dişbudak ağacı

4 Haziran – 13 Haziran – Gürgen ağacı
14 Haziran – 23 Haziran – İncir ağacı
24 Haziran – Huş ağacı
25 Haziran – 4 Temmuz – Elma ağacı
5 Temmuz – 14 Temmuz – Köknar ağacı
15 Temmuz – 25 Temmuz – Karaağaç
26 Temmuz – 4 Ağustos – Selvi ağacı
5 Ağustos – 13 Ağustos – Kavak ağacı
14 Ağustos – 23 Ağustos – Sedir ağacı
24 Ağustos – 2 Eylül – Çam ağacı
3 Eylül – 12 Eylül – Söğüt ağacı
13 Eylül – 22 Eylül – Ihlamur ağacı
23 Eylül – Zeytin ağacı
24 Eylül – 3 Ekim – Fındık ağacı
4 Ekim – 13 Ekim arası – Üvez ağacı
14 Ekim – 23 Ekim – Çınar ağacı
24 Ekim – 11 Kasım – Ceviz ağacı
12 Kasım – 21 Kasım – Kestane ağacı
22 Kasım – 1 Aralık – Dişbudak ağacı
2 Aralık – 11 Aralık – Gürgen ağacı
12 Aralık – 22 Aralık – İncir ağacı
22 Aralık – Kayın ağacı

Elma ağacı (Aşk)
Biraz sessiz, sakin ve utangaç olur. Cezbedici özellikleri vardır. Çekici bir tarafı da olan elma ağacı grubunun çapkın gülüşleri vardır. Maceracı ruhunu her zaman ön planda tutan elma ağacı, sevmeyi ve sevilmeyi de hayatının en önemli yerine koyar. Eşine sadıktır ve aynı saygıyı karşı taraftan da bekler, çocuklara da özel bir düşkünlüğü vardır.

Dişbudak ağacı (Hırs)
Çok çekicidir. Hayat dolu kişiliği olan bu kişilerin yetenekleri de her zaman ön plandadır. Eleştiriyi hiçbir zaman önemsemez ve zekasıyla alt karşısındakini alt edebilir. Ayrıca çok zeki, egoist ve güvenilir olurlar. Zaman zaman paranın cazibesine de kolayca kapılabilen dişbudak ağacı grubu, ilgiye her zaman ihtiyaç duyar.

Kayın ağacı (Yaratıcılık)
Lider olma özelliğiyle ön plana çıkar. Çok iyi hayat ve kariyer planı yapabilir. Gereksiz risklerden her zaman uzak duran bu grup, maddi konulara da yatkındır. Kendine çok iyi bakar. Spor, diyet gibi konularda oldukça hassastır. Yaratıcı yönleri ön plandadır.

Huş ağacı (İlham)
Hayat dolu bir kişiliğe sahiptir. Dost canlısı, alçak gönüllü, dürüst ve abartıdan uzaktır. Sakinliği ve doğayı çok sever. Yaratıcı yönü çok gelişmiş olduğu için hayalperest bir tarafı vardır. Hiçbir zaman hırslarına yenik düşmez. Bu yönden ayrı bir çekiciliğe sahiptir.

Sedir ağacı (Güven)
Hediyelere bayılır. Uyum sağlama konusunda gelişmiş yetenekleri vardır. Hiç utangaç değildir. Diğerlerine biraz yukarıdan bakmayı sever. Çok iyi konuşmacıdır. Kafasında konuları çok kolay organize ederek çevresindekileri etkileme özelliğine sahiptir. Çok sayıda yeteneği vardır. Optimisttir ve gerçek aşkı bulmak için çaba harcar. Hızlı karar verebilme yetisine de sahiptir.

Kestane ağacı (Dürüstlük)
Etkileyici bir yönü vardır. Adalet duygusu çok gelişmiştir. Plan yapmayı çok sever. Adeta diplomat olarak doğmuştur. Çevresindeki diğer insanların duygularına karşı çok duyarlıdır. Çalışkan ve lider konumdadır. Aile kurmayı seven bir yapısı olan kestane ağacı grubu,sevdiğine oldukça sadıktır.

Selvi ağacı (Sadakat)
Güçlü, kaslı ve sağlam bir görüntüsü vardır. Hayatın ona sunduğu şeyleri kabul eder fakat hiçbir zaman o kadarla yetinmez. Mücadeleci bir ruha sahiptir. Maddi olarak da birine bağlı yaşamaktan pek hoşlanmaz. Aşkı sever, yalnızlıktan hiç hoşlanmaz. Sevdiğine tutkuyla bağlıdır. Zaman zaman dikkatsiz ve tez canlı davranabilir ama bilgi sahibi olmak onun en sevdiği şeydir.

Karaağaç (Asalet)
Dış görüntüsüne çok önem verir. Zevk yönü çok gelişmiştir. Hataları affetmeyi pek sevmez. Kuralları koyar ama hiçbir zaman uymaz. Dürüst ve sadık bir eştir. Başkaları için karar vermeyi sever ve eli çok açıktır. Espri anlayışı oldukça gelişmiş ve pratik zekalıdır.

İncir ağacı (Duyarlılık)
Azimli ve kararlı bir kişiliktir. Dürüst, bağımsız olmayı seven ve aynı zamanda sadık bir karakteri vardır. Tartışmaktan nefret eder. Zıtlıklardan hoşlanmaz. Dost canlısıdır ve çocuklara bayılır. Hayvanları da aynı oranda sever. Aslında sosyal bir kelebektir diyebiliriz. Espri yönü gelişmiştir ve uzun çalışma seanslarının ardından tembellik yapmaya bayılır.

Fındık ağacı (Sıradışılık)
Espri yeteneği gelişmiştir. İsteklerinde ısrarcı davranır ama bir o kadar da anlayışlıdır. Sosyal ve toplumsal olaylar karşısında çok duyarlıdır. Bu konularda aktif olarak görev alır. Mükemmelliyetçi yapısı vardır ve dürüsttür.

Gürgen ağacı (Zevk)
Hayatını mümkün olduğu kadar kolaylaştırmayı sever. Zevklidir. Görsel ve tat algısı gelişmiştir. Karşısındaki kişiden nezaket bekler. Duygusal yönlerinin doyurulması onun için önemlidir. Sıradışı aşkların insanıdır. Duygu ve düşüncelerinden hiçbir zaman tam emin olamaz. Vicdan sahibidir ama çevresindeki insanlara hiçbir zaman tam güvenle bakamaz.

Ihlamur ağacı (Şüphe)
Zeki ve çalışkandır. Hayattaki kötü durumları iyiye döndürme konusunda çok başarılıdır. Kavgadan ve stresten nefret eder. Uzak tatillere bayılır. Özveride bulunmayı sever. Ailesi ve arkadaşları için birşeyler yapmayı sever. Çok yetenekleri vardır fakat hepsini kullanmak için zaman bulamaz. Liderlik vasıflarına sahiptir. Zaman zaman da kıskanç olabilir.

Meşe ağacı (Cesaret)
Doğa dostudur. Cesur, güçlü ve biraz da sağlamyüreklidir. Bağımsız olmayı sever. Duyarlıdır. Değişime çok açık değildir. Ayakları her zaman yere bassın ister. Kontrollüdür.

Çınar ağacı
Sıradan değildir. Hayal gücü geniş ve orijinal karakterdedir. Hırslı, biraz çekingen, kendine güvenen ve sürekli yeni hedeflere koşan bir yapıdadır. Yeni deneyimlere açıktır. Zaman zaman sinirli olabilir ama hayatı sever. Etkileyici olmak başlıca görevidir.

Meşe ağacı (Cesaret)
Doğa dostudur. Cesur, güçlü ve biraz da sağlamyüreklidir. Bağımsız olmayı sever. Duyarlıdır. Değişime çok açık değildir. Ayakları her zaman yere bassın ister. Kontrollüdür.

Zeytin ağacı ( Bilgelik)
Güneşi çok sever. Sıcakkanlılık ve nezaket olmazsa olmazıdır. Dengeli kişiliği her zaman örnektir. Agresif davranışlardan sakınır, sakin ve duyarlı bir yapıya sahiptir. Şiddeti hiç sevmez. Kıskançlık yapmak da adeti değildir. Daha sofistike bir kişilik yapısı vardır.

Çam ağacı (Barışçı)
Uyumlu kişiliğiyle çevresindekileri etkiler. Barışın ve iyi niyetin sembolüdür. Etrafındakilere yardım etmeyi sever. Şiir yazmaktan çok hoşlanır. Aşık olduğunda acı çeker. Başkaları tarafından korunmaktan çok hoşlanır. Duygusallık olmazsa olmazıdır.

Kavak ağacı (Kararsızlık)
Dış görünümüne çok önem verir. Yetenekleri oldukça gelişmiştir. Kendine çok güvenmez ama gerektiğinde çok cesur olmayı bilir. Seçicidir. Yalnızlıktan hoşlanır. Planlama konusunda oldukça iyidir. Felsefeye düşkündür. Her durumda güvenebileceğiniz bir yapısı vardır. İlişkilerini çok ciddiye alır.

Üvez ağacı (Duyarlılık)
Cazibelidir. Dikkat çekmekten hoşlanır. Hayatı ve dinamizmi sever. Birinie bağımlı da bağımsız da yaşayabilir. Tutkuyla sever. Artistik yönü gelişmiştir. Affedici değildir. Her konuda duyarlı bir karakteri vardır. İyi dosttur.

Ceviz ağacı (Tutku)
Zıtlıklarla doludur. Zaman zaman bencil ve egoist davranabilir. Merhamet yönü de çok gelişmemiştir. Geçinmek biraz zordur. Hırslarına yenik düşebilir. Beklenmeyen tepkiler de verebilir. Hayatını belli stratejiler üzerine kurar. Tutukuludur ama bir o kadar da kıskançtır. Uzlaşmacı değildir.

Söğüt ağacı (Melankoli)
Stresten hiç hoşlanmaz. Aile hayatını sever. Hayalleri peşinde koşmayı sever. Güzel olan herşeye ilgi duyar. Estetik yönü gelişmiştir. Dürüsttür ve başkalarını güldürmekten hoşlanır. Aşkta doğru insanı buluncaya kadar bıkmadan arayışını sürdürür. Asla yorulmaz. Egzotik yerler başlıca ilgi alanıdır.

Köknar ağacı (Gizem)
Stresle kolayca başa çıkabilir. Güzel olan herşeyi sever. Kıskançlık yönü vardır ve kendine yakın olan kimseleri korumayı sever. Dürüsttür, kötülükle mücadele eder. Çalışkan, yetenkli ve kendinden emindir. O’nun için cinsellik çok önemli değildir ama çevresinde çok insan bulunur. Oldukça güvenilir bir karakteri vardır.

ENGLİSH

WHİCH TREE ARE YOU

Celtic Astrology and horoscopes trees according to their nature is determined. The day he was born, which shows that you are about afforestation.

This according to the astrological characteristics of tree bearing what you’re wondering the answer here …

December 23 – January 1 – Apple Tree
1 January – 11 January – Köknar tree
January 12 – January 24 – Karaağaç
25 January – 3 February – Selvi tree
February 4 – February 8 – Poplar Tree
February 9 – February 18 – Cedar Tree
February 19 – February 28 – Pine Tree
March 1 – March 10 – Willow tree
11 March – 20 March – Ihlamurlar tree
March 21 – Oak Tree
March 22 – March 31 – Hazelnut Tree
April 1 – April 10 – sorb
April 11 – April 20 – Çınar tree
April 21 – April 30 – Walnut tree
May 1 – May 14 – Poplar Tree
May 15 – May 24 – chestnut tree
25 May – 3 June – ash

June 4 – June 13 – Gürgen tree
June 14 – June 23 – the fig tree
24 June – birch
June 25 – July 4 – Apple tree
July 5 – July 14 – Köknar tree
July 15 – July 25 – Karaağaç
26 July – 4 August – Selvi tree
August 5 – August 13 – Poplar Tree
August 14 – August 23 – Cedar Tree
August 24 – September 2 – Pine Tree
September 3 – September 12 – Willow tree
13 September – 22 September – Ihlamurlar tree
September 23 – Olive Tree
24 September – 3 October – Hazelnut Tree
October 4 – October 13 between – sorb
14 October – 23 October – Çınar tree
October 24 – November 11 – Walnut tree
12 November – 21 November – chestnut tree
22 November – 1 December – Dişbudak tree
2 December – 11 December – Gürgen tree
12 December – 22 December – the fig tree
December 22 – Beech Tree

Apple Tree (Love)
A little quiet, be quiet and shy. Temptations are features. The apple tree is an attractive group of roguish smile has. Adventurous spirit always in the foreground holding the apple tree, to love and love of life to be put in place the most important. Is loyal to his wife and expects the same respect from the other side, children also have a special fondness.

Ash tree (Ambition)
Is very attractive. Life is full of personality that people skills are always forefront. Criticism does not care any time can lower intelligence is in the lower face. Also very smart, calculating, and are reliable. From time to time in the attractiveness of the money that can be easily seized ash group, always needs attention.

Beech tree (Creativity)
Leaders bring out that feature. Can make a very good life and career plans. This group is always standing far away from unnecessary risks, financial issues are also likely. Take care of yourself too. Sports, such as diet, is very sensitive. Creative aspects in the foreground.

Birch (Ilham)
Life is full of personality. Friendly sociable, humble, honest, and is far from hyperbole. Calmness and love nature. Creative direction is a very advanced one side is dreamy. Never ambition does not fall again. This aspect has a separate appeal.

Cedar Tree (Confidence)
Gifts will love. Compliance is to provide the advanced capabilities. Nothing is not shy. I love to look at a little above the others. It is a very good speaker. The issue is quite easy to organize your head around the ability to influence. There are a large number of capabilities. To find true love Optimist and effort is. Express has the ability to decide.

Chestnut tree (Integrity)
There is an impressive aspect. It is a very advanced sense of justice. Plan to make love. Adeta was born as a diplomat. Environment is very sensitive to the feelings of other people. Are hardworking and a leader. To establish a structure of seven families with chestnut-tree group, the love is very loyal.

Cypress tree (Loyalty)
Powerful, muscular and has a solid image. Accepts what life offered him, but never satisfied with not so much. Has a contentious spirit. Connected to one of the many financial do not like to live. I like love, loneliness does not like the no. Love that is connected with passion. From time to time may act listless and restless, but his knowledge is what I like.

Elm (nobility)
External appearance is very important. Pleasure direction is very advanced. Many do not like to forgive the errors. But I never put rules do not fit. Honest and loyal to a wife. Decision-making and for others like the hand is very clear. Sense of humor is quite advanced and practical witted.

Fig Tree (Sensibility)
It is the ambitious and determined personality. Honest, loyal and at the same time like to be independent is a character. I hate to discuss. Contrasts do not like. Friendly and loves children. Animal lovers in the same ratio. Is in fact a social butterfly here. Humor is the direction and long working session, followed by advanced loves to laziness.

Hazel (Sıradışılık)
Humor capability is enhanced. Insistent requests, but an act that is so receptive. Is very sensitive in the face of social and community events. This is about as active. There is honesty and Mükemmelliyetçi structure.

Hornbeam tree (Pleasure)
Severe as possible to facilitate your life. It is fun. Visual and taste perception is enhanced. Courtesy of the people against the waits. Emotional aspects are important for him to feed. Exceptional is the love people. At no time can not be sure of your feelings and thoughts. Has no time for people of conscience, but the environment can not look with full confidence.

Ihlamurlar tree (doubt)
It is intelligent and hardworking. Bad situation in life and is very successful in turning for the better. And stress of fighting hate. Remote holiday will love. I love to make a sacrifice. For family and friends love to do something. There are skills to use them too, but could not find the time. Has leadership qualities. From time to time may be too jealous.

Oak tree (Courage)
Nature-friendly. Brave, strong, and some sağlamyüreklidir. Likes to be independent. Sensitive. While it is not so obvious. Like every time you press your foot on the ground. Control it.

Sycamore tree
It is not ordinary. Imagination is large and the original characters. Ambitious, a little bashful, self-confidence and a structure that is constantly running new goals. Is open to new experiences. From time to time may be nervous but I like life. Is a major task to be impressive.

Oak tree (Courage)
Nature-friendly. Brave, strong, and some sağlamyüreklidir. Likes to be independent. Sensitive. While it is not so obvious. Like every time you press your foot on the ground. Control it.

Olive Tree (Wisdom)
Loves the sun. Necessarily is gracious and courtesy. Balanced people are always examples. To avoid aggressive behavior, the structure has a calm and sensitive. Does not like violence at all. Jealousy is not one to make. A personality structure is more sophisticated.

Pine tree (Peaceful)
Compatible with people around impact. Is the symbol of peace and goodwill. Love to help around. Likes to write poetry too. Is in love suffer. Many others would like to avoid. Sensibility is not failing.

Poplar tree (indecision)
The skin is very important. Capabilities are quite advanced. Not self-confident, but knows when you need to be very brave. Is selective. Likes loneliness. Planning is very good about. Philosophy is a tooth. In each case there is a structure you can trust. Relationship takes very seriously.

Sorb (Involvement)
Is attractive. Like to draw attention. I like life and dynamism. Can you live independently in the Birinie dependent. Love with passion. Artistic direction is enhanced. Will not forgive. Each topic has a character in the sensitive. It is a good friend.

Walnut Tree (Passion)
Is full of contrast. From time to time may act selfish and egotistical. Merhamet direction that it did not improve. It is hard to proceed. Thieves can be defeated. Unexpected reactions can be given. Specific strategies that will build on your life. But one that is so jealous Tutukuludur. It is not a compromise.

Willow tree (Melancholy)
No do not like stress. He likes family life. Like to pursue dreams. Be nice about everything. Aesthetic aspects are enhanced. Is honest and likes though others laugh. Until people get tired of love from the right after the quest. He is tired. Exotic destinations are the main areas of interest.

Fir tree (Mystery)
Can easily cope with stress. Love everything beautiful. There is jealousy and self-direction are closer to protecting all those who sever. Is honest, will fight against evil. Çalışkan, yetenkli and is self-confident. That’s not very important, but the sexuality is found around many people. A character is quite reliable.

Hakkında Ali Gülkanat

Biliyoruz ki; KELEBEK ETKİSİ: ”Ankara’da bir kelebeğin kanat çırpması, Diyarbakır’da da fırtına kopmasına neden olabilir. Farklı bir örnekle bu, bir kelebeğin kanat çırpması, ülkenin yarısını dolaşabilecek bir kasırganın oluşmasına neden olabilir.”

11 yorumlar

  1. UZun zamann kurslara gitmeye son . otomatik olarak öğrenin. hızlı okumayı. bahanelerin arkasına sığınma

  2. @oguzas bu noktaya geleceğini biliyordum.Kişisel gelisim uzmaninin hazin sonu.. hayat koçu nedir

  3. YARDAN ŞÖLENDE

    denemeden tam yorumlamak istemiyorum almancadan filipinceye çeviri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1
×
Hoşgeldiniz!
"AliGulkanat.Com.Tr" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂